Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
REDMAN316
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 508
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 25, 2016 11:26 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από REDMAN316 »

Το παρόν νήμα έχει σκοπό να φιλοξενήσει του επιτυχόντες της 6Κ/2019 ώστε να υπάρχει ένας χώρος φιλοξενίας και αλληλεπίδρασης και για όσους δεν έχουν facebook. Μετά την δημοσίευση των επιτυχόντων και στα αθλήματα Δημιουργείται το κατάλληλο περιβάλλον ώστε να μην υπάρχουν διαφωνίες μεταξύ επιλαχόντων-υποψηφίων αλλά και προσωρινών επιτυχόντων που ο καθένας για δικούς του λόγους ''ευχόταν να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''. Πλέον σκοπό το παρόν νήμα έχει να φιλοξενήσει μόνο τους επιτυχόντες στα αθλήματα θεωρώντας ότι θα είμαστε μελλοντικοί συνάδελφοι και έτσι θα μπορούμε να συζητάμε για θέματα εργασίας, οικονομικά και συνδικαλιστικά ίσως θέματα. Παρακαλώ κρατήστε το επίπεδο, συγχαρητήρια σε όλους το αξίζετε!

ARN
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 12, 2018 3:05 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από ARN »

Ήθελα να ήξερα ρε μάγκες τόσο δύσκολο ήταν με τα σημερινά αποτελέσματα να έβγαζαν ημερομηνίες για τους τραυματίες; Για κάθε ανακοίνωσή τους έχουμε και από 1 μήνα αναμονή.

REDMAN316
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 508
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 25, 2016 11:26 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από REDMAN316 »

ARN έγραψε:Ήθελα να ήξερα ρε μάγκες τόσο δύσκολο ήταν με τα σημερινά αποτελέσματα να έβγαζαν ημερομηνίες για τους τραυματίες;Για κάθε ανακοίνωσή τους έχουμε και από 1 μήνα αναμονή.



Νομίζω ότι ο λόγος είναι πως δεν έχουν ακόμη ορίσει επιτροπή ψυχολόγων, λογικά μόλις την ορίσουν θα το δούμε στη διαύγεια.

Πάντως δεν νομίζω να περιμένουμε τους τραυματίες γιατί στην ανακοίνωση λέει ότι θα κληθούμε για ψυχοτεχνικές βάση του αλφαβητικού πίνακα που κατάρτισαν τώρα Ως επιτυχόντες αθλημάτων.

Άβαταρ μέλους
Other Side
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Παρ Φεβ 03, 2017 2:50 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από Other Side »

Παιδιά, εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εκεί στον ΑΣΕΠ δεν βγάζουν πίνακα κάθε φορά που τελειώνει κάποια φάση, πχ αθλητικά, για να ξέρεις ΠΟΥ στο καλό εισαι και να βλέπεις τι ελπίδες έχεις στην παρούσα φάση. Καλοί οι προσωρινοι πίνακες διοριστέων, αλλά, υπάρχουν και επιλαχοντες που εδώ και 1,5 χρόνο τους τρώει η αγωνία.
Meraklis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί Αύγ 20, 2019 12:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από Meraklis »

Με λίγα λόγια κάποιος επιλαχών δεν είναι 100 % σίγουρα μέσα παρόλο που είναι στους επιτυχόντες στα αθληματα. Γιατί αν δώσουν και οι 43 που δεν είχαν δώσει τα αθλήματα και περάσουν και είναι πιο μπροστά από τους άλλους περνούν θέσεις αλλονων και και μένει ο άλλος στο κλαρι..
Meraklis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί Αύγ 20, 2019 12:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από Meraklis »

REDMAN316 έγραψε:Το παρόν νήμα έχει σκοπό να φιλοξενήσει του επιτυχόντες της 6Κ/2019 ώστε να υπάρχει ένας χώρος φιλοξενίας και αλληλεπίδρασης και για όσους δεν έχουν facebook. Μετά την δημοσίευση των επιτυχόντων και στα αθλήματα Δημιουργείται το κατάλληλο περιβάλλον ώστε να μην υπάρχουν διαφωνίες μεταξύ επιλαχόντων-υποψηφίων αλλά και προσωρινών επιτυχόντων που ο καθένας για δικούς του λόγους ''ευχόταν να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''. Πλέον σκοπό το παρόν νήμα έχει να φιλοξενήσει μόνο τους επιτυχόντες στα αθλήματα θεωρώντας ότι θα είμαστε μελλοντικοί συνάδελφοι και έτσι θα μπορούμε να συζητάμε για θέματα εργασίας, οικονομικά και συνδικαλιστικά ίσως θέματα. Παρακαλώ κρατήστε το επίπεδο, συγχαρητήρια σε όλους το αξίζετε!

Στο fb τι σελίδα υπαρχει;

REDMAN316
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 508
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 25, 2016 11:26 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από REDMAN316 »

Meraklis έγραψε:
REDMAN316 έγραψε:Το παρόν νήμα έχει σκοπό να φιλοξενήσει του επιτυχόντες της 6Κ/2019 ώστε να υπάρχει ένας χώρος φιλοξενίας και αλληλεπίδρασης και για όσους δεν έχουν facebook. Μετά την δημοσίευση των επιτυχόντων και στα αθλήματα Δημιουργείται το κατάλληλο περιβάλλον ώστε να μην υπάρχουν διαφωνίες μεταξύ επιλαχόντων-υποψηφίων αλλά και προσωρινών επιτυχόντων που ο καθένας για δικούς του λόγους ''ευχόταν να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''. Πλέον σκοπό το παρόν νήμα έχει να φιλοξενήσει μόνο τους επιτυχόντες στα αθλήματα θεωρώντας ότι θα είμαστε μελλοντικοί συνάδελφοι και έτσι θα μπορούμε να συζητάμε για θέματα εργασίας, οικονομικά και συνδικαλιστικά ίσως θέματα.Παρακαλώ κρατήστε το επίπεδο, συγχαρητήρια σε όλους το αξίζετε!

Στο fb τι σελίδα υπαρχει;



6Κ/2018

Τσακαλος
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 17, 2019 4:26 pm
Τοποθεσία: Εφεδρος Ανθ/γος
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από Τσακαλος »

Πάντως εγώ δεν την βρίσκω στο facebook. Τέλος πάντων πολύ καθυστέρηση και τα ζώα μου αργά από τον ασεπ. Λίγα άτομα μείναμε πλέον από τους 1110.581(624)
Άβαταρ μέλους
Miron
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 10, 2018 1:53 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από Miron »

Συγχαρητηρια σε ολους, μια ακομα διαδικασια και φτανει στο τελος η προκυρηξη. Εγω πιστευω οτι ολοι θα μπουν αυτοι που περασαν διοτι ειτε υπαρχουν ατομα που περασαν ειδικοι φρουροι ητε θα προσλαβουν και επιλαχοντες για την καλυψη των τεραστιων κενων στις θεσεις. Τωρα στις Γυναικες που περασε μοναχα μια δεν ξερω τι θα κανουν, επρεπε να ειχαν αλλα ορια σε αυτες και ειναι λογικο. Προσωπικα πιστευω οτι θα τραβηξει λιγο περισσοτερο ο διορισμος θα παει για μεσα του ερχομενου ετους λογο διαδικασιων και φορτου ασεπ
Meraklis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί Αύγ 20, 2019 12:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από Meraklis »

Τσακαλος έγραψε:Πάντως εγώ δεν την βρίσκω στο facebook. Τέλος πάντων πολύ καθυστέρηση και τα ζώα μου αργά από τον ασεπ. Λίγα άτομα μείναμε πλέον από τους 1110.581(624)
Ούτε εγώ την βρίσκω. Αν μπορεί κάποιος να μας πει ακριβώς τι να γράψουμε

REDMAN316
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 508
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 25, 2016 11:26 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από REDMAN316 »

Τσακαλος έγραψε:Πάντως εγώ δεν την βρίσκω στο facebook. Τέλος πάντων πολύ καθυστέρηση και τα ζώα μου αργά από τον ασεπ. Λίγα άτομα μείναμε πλέον από τους 1110.581(624)


Δεν βγάζουν νόημα οι αριθμοί που γράφεις...

Meraklis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί Αύγ 20, 2019 12:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από Meraklis »

REDMAN316 έγραψε:
Τσακαλος έγραψε:Πάντως εγώ δεν την βρίσκω στο facebook. Τέλος πάντων πολύ καθυστέρηση και τα ζώα μου αργά από τον ασεπ. Λίγα άτομα μείναμε πλέον από τους 1110.581(624)


Δεν βγάζουν νόημα οι αριθμοί που γράφεις...

Εννοεί 1100 για υγειονομικά.581 επιτυχόντες.624 συνολικά επιτυχόντες και αν περάσουν οι 44 που είχαν επικαλεστεί ιατρικους λόγους

Τσακαλος
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 17, 2019 4:26 pm
Τοποθεσία: Εφεδρος Ανθ/γος
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από Τσακαλος »

Meraklis έγραψε:Εννοεί 1100 για υγειονομικά.581 επιτυχόντες.624 συνολικά επιτυχόντες και αν περάσουν οι 44 που είχαν επικαλεστεί ιατρικους λόγους


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ MERAKLI ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ REDMAN316. ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Μάιος 26, 2021 10:14 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
REDMAN316
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 508
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 25, 2016 11:26 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από REDMAN316 »

Τσακαλος έγραψε:ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ MERAKLI ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ REDMAN316. ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!


Οκ παιδιά το καρλαβα. Εγώ σκέφτομαι ότι δεν θα περάσουν και οι 44 που δήλωσαν αναβολή γιατί είδαμε ότι δεν χαρίζεται η επιτροπή, επίσης έχουμε ελλείψεις από άτομα που μπήκαν ειδιοκο φρουροί και εν τέλει δεν θα φταβοθμε. Τι γίνεται τότε; ΠεριμενοθμΠ να καλέσουν κιαλλους για υγαιουγειον-αθληματα...

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Δευ Αύγ 31, 2020 7:07 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ARN
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 12, 2018 3:05 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες (6Κ/2018) - ΔΕ Φύλαξης - Εξ. Φρουροί

Δημοσίευση από ARN »

Αν περιμένουμε να περάσουν και οι γυναίκες τα αθλήματα ζήτω που καήκαμε...
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες