Συμπλήρωση στοιχείων στο parousiasi.army.gr

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
dumspirospero
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευ Απρ 25, 2022 10:30 pm
Επικοινωνία:

Συμπλήρωση στοιχείων στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από dumspirospero »

KΑλησπέρα, έχω κάνει αίτηση στο parousiasi-army για να διαλέξω σημείο κατάταξης (για να αλλάξω σημείο κατάταξης απο αυτό που μου ήρθε στο σημείωμα κατάταξης) , είδα ότι τώρα είναι για Δ ΕΣΣΟ και εγώ είμαι στη Γ ΕΣΣΟ, έχει νόημα αυτό που έκανα η τζάμπα συμπλήρωσα στοιχεία και έκανα αίτηση;
nenos111
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Παρ Απρ 01, 2022 8:25 am
Επικοινωνία:

Συμπλήρωση στοιχείων στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από nenos111 »

dumspirospero έγραψε:KΑλησπέρα, έχω κάνει αίτηση στο parousiasi-army για να διαλέξω σημείο κατάταξης (για να αλλάξω σημείο κατάταξης απο αυτό που μου ήρθε στο σημείωμα κατάταξης) , είδα ότι τώρα είναι για Δ ΕΣΣΟ και εγώ είμαι στη Γ ΕΣΣΟ, έχει νόημα αυτό που έκανα η τζάμπα συμπλήρωσα στοιχεία και έκανα αίτηση;
Τζάμπα το έκανες. Η διαδικασία αφορά πλέον τη Δ ΕΣΣΟ καθόσον η Γ ολοκληρώθηκε

akfrou
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 01, 2022 4:46 pm
Επικοινωνία:

Συμπλήρωση στοιχείων στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από akfrou »

Καλησπέρα φίλε να σε ρωτήσω αν δήλωσα καταλαθος στο parousiasi.army ότι θέλω να παρουσιαστώ θήβα πάω οπωσδηποτε κύπρο;Μου ήρθε σημείωμα κατάταξης που λέει ότι έχω επιλέγει : Πυροβολικό-ΕΛΔΥΚ (ΥΕΑ)

antonis
Godzilla
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Ιαν 11, 2023 5:04 pm
Τοποθεσία: Thessaloniki
Επικοινωνία:

Re: Συμπλήρωση στοιχείων στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Godzilla »

Καλησπέρα σας, έχω ένα πρόβλημα με τη συμπλήρωση στοιχείων στο parousiasi.army. Ενώ έχω συμπληρώσει όλα μου τα στοιχεία σωστά στο τέλος δεν υπάρχει σαν επιλογή το σημείο υποδοχής οπλιτών στο οποίο παρουσιάζομαι (ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ) με αποτέλεσμα να μην μπορώ να ολοκληρώσω τη φόρμα. Τι κάνω σε αυτή τη περίπτωση;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες