Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Rios
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Ιουν 07, 2019 12:08 pm
Τοποθεσία: Στρατηγος
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Rios »

Καλημερα παιδια. Μπηκα στο parousiasiarmy.gr να διαλεξω σημειο υποδοχης, εβαλα το ΣΑ μου αλλα λεει οτι ειναι λαθος στοιχεια. Τι γινεται μπορεινα μου πει καποιος?;
Serj

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Serj »

Ακύρωσα την αναβολή μου πριν λίγες μέρες και μπαίνω Νοέμβριο, μου είπαν να μπω στο site parousiasi.army.gr και αφού βάζω τα στοιχεία μου σωστά λαμβάνω το μήνυμα "Λάθος στοιχεία σύνδεσης". Πήρα και στο τηλέφωνο που έχει από κάτω για υποστήριξη/ερωτήσεις σχετικά με την εφαρμογή και κανείς δεν το συκώνει, τι γίνεται;
Άβαταρ μέλους
lancecorporal
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2020 12:48 pm
Τοποθεσία: Δεκανέας
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από lancecorporal »

Στο stratologia δοκιμασε να δεις.
You couldn't beat me even if you wanted to.
GiorgosG
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 06, 2020 6:39 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από GiorgosG »

Και γω παρομοιο προβλημα, εχω συμπληρωσει τα στοιχεια απο προηγουμενη χρονια, και δεν με αφηνει να τα ξαναπερασω τωρα, γιατι προφανως μερικα θελουν αλλαγη. Στα τηλεφωνα επισης δεν απαντανε, καλη τυχη μ αυτο γενικα...
Άβαταρ μέλους
lancecorporal
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2020 12:48 pm
Τοποθεσία: Δεκανέας
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από lancecorporal »

GiorgosG έγραψε:Και γω παρομοιο προβλημα, εχω συμπληρωσει τα στοιχεια απο προηγουμενη χρονια, και δεν με αφηνει να τα ξαναπερασω τωρα, γιατι προφανως μερικα θελουν αλλαγη. Στα τηλεφωνα επισης δεν απαντανε, καλη τυχη μ αυτο γενικα...


για να αλλαχτουν τα στοιχεια θα πρεπει να μιλησεις με στρατολογια. Το τηλεφωνο πολυ δυσκολα να το σηκωσουν, δοκιμασε να στειλεις email στην στρατολογια που υπαγεσαι η να περασεις απο εκει περα που θα ηταν το καλυτερο.

You couldn't beat me even if you wanted to.
alex

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από alex »

Καλησπερα εκανα ενα λαθος στην εφαρμογη που βαζεις τα στοιχεια σου πως μπορω να το διορθωσω δεν εχει να μπω και να τα ξανα τσεκαρω για το parousiasi.army.gr

Savvas21

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Savvas21 »

Καλησπέρα, έκανα το parousiasi.gr και καταλάθος έκανα check και τα δύο πλαίσια που λέγαν ειδικές δυνάμεις και εθελοντής ΕΛΔΥΚ, νόμιζα πως στην κύπρο υπήρχαν αλεξιπτωτιστές αλλά δεν υπάρχουν και μάλλον θα με στείλουν 35 ΜΚ, πώς μπορώ να το αλλάξω και να μπω αλεξιπτωτιστές; Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
lancecorporal
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2020 12:48 pm
Τοποθεσία: Δεκανέας
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από lancecorporal »

Savvas21 έγραψε: Καλησπέρα, έκανα το parousiasi.gr και καταλάθος έκανα check και τα δύο πλαίσια που λέγαν ειδικές δυνάμεις και εθελοντής ΕΛΔΥΚ, νόμιζα πως στην κύπρο υπήρχαν αλεξιπτωτιστές αλλά δεν υπάρχουν και μάλλον θα με στείλουν 35 ΜΚ, πώς μπορώ να το αλλάξω και να μπω αλεξιπτωτιστές; Ευχαριστώ
Παρε τηλεφωνο στη στρατολογια που ανοικεις.
You couldn't beat me even if you wanted to.
odys

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από odys »

Καλησπέρα,Προσπαθώ να συνδεθώ για να κάνω τη δήλωση στο https://parousiasi.army.gr/, αλλά ενώ συνδέεται βγάζει σε μία σελίδα που γράφει "something went wrong" χωρίς να μπορώ να πατήσω κάτι άλλο. Καλώ και στα τηλέφωνα που έχουν αλλά δεν απαντάνε. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον αυτό; Και αν ναι βρήκατε κάποια λύση;

Άβαταρ μέλους
lancecorporal
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2020 12:48 pm
Τοποθεσία: Δεκανέας
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από lancecorporal »

odys έγραψε:Καλησπέρα,Προσπαθώ να συνδεθώ για να κάνω τη δήλωση στο https://parousiasi.army.gr/ , αλλά ενώ συνδέεται βγάζει σε μία σελίδα που γράφει "something went wrong" χωρίς να μπορώ να πατήσω κάτι άλλο. Καλώ και στα τηλέφωνα που έχουν αλλά δεν απαντάνε. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον αυτό; Και αν ναι βρήκατε κάποια λύση;

Θα έχει πρόβλημα η σελίδα, μάλλον θα έχει πολλούς επισκέπτες εκείνη τη στιγμή. Ξαναδοκιμασε κάποια στιγμή αλλιώς τηλέφωνο στη στρατολογία σου.
You couldn't beat me even if you wanted to.
Άγγελος

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Άγγελος »

Καλησπέρα,ξέρει κανένας αν θα υπάρξει κάποια παράταση για την υποβολή της αίτησης, διότι τις τελευταίες μέρες προσπαθώ να συνδεθώ και μου ανοίγει μια καρτέλα που λέει "Whoops,looks like something went wrong. "

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Παναγιώτης

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Καλησπερα, κι εγω το ιδιο προβλημα εχω. Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι το σαιτ λειτουργει κανονικα πραγμα που εγω δε βλεπω. Θα δουμε, ελπιζω να βγαλουμε ακρη.
Σταμάτης

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Σταμάτης »

Παιδιά και εμένα μου λέει something went wrong. Μάθαμε τι γίνεται τώρα;
Κώστας

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Κώστας »

Έχω λιώσει στο ριφρες, και ακόμα τίποτα. Πήρα το πρωί τηλέφωνο και δεν απαντούσε κανείς. Ξέρουμε κάτι;
odys

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από odys »

Λειτουργεί κανονικά πλέον η σελίδα!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες