ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Athens
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 10, 2021 3:32 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από Athens »

Καλησπέρα είμαι 24 χρονών και ενδιαφέρομαι για την ειδικότητα τραπεζοκομος ειμαι αποφοιτος ιεκ τουριστικών μονάδων και επιχειρήσεων φιλοξενίας εχω προϋπηρεσία πανω απο ένα χρόνο και τελος εχω διπλωμα αυτοκινήτου. Συνολικα ετσι οπως τα εχω υπολογίσει και αν μετρήσει το ιεκ μου θα εχω 600 μορια. Πιστεύετε εχω καμια ελπίδα; Τελος να προσθέσω ότι σε 2 βδομαδες θα δώσω για το proficiency οπότε ίσως να παω στα 750
``

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από `` »

Athens έγραψε:Καλησπέρα είμαι 24 χρονών και ενδιαφέρομαι για την ειδικότητα τραπεζοκομος ειμαι αποφοιτος ιεκ τουριστικών μονάδων και επιχειρήσεων φιλοξενίας εχω προϋπηρεσία πανω απο ένα χρόνο και τελος εχω διπλωμα αυτοκινήτου. Συνολικα ετσι οπως τα εχω υπολογίσει και αν μετρήσει το ιεκ μου θα εχω 600 μορια. Πιστεύετε εχω καμια ελπίδα; Τελος να προσθέσω ότι σε 2 βδομαδες θα δώσω για το proficiency οπότε ίσως να παω στα 750


λειτουργουν τα φροντιστηρια;

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Φίλε με απλο απολυτηριο γελ δεν μπορω να δηλωσω ε;

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Athens έγραψε:

Καλησπέρα είμαι 24 χρονών και ενδιαφέρομαι για την ειδικότητα τραπεζοκομος ειμαι αποφοιτος ιεκ τουριστικών μονάδων και επιχειρήσεων φιλοξενίας εχω προϋπηρεσία πανω απο ένα χρόνο και τελος εχω διπλωμα αυτοκινήτου. Συνολικα ετσι οπως τα εχω υπολογίσει και αν μετρήσει το ιεκ μου θα εχω 600 μορια. Πιστεύετε εχω καμια ελπίδα; Τελος να προσθέσω ότι σε 2 βδομαδες θα δώσω για το proficiency οπότε ίσως να παω στα 750



Έχεις αρκετές ελπίδες.

Mitsos1994
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2021 12:30 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από Mitsos1994 »

Για φοιτητές τουριστικών ΤΕΙ οι οποίοι δεν έχουν τελειώσει τα μόρια υπολογίζονται τα 350 με την βεβαίωση; Διότι στην συγκεκριμένη ειδικότητα ζητάει απο ΙΕΚ; Η θα πιαστεί μόνο η προϋπηρεσία;
Χριστόφορος

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από Χριστόφορος »

Καλησπέρα σκέφτομαι να δηλώσω τραπεζοκόμος έχω 6 χρόνια προϋπηρεσίας απόφοιτος σχολής στα τουριστικά, έχω ένα παιδάκι

Έχω πιθανότητες;

nikol07
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 27, 2021 7:51 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από nikol07 »

Καλησπερα εχω τελειωσει απο Ιεκ Τεχνικος Τουριστικών Μοναδων κ Επιχειρήσεων Φιλοξενιας και εχω και την Πιστοποίηση ξερει κανεις αμα δηλώσω Τραπεζοκομος μετράει παραπάνω το πτυχίο Μ; και αν εχει μεταθέσεις;(για αεροπορια)

guest

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από guest »

Χριστόφορος έγραψε:Καλησπέρα σκέφτομαι να δηλώσω τραπεζοκόμος έχω 6 χρόνια προϋπηρεσίας απόφοιτος σχολής στα τουριστικά, έχω ένα παιδάκι

Έχω πιθανότητες;



άσε μας βρε φορε, διάβασε την προκήρυξη

Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Να κάνετε τα χαρτιά σας. Η προυπηρεσια θα έχει τον κύριο ρόλο σε αυτήν την ειδικοτητα όμως.
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1808
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από Politis1994 »

nikol07 έγραψε:Καλησπερα εχω τελειωσει απο Ιεκ Τεχνικος Τουριστικών Μοναδων κ Επιχειρήσεων Φιλοξενιας και εχω και την Πιστοποίηση ξερει κανεις αμα δηλώσω Τραπεζοκομος μετράει παραπάνω το πτυχίο Μ;και αν εχει μεταθέσεις;(για αεροπορια)

μεταθεσεις; Άγνωστη λεξη στην πα. Θα εισαι ήρεμα απο αποψη συχνών μεταθέσεων
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από D.Y.K »

nikol07 έγραψε:Καλησπερα εχω τελειωσει απο Ιεκ Τεχνικος Τουριστικών Μοναδων κ Επιχειρήσεων Φιλοξενιας και εχω και την Πιστοποίηση ξερει κανεις αμα δηλώσω Τραπεζοκομος μετράει παραπάνω το πτυχίο Μ;και αν εχει μεταθέσεις;(για αεροπορια)



Το πιο πιθανό είναι ότι δεν θα μετρήσει καν το ΙΕΚ που έχεις τελειώσει, καθώς για την ειδικότητα η προκήρυξη ζητάει τα εξής

α. Δίπλωμα Επαγγελματικής Κατάρτισης ΙΕΚ ειδικότητας Βοηθού Εστιατορικής Τέχνης, ή

β. Απολυτήριος τίτλος ή πτυχίο ΤΕΕ ή ΤΕΣ ειδικότητας Ξενοδοχειακής - Εστιατορικής Τεχνικής ή Ξενοδοχειακών και Επισιτιστικών Υπηρεσιών.

Καλού κακού για να είσαι σίγουρη κάνε ένα τηλέφωνο εδώ

Τηλ.2106592410

Φιλικά,

Ira2

Re: ΕΠΟΠ Τραπεζοκόμος (Πολεμική Αεροπορία)

Δημοσίευση από Ira2 »

Επειδή και εγώ ενδιαφέρομαι κ έχω το ίδιο το πτυχίο τεχνικός τουριστικών μονάδων και επιχειρήσεων φιλοξενίας τι έγινε τελικά το μέτρησαν στην προκύρηξη η όχι; Υπάρχει κάποιο χαρτι συνάφειας που μπορούμε να πάρουμε ενδεχόμενως;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες