Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Ranger94
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 13, 2019 5:08 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από Ranger94 »

Πιστευω αυτοι των Ειδικων Δυναμεων θα ειναι ΟΒΑ.. και οι υπολοιποι επ. οπ στα αλλα 2 σωματα!
ARN
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 12, 2018 3:05 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από ARN »

Πιθανότατα να είναι όλα για οβα..
Andr
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 1:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από Andr »

Όλοι οι ΟΒΑ θα κάνουν για ΕΠΟΠ λογικά με την ελπίδα να απορροφηθούν από την προκυρηξη. Έχει μια λογική λόγω των έξτρα μορίων που έχουν οι οβα... Δε καταλαβαίνω τον όρο ειδικές δυνάμεις... Ένοπλες θα έπρεπε να λέει και μετά να διαχωρίζει...
guest

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από guest »

Ranger94 έγραψε: Πιστευω αυτοι των Ειδικων Δυναμεων θα ειναι ΟΒΑ.. και οι υπολοιποι επ. οπ στα αλλα 2 σωματα!
αποκλείεται δεν νομίζω
Lk

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από Lk »

Καλησπερα σε όλους σας, Για να καταλάβω, θα κάνει προσλήψεις μέσα στον Φεβρουάριο υποτίθεται 2000ατομα εποπ κ όλα μόνο ειδικές δυνάμεις; Καταλαβαίνω την αγωνία όλων..

Αλλά βρε παιδιά είμαι γυναίκα, άρα μας αποκλείει εμάς τις γυναίκες. Σίγουρα δεν έχω τα μόρια των οβα ή ειδικών δυνάμεων αλλά επαιρναν έστω και λίγες γυναίκες. Τώρα τίποτα δλδ; Βέβαια αν έκαναν προσλήψεις και για γυναίκες, αν έπαιρνα μόρια θα έπαιρνα μόνο αν μετρούσαν Lower, πτυχίο Κοινωνιολογίας και ecdl(κάνω κ μεταπτυχιακό αλλά είμαι ακόμη πρώτο έτος).

Μακάρι να πάρουν και εποπ εκτός ειδικών δυναμεων(και για να προλάβω κάποιους κακοπροαιρετους ή μισογυνηδες, το πτυχίο το πήρα για να έχω ένα χαρτι, το μεταπτυχιακό το κάνω με πάρα πολύ δυσκολία, και επίσης πάντα ήθελα να μπω σε ενστολο σώμα απλά δεν είχα τα μόρια. Δεν λέω να είναι όλες γυναίκες, αλλά βρε παιδιά έστω ένα ποσοστό. Και δεν θα έμπαινα απλά για τα λεφτά, διότι δύσκολα τα βγάζεις μακρυά από το σπίτι σου. Τι θέμα είναι να γουστάρεις πραγματικά αυτά τα σώματα και να τιμάς την στολή που φορας)

Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Lk έγραψε:Καλησπερα σε όλους σας, Για να καταλάβω, θα κάνει προσλήψεις μέσα στον Φεβρουάριο υποτίθεται 2000ατομα εποπ κ όλα μόνο ειδικές δυνάμεις; Καταλαβαίνω την αγωνία όλων..

Αλλά βρε παιδιά είμαι γυναίκα, άρα μας αποκλείει εμάς τις γυναίκες. Σίγουρα δεν έχω τα μόρια των οβα ή ειδικών δυνάμεων αλλά επαιρναν έστω και λίγες γυναίκες. Τώρα τίποτα δλδ; Βέβαια αν έκαναν προσλήψεις και για γυναίκες, αν έπαιρνα μόρια θα έπαιρνα μόνο αν μετρούσαν Lower, πτυχίο Κοινωνιολογίας και ecdl(κάνω κ μεταπτυχιακό αλλά είμαι ακόμη πρώτο έτος).

Μακάρι να πάρουν και εποπ εκτός ειδικών δυναμεων(και για να προλάβω κάποιους κακοπροαιρετους ή μισογυνηδες, το πτυχίο το πήρα για να έχω ένα χαρτι, το μεταπτυχιακό το κάνω με πάρα πολύ δυσκολία, και επίσης πάντα ήθελα να μπω σε ενστολο σώμα απλά δεν είχα τα μόρια. Δεν λέω να είναι όλες γυναίκες, αλλά βρε παιδιά έστω ένα ποσοστό. Και δεν θα έμπαινα απλά για τα λεφτά, διότι δύσκολα τα βγάζεις μακρυά από το σπίτι σου. Τι θέμα είναι να γουστάρεις πραγματικά αυτά τα σώματα και να τιμάς την στολή που φορας)



Μπαίνουν και οι γυναίκες ειδικες δυναμεις αν είναι ΕΠΟΠ η προκήρυξη. Και μετράνε στα μόρια όλα αυτά που έχεις.

guest

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από guest »

Lk έγραψε: Καλησπερα σε όλους σας, Για να καταλάβω, θα κάνει προσλήψεις μέσα στον Φεβρουάριο υποτίθεται 2000ατομα εποπ κ όλα μόνο ειδικές δυνάμεις; Καταλαβαίνω την αγωνία όλων..

Αλλά βρε παιδιά είμαι γυναίκα, άρα μας αποκλείει εμάς τις γυναίκες. Σίγουρα δεν έχω τα μόρια των οβα ή ειδικών δυνάμεων αλλά επαιρναν έστω και λίγες γυναίκες. Τώρα τίποτα δλδ; Βέβαια αν έκαναν προσλήψεις και για γυναίκες, αν έπαιρνα μόρια θα έπαιρνα μόνο αν μετρούσαν Lower, πτυχίο Κοινωνιολογίας και ecdl(κάνω κ μεταπτυχιακό αλλά είμαι ακόμη πρώτο έτος).

Μακάρι να πάρουν και εποπ εκτός ειδικών δυναμεων(και για να προλάβω κάποιους κακοπροαιρετους ή μισογυνηδες, το πτυχίο το πήρα για να έχω ένα χαρτι, το μεταπτυχιακό το κάνω με πάρα πολύ δυσκολία, και επίσης πάντα ήθελα να μπω σε ενστολο σώμα απλά δεν είχα τα μόρια. Δεν λέω να είναι όλες γυναίκες, αλλά βρε παιδιά έστω ένα ποσοστό. Και δεν θα έμπαινα απλά για τα λεφτά, διότι δύσκολα τα βγάζεις μακρυά από το σπίτι σου. Τι θέμα είναι να γουστάρεις πραγματικά αυτά τα σώματα και να τιμάς την στολή που φορας)

ναι και καλά! Οι γυναίκες το μεγαλύτερο πλήγμα είναι
Lk

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από Lk »

Αυτό το ξέρω απλά δεν το έχω λάβει υπόψιν μου, διότι δεν έχω τα απαραίτητα προσόντα. Εννοώντας ότι για να πάει καποιος/α ειδικές δυνάμεις πρέπει να έχει μια άριστη φυσική κατάσταση που εγώ οπωσ και οι πιο πολλές γυναίκες δεν έχουμε.
guest

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από guest »

οι γυναίκες χάλασαν το σώματα ασφαλείας!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Lk έγραψε:Αυτό το ξέρω απλά δεν το έχω λάβει υπόψιν μου, διότι δεν έχω τα απαραίτητα προσόντα. Εννοώντας ότι για να πάει καποιος/α ειδικές δυνάμεις πρέπει να έχει μια άριστη φυσική κατάσταση που εγώ οπως και οι πιο πολλές γυναίκες δεν έχουμε.


Ρίξε μια ματιά στα αθλήματα της τελευταίας προκήρυξης. Και δεν αναφέρομαι στις Ειδικές Δυνάμεις, αλλά στα Όπλα και τα Σώματα. Εύκολα για κάποιον αγύμναστο και δη γυναίκα δεν τα λες πάντως.

guest

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από guest »

D.Y.K έγραψε:
Lk έγραψε:Αυτό το ξέρω απλά δεν το έχω λάβει υπόψιν μου, διότι δεν έχω τα απαραίτητα προσόντα. Εννοώντας ότι για να πάει καποιος/α ειδικές δυνάμεις πρέπει να έχει μια άριστη φυσική κατάσταση που εγώ οπως και οι πιο πολλές γυναίκες δεν έχουμε.


Ρίξε μια ματιά στα αθλήματα της τελευταίας προκήρυξης. Και δεν αναφέρομαι στις Ειδικές Δυνάμεις, αλλά στα Όπλα και τα Σώματα. Εύκολα για κάποιον αγύμναστο και δη γυναίκα δεν τα λες πάντως.

και εσύ εποπ δεν ήσουν;
sakis.amaliada

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από sakis.amaliada »

γεια σας να ρωτησω κατι ηλικιες δεν γραφει, Ξερει μηπως καποιος κατι ευχαριστω
Andr
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 1:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από Andr »

Έως 28 νομίζω
Άβαταρ μέλους
DrTEO
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: Παρ Μάιος 03, 2019 11:08 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από DrTEO »

https://www.aftodioikisi.gr/proslipseis/panagiotopoylos-2-000-proslipseis-stis-enoples-dynameis-vinteo/
guest

Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2020)

Δημοσίευση από guest »

Εχουμε γεμισει το θεμα με τετοια λινκ!

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης