Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Irini
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Μάιος 20, 2020 5:02 pm
Επικοινωνία:

Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Δημοσίευση από Irini »

Γεια σας Ηθελα να ρωτησω αν ξέρετε, επιτρέπεται να έχεις τατουαζ για τη σχολή πυροσβεστικής; Ξέρω οτι στις στρατιωτικές σχολές κόβονται. Είναι σε εμφανές σημείο γι'αυτό ρωτάω. Στη προκήρυξη δεν αναφέρει τίποτα.

Νικος πυροσβεστης

Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Δημοσίευση από Νικος πυροσβεστης »

Καλησπερα Ειρηνη. Σε σημεια που δεν φαινεται με την καλοκαιρινη στολη δεν υπαρχει θεμα. Εγω εχω σειρες μου που εχουν αλλα δεν φαινεται κατι... Κ εγω θελω να κανω αλλα μολις τελειωσω τη σχολη θα κανω. Καλο βραδυ
Ειρήνη

Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Δημοσίευση από Ειρήνη »

Νίκο ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Δυστυχώς είναι σε σημείο που φαίνεται... Σκεφτόμαστε να το αφαιρέσει αλλά δεν προλαβαίνουμε...
μαριαννα

Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Δημοσίευση από μαριαννα »

Ειρήνη έγραψε:Νίκο ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Δυστυχώς είναι σε σημείο που φαίνεται... Σκεφτόμαστε να το αφαιρέσει αλλά δεν προλαβαίνουμε...


πριν το κανεις δεν το ειχες σκεφτει;

Δεσποινιώ

Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Δημοσίευση από Δεσποινιώ »

Ξαφνικά θυμηθήκατε τα σώματα ασφαλείας και τρέχετε τώρα να "σβήσετε" τα ταττού όλες σας. Έλεος κοριτσάκια.

Ειρήνη

Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Δημοσίευση από Ειρήνη »

Ποιός σας είπε ότι ρωτάω για εμένα; για τον γιο μου που δίνει πανελλήνιες ρωτάω. Και προφανώς δεν το γνώριζα... μην βιάζεστε να κρίνετε...
Ειρήνη

Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Δημοσίευση από Ειρήνη »

Μαριάννα καλημέρα. Δεν είναι για εμένα. Δίνει ο γιος μου πανελλήνιες και δεν ήξερα αν επιτρέπεται. Γι αυτό ρωτησα
Μαριάννα

Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Δημοσίευση από Μαριάννα »

Ειρήνη έγραψε: Μαριάννα καλημέρα. Δεν είναι για εμένα. Δίνει ο γιος μου πανελλήνιες και δεν ήξερα αν επιτρέπεται. Γι αυτό ρωτησα
τώρα με το ίντερνετ δεν δικαιολογηστε να μην ξέρετε! τόσο μικρός έκανε και αυτός τατουάζ
Ειρήνη

Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Δημοσίευση από Ειρήνη »

Δεν σας επιτρέπω να μου κουνάτε το δάχτυλο για το τι θα έπρεπε να κάνει το παιδί μου! Αν μπορείτε να δώσετε απαντηση στο ερώτημά μου εχει καλως αλλιως μην ασχολειστε. Βγαλτε αλλου τη χολή σας!
Ειρήνη

Επιτρέπονται τα τατουάζ στην Πυροσβεστική;

Δημοσίευση από Ειρήνη »

Επίσης αν διαβάσατε καλά λέω ότι γνωρίζω τι ισχύει για τις στρατιωτικές σχολές. Και ρωτάω συγκεκριμένα για την πυροσβεστική. Δεν βρήκα απάντηση στο ιντερνετ και μπήκα στο forum. Για την πυροσβεστική μιλάω πάντα...
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες