Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Jerry
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τρί Μαρ 12, 2019 8:10 am
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Jerry »

Οι γνωστες να μας πουν περισσοτερα για τα ωραρια, τις αρμοδιοτητες, τα μισθολογικα, τα ασφαλιστικα και γενικα την φυση της δουλειας των σωφρονιστικων-εξωτερικων φρουρων στα καταστηματα κρατησης.
sakalom
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τρί Ιαν 15, 2008 12:38 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από sakalom »

Γνωμη μου ειναι οτι καλο θα ήταν να μην γράφουμε για το πώς πιστεύουμε οτι θα είναι το επάγγελμα αλλά αν έχουμε προσωπική εμπειρία απο κάποιον συγγενή φίλο η αυτοί που είναι ήδη μέσα. Για να κατατοπιστουμε καλύτερα.
Θοδωρής

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Θοδωρής »

ξέρεις κάνεις για βαρδιες ακριβεις γιατι θελω να δω τι παιζει με τις συγκοινωνίες Της αθηνας γιατι ειμαι απο Κόρινθο
Jerry
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τρί Μαρ 12, 2019 8:10 am
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Jerry »

Σωστο. Εγω θα ηθελα να μας πει ενας που κανει ηδη την δουλεια αυτη πως ειναι μια τυπικη βαρδια ενος εσωτερικου κι ενος εξωτερικου.
Θοδωρής

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Jerry έγραψε:Σωστο. Εγω θα ηθελα να μας πει ενας που κανει ηδη την δουλεια αυτη πως ειναι μια τυπικη βαρδια ενος εσωτερικου κι ενος εξωτερικου.
Σωστος.jerry που εχεις περάσει;
Στελλα

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Στελλα »

Εγώ πάντως που έχω δουλέψει μέσα στο κατάστημα έχω να σας πω ότι πραγματικά ότι κ να έχουν κάνει όλοι αυτοί, μέσα τους βλέπεις σαν καθημερινούς ανθρώπους παρολες τις ποινές τους.
Teo

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Teo »

Στέλλα ποτε δούλεψες εκεί τελικά ειναι εξι η εξιμηση ώρες για τους εσωτερκους
Jerry
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τρί Μαρ 12, 2019 8:10 am
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Jerry »

Θοδωρής έγραψε:
Jerry έγραψε:Σωστο. Εγω θα ηθελα να μας πει ενας που κανει ηδη την δουλεια αυτη πως ειναι μια τυπικη βαρδια ενος εσωτερικου κι ενος εξωτερικου.
Σωστος.jerry που εχεις περάσει;


Κορυδαλλο φιλε

Jerry
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τρί Μαρ 12, 2019 8:10 am
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Jerry »

Στελλα έγραψε:Εγώ πάντως που έχω δουλέψει μέσα στο κατάστημα έχω να σας πω ότι πραγματικά ότι κ να έχουν κάνει όλοι αυτοί, μέσα τους βλέπεις σαν καθημερινούς ανθρώπους παρολες τις ποινές τους.


Εφοσον εχεις δουλεψει μεσα πες μας και ωραρια, κλπ

Σωφ25

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Σωφ25 »

Το ωράριο είναι 6ωρο,7-13,13-19, και πάει λέγοντας...Συνήθως οι βάρδιες γίνονται κατόπιν συνεννόησης σε λογικά πάντα πλαίσια για να εξυπηρετεί όλους το κατάστημα.

Μισθολογικα έχω αναφερθεί σε προηγούμενες αναρτήσεις μου...

Μιλάω πάντα για εσωτερικούς, οι εξωτερικοί κάνουν 8ωρο είτε σκοπετο είτε φύλαξη κρατουμενων σε νοσοκομείο.

Στελλα

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Στελλα »

Δούλεψα πριν τέσσερα χρόνια εκεί αλλά ήμουν διοικητικός υπάλληλος και όποτε χρειαζόταν βοηθούσαμε και τα παιδιά. Πιο πολύ σε πύλες εισόδου και κάποια άλλα πόστα και μόνο πρωί γιατί τα γραφεία είναι μόνο πρωί. Δεν ξέρω ακριβώς τα ωράρια τους. Αυτό που ξέρω είναι ότι δουλεύουν εξαωρο απ ότι θυμάμαι από τότε
Στέλλα.
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τετ Μαρ 13, 2019 11:24 pm
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Στέλλα. »

Δούλευα πριν τέσσερα χρόνια στο κατάστημα. Ήμουν διοικητικός υπάλληλος αλλά βοηθούσαμε τα παιδιά σε πόστα που χρειαζοντουσαν άτομο. Τα ωράρια δεν τα ξέρω ακριβώς γιατί εγώ ήμουν συνέχεια πρωί λόγω γραφείων οπότε βοηθούσα μόνο πρωί. Απ ότι θυμάμαι όμως οι συνάδελφοι έκαναν εξαωρες βάρδιες. Αυτό
Στέλλα.
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τετ Μαρ 13, 2019 11:24 pm
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από Στέλλα. »

Δούλευα πριν τέσσερα χρόνια στο κατάστημα. Ήμουν διοικητικός υπάλληλος αλλά βοηθούσαμε τα παιδιά σε πόστα που χρειαζοντουσαν άτομο. Τα ωράρια δεν τα ξέρω ακριβώς γιατί εγώ ήμουν συνέχεια πρωί λόγω γραφείων οπότε βοηθούσα μόνο πρωί. Απ ότι θυμάμαι όμως οι συνάδελφοι έκαναν εξαωρες βάρδιες. Αυτό
Άβαταρ μέλους
MIXALHS GLOCK
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 29, 2018 7:56 pm
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από MIXALHS GLOCK »

Παιδιά με το καλό να διοριστούμε και θα έχουμε χρόνο να τα συζητήσουμε όλα αυτά!!
Άβαταρ μέλους
6k2018
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Τετ Μαρ 13, 2019 10:54 am
Επικοινωνία:

Αρμοδιότητες Σωφρονιστικών Υπαλλήλων

Δημοσίευση από 6k2018 »

Ακουσα εξωτερικος ειναι καλυτερα απο αποψη επικυνδινοτητας
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες