Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
lancecorporal
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2020 12:48 pm
Τοποθεσία: Δεκανέας
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από lancecorporal »

Μηπως βαζετε τον ΣΑ σας λαθος; Δοκιμασατε στο τελος αντι για xxx/xxxxxx/19 να βαλετε xxx/xxxxxx/2019 πχ. Η αν εχει /20 να βαλετε /2020 και ουτω καθεξης. Λειτουργει κανονικα, αν δε μπορειτε να συνδεθειτε αυτο θα ειναι το προβλημα με τον ΣΑ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lancecorporal την Κυρ Σεπ 27, 2020 7:28 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
You couldn't beat me even if you wanted to.
odys

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από odys »

Είχε πέσει το site, αλλά τώρα λειτουργεί. Δεν είχε να κάνει με σφάλμα στην είσοδο των στοιχείων.
Manos

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Manos »

Καλησπέρα παιδιά. Είχα μπει στο parousiasi.army πριν μέρες αλλά είδα ότι ήθελε κάτι στοιχεία που δεν ήξερα εκείνη τη στιγμή οπότε βγήκα. Μετά όμως το ξέχασα τελείως και το θυμήθηκα σήμερα. Αλλά τώρα μπαινω και μου λέει λάθος στοιχεία. Ενώ γράφει ότι είναι μέχρι 30 Σεπτεμβρίου. Υπάρχει κάποιο προβλημα αν δεν το συμπληρώσω καθόλου;

Άβαταρ μέλους
lancecorporal
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2020 12:48 pm
Τοποθεσία: Δεκανέας
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από lancecorporal »

Manos έγραψε:Καλησπέρα παιδιά.Είχα μπει στο parousiasi.army πριν μέρες αλλά είδα ότι ήθελε κάτι στοιχεία που δεν ήξερα εκείνη τη στιγμή οπότε βγήκα. Μετά όμως το ξέχασα τελείως και το θυμήθηκα σήμερα. Αλλά τώρα μπαινω και μου λέει λάθος στοιχεία. Ενώ γράφει ότι είναι μέχρι 30 Σεπτεμβρίου. Υπάρχει κάποιο προβλημα αν δεν το συμπληρώσω καθόλου;

Ποια είναι τα στοιχεία που ζητάει δε μας λες για να βοηθήσουμε.
You couldn't beat me even if you wanted to.
Laz4
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Οκτ 20, 2020 10:39 am
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Laz4 »

Καλησπέρα ! Είμαι στρατεύσιμος με την Α' ΕΣΣΟ του 2021 (είμαι 18 χρονών και είχα κάνει καταγραφή τον φεβρουάριο του 2020) ωστόσο όταν μπαίνω στο parousiasi.army.gr. Για να συμπληρώσω τα στοιχεία μου, μου εμφανίζει ένα error ''Λάθος στοιχεία''... Γνωρίζει κανείς τι παίζει ;
Laz4
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Οκτ 20, 2020 10:39 am
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Laz4 »

Καλημέρα ! Είμαι στρατεύσιμος με την Α' ΕΣΣΟ του 2021 (Ιανουάριος 2021) και πριν από λίγο μπήκα στο stratologia.gr και βρήκα μία ανακοίνωση που έλεγε ''Υποχρέωση συμπλήρωσης στοιχείων για την κατάταξη σας'', και από εκεί με έστελνε στο parousiasi.army.gr (διότι έχω κατανεμηθεί στον στρατό ξηράς) Μπαίνοντας στην εφαρμογή μου ζητήθηκαν ο στρατιωτικός αριθμός μου και η ημερομηνία γέννησης. Μόλις τα συμπλήρωσα μου εμφάνισε ένα error που έλεγε ''Λάθος στοιχεία σύνδεσης'' το ίδιο είχε συμβεί και πριν από περίπου ένα μήνα όταν είχα ξαναπροσπαθήσει να συνδεθώ... Τηλεφώνησα στο νούμερο για υποστήριξη, αλλά φυσικά κανείς δεν απάντησε... Γνωρίζει κανείς τι παίζει ; Σήμερα (30/11) λήγει η προθεσμία και δεν ξέρω τι να κάνω... Τι ακριβώς είναι αυτή η εφαρμογή ; Είναι υποχρεωτική η συμπλήρωση των οποιωνδήποτε στοιχείων ; Γιατί εγώ όταν είχα κάνει καταγραφή τον Φεβρουάριο του 2020 στα ΚΕΠ, είχα συμπληρώσει επίσης κάποιες προτιμήσεις μου (αν θέλω στρατό ξηράς, ειδικές δυνάμεις, αν γνωρίζω ξένες γλώσσες κτλ) Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Άβαταρ μέλους
lancecorporal
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Μαρ 24, 2020 12:48 pm
Τοποθεσία: Δεκανέας
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από lancecorporal »

Laz4 έγραψε:Καλημέρα ! Είμαι στρατεύσιμος με την Α' ΕΣΣΟ του 2021 (Ιανουάριος 2021) και πριν από λίγο μπήκα στο stratologia.gr και βρήκα μία ανακοίνωση που έλεγε ''Υποχρέωση συμπλήρωσης στοιχείων για την κατάταξη σας'', και από εκεί με έστελνε στο parousiasi.army.gr (διότι έχω κατανεμηθεί στον στρατό ξηράς) Μπαίνοντας στην εφαρμογή μου ζητήθηκαν ο στρατιωτικός αριθμός μου και η ημερομηνία γέννησης. Μόλις τα συμπλήρωσα μου εμφάνισε ένα error που έλεγε ''Λάθος στοιχεία σύνδεσης'' το ίδιο είχε συμβεί και πριν από περίπου ένα μήνα όταν είχα ξαναπροσπαθήσει να συνδεθώ... Τηλεφώνησα στο νούμερο για υποστήριξη, αλλά φυσικά κανείς δεν απάντησε... Γνωρίζει κανείς τι παίζει ; Σήμερα (30/11) λήγει η προθεσμία και δεν ξέρω τι να κάνω... Τι ακριβώς είναι αυτή η εφαρμογή ; Είναι υποχρεωτική η συμπλήρωση των οποιωνδήποτε στοιχείων ; Γιατί εγώ όταν είχα κάνει καταγραφή τον Φεβρουάριο του 2020 στα ΚΕΠ, είχα συμπληρώσει επίσης κάποιες προτιμήσεις μου (αν θέλω στρατό ξηράς, ειδικές δυνάμεις, αν γνωρίζω ξένες γλώσσες κτλ) Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Να επικοινωνησεις με την στρατολογια, θα σου βαλουν αυτοι τα στοιχεια που θελεις.

You couldn't beat me even if you wanted to.
Periklis1232
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 24, 2020 1:28 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Periklis1232 »

Επειδη ειμαι λιγο ασχετος με το σαιτ και δε μπορω να βρω το αναλογο θεμα. Εγω που δικαιουμαι μειωμενη θητεία το απαραιτητο αυτο εγγραφο που το πιστοποιει το δειχνω στα κεπ οταν παω να κοψω αναβολη ή το δειχνω μεσα κατα τη παρουσιαση μου;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τρί Δεκ 01, 2020 2:48 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
erikman

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από erikman »

είχα το ίδιο πρόβλημα με εσάς, βρήκατε κάποια λύση;
giwrgos26
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2021 8:22 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από giwrgos26 »

Καλησπερα. Αντιμετωπίζει καποιος αλλος προβλημα με την σελιδα parousiasi.army.gr;2 ημερες τωρα προσπαθω να μπω και γραφει οτι ειναι σε συντηρηση και οτι θα επαναλειτουργησει συντομα.
parousiasi.army.gr

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από parousiasi.army.gr »

Παιδιά καλησπέρα. Με το parousiasi.army.gr τι γίνεται; Δεν δουλεύει ούτε εμένα και πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω και μου είπαν ότι δεν χρειάζεται. Και ότι αυτό το συμπληρώνουμε αν έχουμε αλλάξει γνώμη για κάτι. Βέβαια δεν το πολύ εμπιστεύομαι. Αν δεν το συμπληρώσω υπάρχει πιθανότητα να μην μπω τον Μάιο?
panos

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από panos »

Μολις εκοψα την αναβολη μ στα κεπ, κ μου παν να μπω στο paroysiasi.army.gr. Γραφω ολα τα στοιχεια μου (ΣΑ και ημερομηνια γεννησης) μπαινει κανονικα. Αλλα στην επομενη σελιδα που σημειωνω επαγγελμα δε παταω το "επομενο" κ δεν αλλαζει σελιδα, κανω εγω κατι λαθος ή εχει προβλημα η σελιδα?
orlias

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από orlias »

Σε ποιά ΕΣΣΟ είσαι?
Nick232
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 21, 2021 2:20 pm
Επικοινωνία:

Πρόβλημα στο parousiasi.army.gr

Δημοσίευση από Nick232 »

Καλησπέρα σας γνωρίζεται πότε θα λειτουργεί η σελίδα parousiasi army, συνδέομαι και λέει λάθος στοιχεία σύνδεσης ;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης