Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
BigSoldier
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2020 11:00 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από BigSoldier »

Greek soldier έγραψε:Ξέρει κανας γνώστης ή κάποιος που τα μαθαίνει, πότε περίπου θα ξεκινήσουμε να φεύγουμε από παραμεθόριο, η 366 σειρά;
Γεια σου φίλε. Μέσα στον Νοέμβριο θα αρχίσουν να φεύγουν. Τότε συμπληρώνεται και το 5μηνο.

Greek soldier

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Greek soldier »

Ευχαριστώ για την απάντηση αδερφέ. Το ξέρω ότι κλείνουμε 5μηνο τον Νοέμβρη και ευτυχώς, σιγά σιγά πλησιάζει η ώρα. Μήπως ξέρεις περίπου πότε θα κοινοποιηθεύν; Να μάθουμε μια ημερομηνία βρε παιδί μου, να ξέρουμε το πότε, να ηρεμήσουμε κάπως😂

Επίσης, φοβάμαι μην μας κρατήσουν πολύ παραπάνω, όπως γίνεται συνήθως, απ'οτι έχω ακούσει από προηγούμενες σειρές

Άβαταρ μέλους
BigSoldier
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Σάβ Απρ 04, 2020 11:00 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από BigSoldier »

Δεν το ξερω αυτό φίλε μου. Μόνο το ΓΕΣ. Επικοινώνησε με το τμήμα μεταθέσεων. Αν δεν έχουμε επιφυλακή όλα θα κυλήσουν ομαλά. Θεωρώ.
Senza

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Senza »

GreekSoldier άργησε να μπει η 366 όπως γνωρίζεις, και οι μονάδες στην Αθήνα πχ, έχουν 364 ή οποία απολύεται όπου να ναι, και 365 με πολλές άδειες γιατί δεν έχουν πάρει σχεδόν καθολου.Η λογική λοιπόν λέει ότι πρέπει να πάρετε μεταθέσεις νωρίτερα απ ότι οι άλλες σειρές.

Βέβαια ξέρεις τι λένε για την λογική και το στρατό...

Allos

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Allos »

Σωστά μιλάει ο senza. Νομίζω θα είναι αναγκαίο να διώξουν νωρίς από παραμεθόριο την 366 γιατί φεύγει 364 και καπάκια 365.
Στρατάρχης

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Στρατάρχης »

Εμας ακούγεται στο στρατόπεδο οτι θα αρχίσουν να μας έρχονται 366 κάπου μεταξύ 15 και 20 Οκτωβρίου
Allos

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Allos »

Στρατάρχης έγραψε:Εμας ακούγεται στο στρατόπεδο οτι θα αρχίσουν να μας έρχονται 366 κάπου μεταξύ 15 και 20 Οκτωβρίου


Σε ποιο στρατόπεδο αναφέρεσαι;

Steve

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Steve »

Παλικάρια η 366 θα έρθει Αθήνα από 15 Οκτωβρίου και μετά. Αδειάζουν ήδη τα στρατόπεδα και θα ξεκινήσουν νωρίτερα οι μεταθέσεις !
Στρατάρχης

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Στρατάρχης »

871 αβεκ, αλλα οι μεταθεσεις παντου τις ιδιες μερες γινονται.
Tasos

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Tasos »

Παιδιά σε σχέση με την άσκηση που αρχίζει σήμερα/αύριο τι έχετε ακούσει; Ο διοικητής μας ετοιμάζει δήθεν σκηνικό εμπλοκής το ΣΚ λόγω άσκησης τάχα. Αλλά νομίζω αυτή θα γίνει μόνο τις καθημερινές
Allos

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Allos »

Το γράφω για να γνωρίζουν οι ενδιαφερόμενοι: Χονδρικά το 85% του πενταγώνου αδειάζει από τώρα έως και τον Δεκέμβριο (364,365 8μηνοι,365 9μηνοι). Αυτό πάει να πει ότι θα ανοίξουν πολλές θέσεις και πόστα. Σε αντίθεση με εμάς της 365 που ο ρυθμός των μεταθέσεως ήταν ήπιος, το κόβω να γίνεται της μεταθεσάρας το φθινόπωρο. Ήδη περιμένουμε άτομα από την επόμενη εβδομάδα, καθώς δεν έχουμε κόσμο να κάνει σκοπιές κτλ.
Greek soldier

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Greek soldier »

Έχουμε κάνα νέο, παιδιά;
Mike

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Mike »

Βγήκανε οι βυσματικες μεταθέσεις κάποιων από τη νέα εσσο 368 και εμείς της 366 ακόμη περιμένουμε.
Allos

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Allos »

Mike έγραψε:Βγήκανε οι βυσματικες μεταθέσεις κάποιων από τη νέα εσσο 368 και εμείς της 366 ακόμη περιμένουμε.


Μπορεί να μην έπιασε το βύσμα σου

Armysoldier

Μεταθέσεις στο στρατό (2020)

Δημοσίευση από Armysoldier »

Βυσματικες 366 από παραμεθόριο έχετε πάρει;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες