Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Προσληψεις κυπρος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Προσληψεις κυπρος »

Στην προκηρυξη το λεει καθαρα στα προσοντα. Πρωτα πρωτα λεει για πολιτες της κυπριακης δημοκρατιας, δεν αναφερει κατι για Ελληνες. Οι θεσεις δεν θα συμπληρωθουν. Το μπαμ εγινε γιατι το ηξεραν απο καιρο οσοι ενδοιαφερονταν. Θα δειξει ομως.
σπυρος1μαλ

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από σπυρος1μαλ »

Δυκ δεν μπορω να παρς τηλ δεν ειναι σωστο μου λεει αλλα επειδη εψαξα λογικα θα βγαλει αλλη προκηρυξη για εμας και λογικα παντα απο αυτα που διαβασα δεν θα συμπληρωθούν...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από D.Y.K »

σπυρος1μαλ έγραψε:Δυκ δεν μπορω να παρς τηλ δεν ειναι σωστο μου λεει αλλα επειδη εψαξα λογικα θα βγαλει αλλη προκηρυξη για εμας και λογικα παντα απο αυτα που διαβασα δεν θα συμπληρωθούν...


Έχεις δίκιο διότι πάλι εγώ έκανα λάθος.

Θα βάλεις μπροστά το 00357 και θα πιάσεις γραμμή 100%.

Ξανά προσπάθησε.

Σπύρος1μαλ

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Σπύρος1μαλ »

Οκ δυκ θα προσπαθήσω πάλι αύριο αλλά ουσιαστικά αυτο θα μου πουν ότι αφορά μόνο Κύπριους και αν δεν καλυφτούν από αυτούς μετά θα βγει για εμάς...
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από pame_pali »

Ναι θελει 00357 γιατι το + μπροστα τα βγαζουν μονο τα τηλεφωνα στην εισερχομενη κληση. επισης αυριο ειναι Σαββατο.

παντως πηρε και μενα ενας φιλος μου στα στρατιωτικα κεντρα που εχει εκει (4) τηλεφωνο και στης Λευκωσιας πολλες φορες και δεν απαντησαν. Τωρα η ειναι 3ις χειροτεροι δημοσιοι απο τους δικους μας η ποιος ξερει τι παιζει.

akyro

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από akyro »

pame_pali έγραψε:Ναι θελει 00357 γιατι το + μπροστα τα βγαζουν μονο τα τηλεφωνα στην εισερχομενη κληση.επισης αυριο ειναι Σαββατο.

παντως πηρε και μενα ενας φιλος μου στα στρατιωτικα κεντρα που εχει εκει (4) τηλεφωνο και στης Λευκωσιας πολλες φορες και δεν απαντησαν. Τωρα η ειναι 3ις χειροτεροι δημοσιοι απο τους δικους μας η ποιος ξερει τι παιζει.



Το ο, τι δεν μας γουστάρουν σαν λαός το έχεις σκεφτεί;

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από D.Y.K »

Σπύρος1μαλ έγραψε:Οκ δυκ θα προσπαθήσω πάλι αύριο αλλά ουσιαστικά αυτο θα μου πουν ότι αφορά μόνο Κύπριους και αν δεν καλυφτούν από αυτούς μετά θα βγει για εμάς...


Εσύ ξέρεις, αλλά αντιλαμβάνεσαι ότι αν δεν επικοινωνήσεις μαζί τους για να το διασταυρώσεις, μόνο υποθέσεις μπορείς να κάνεις.

Επίσης είναι καλό, για να ενημερωθούν και τα υπόλοιπα παιδιά που παρακολουθούν το φόρουμ και ενδιαφέρονται όπως εσύ.

Προσληψεις κυπρος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Προσληψεις κυπρος »

Μαγκες με τα τηλεφωνα δεν υπαρχει θεμα. Εγω ειχα παρει στο γεεφ και ειχα μιλησει μια χαρα. Θελει κωδικο μπροστα. Απλα εγω ειχα παρει πριν λιγο καιρο.
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από pame_pali »

Προσληψεις κυπρος έγραψε:Μαγκες με τα τηλεφωνα δεν υπαρχει θεμα. Εγω ειχα παρει στο γεεφ και ειχα μιλησει μια χαρα. Θελει κωδικο μπροστα. Απλα εγω ειχα παρει πριν λιγο καιρο.


ισως τοτε λογω προκυρηξης να μη το σηκωνουν εφοσον βλεπουν κωδικους απο Ελλαδα, ξεροντας τι θα ρωτησουν οι Ελλαδιτες.

οσο αναφορα αυτο που ειπες δε μας χωνευουν πικρη ιστορια, ας μη την πιασουμε...

Σπύρος1μαλ

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Σπύρος1μαλ »

Μην ακούω και χαζά δεν μας γουστάρουν σαν λαό ίδιος λαός ειναι ίδια γλώσσα μιλάνε και στα σχόλια τους για να μπουν σε πανεπιστήμια εχουν τα ίδια μαθήματα με εμάς όποτε να ξέρετε τι λέτε στο θέμα μας τώρα θα πάρω Δευτέρα τηλ δυκ...
Άβαταρ μέλους
sotirisg7
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Κυρ Απρ 12, 2015 9:38 pm
Τοποθεσία: Πειραια
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από sotirisg7 »

Καλημέρα σε ολους!! Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τα τηλεφωνήματα συγκεκριμενα πήρα εγώ Πριν 10 λεπτα και το σήκωσε μια ευγενεστατη κύρια όπου μου έδωσε και μίλησα με εναν συνταγματάρχη και μου είπε τα εξης. Πως ή παρούσα προκυρηξη αφορα μονο κύπριους πολίτες και πως αν δεν συμπληρωθούν τα ατομα έως την αναγραφουμενη ημερομηνία που έχουν ορίσει μου λέει (λογικά ) θα βγει αντίστοιχη και για ελλαδιτες! Οποτε οτι γίνει μετα τις 24 Ιουνίου! Εως τοτε καλη δυναμη και εύχομαι οτι καλύτερο σε όσους ονειρεύονται να κανουν στην ζωή τους αυτο που αγαπούν γιατί να μην ξεχνάμε κάποιοι το αγαπαμε το επάγγελμα αυτό και ας μην μπορεσαμε να το ζήσουμε έντονα παρα μονο στην θητεία μας!!

Άβαταρ μέλους
sotirisg7
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Κυρ Απρ 12, 2015 9:38 pm
Τοποθεσία: Πειραια
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από sotirisg7 »

Θα ήθελα να συμπληρώσω πως το μύνημα το προηγουμενο το έστειλα χθες δεν ξέρω για ποιον λογο δείχνει σημερινή ημερομηνία σας ευχαριστώ!!
Άβαταρ μέλους
george777
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: Παρ Σεπ 28, 2012 11:42 pm
Επικοινωνία:

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από george777 »

sotirisg7 έγραψε:Καλημέρα σε ολους! Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τα τηλεφωνήματα συγκεκριμενα πήρα εγώ Πριν 10 λεπτα και το σήκωσε μια ευγενεστατη κύρια όπου μου έδωσε και μίλησα με εναν συνταγματάρχη και μου είπε τα εξης. Πως ή παρούσα προκυρηξη αφορα μονο κύπριους πολίτες και πως αν δεν συμπληρωθούν τα ατομα έως την αναγραφουμενη ημερομηνία που έχουν ορίσει μου λέει (λογικά) θα βγει αντίστοιχη και για ελλαδιτες! Οποτε οτι γίνει μετα τις 24 Ιουνίου! Εως τοτε καλη δυναμη και εύχομαι οτι καλύτερο σε όσους ονειρεύονται να κανουν στην ζωή τους αυτο που αγαπούν γιατί να μην ξεχνάμε κάποιοι το αγαπαμε το επάγγελμα αυτό και ας μην μπορεσαμε να το ζήσουμε έντονα παρα μονο στην θητεία μας!



Ευχαριστούμε Σωτήρη, το μήνυμα σου πέρα από Αληθή είναι και διασταυρωμένο, καλή τύχη και σε εσένα σε ότι αγαπάς και θές...

[το επισημαίνω Για να μήν μπούνε κάν στον κόπο άνθρωποι που ενδιαφέρονται τουλάχιστον έως της 24/6]

Προσληψεις κυπρος

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από Προσληψεις κυπρος »

Αυτο ηταν δεδομενο το οτι δεν μπορουμε να τα κανουμε. Το λεει ξεκαθαρα στη αιτηση οπως και το ειχαν πει καιρο τωρα. Οσο για την συμπεριφορα. Μια χαρα ειναι η συμπεριφορα. Γνωριζω 3 κυπριους και εχω και θειο που εχει δουλεψει 12 χρονια κυπρο. Το μονο προβληματακι ειναι η στις μεγαλες ηλικιες και μαλλον μονο απεναντη στους φανταρους. Αυτο γινεται και εντως Ελλαδας στην επαρχεια και τα νησια.
eleos

Προσλήψεις συμβασιούχων Οπλιτών στην Εθνική Φρουρά

Δημοσίευση από eleos »

Σπύρος1μαλ έγραψε:Μην ακούω και χαζά δεν μας γουστάρουν σαν λαό ίδιος λαός ειναι ίδια γλώσσα μιλάνε και στα σχόλια τους για να μπουν σε πανεπιστήμια εχουν τα ίδια μαθήματα με εμάς όποτε να ξέρετε τι λέτε στο θέμα μας τώρα θα πάρω Δευτέρα τηλ δυκ...


Πετάχτηκε ο γνώστης, ρώτα κανά παιδί που υπηρέτησε στη Κύπρο να σου πει μερικά πράγματα γιατί εσύ μόνο από το Ιντερνετ ο, τι διαβάζεις.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες