Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
thsn12
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Ιαν 21, 2015 9:52 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από thsn12 »

Α πάρεις 6:15 στις 10:00 φτάνει εκεί γιατί είναι το κανονικό. Εκτός αν πάρεις express.
Άβαταρ μέλους
anestis7
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2015 2:24 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από anestis7 »

Αδερφια καλησπερα. Πρεπει να κλεισω εισιτηριο νωριτερα; Μου ειπαν να παω μιση ωρα πριν και θα βρω...27 και εγω παρουσιαζομαι και λεω να φυγω με το 7.30... Αρα θα παω 7. Δν εχω κλεισει εισιτηριο!
thsn12
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Ιαν 21, 2015 9:52 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από thsn12 »

Καλησπέρα Ανέστη. Θα μπορούσες να κλείσεις και πιο πριν εισιτήριο αλλά αφού σου είπαν εκεί ότι θα βρείς.Πρέπει να δεις αν είναι κανονικό η express. Το κανονικό κάνει περίπου 4 ώρες.

Paul

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Paul »

Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Μέσω της ηλεκτρονικής σελίδας της στρατολογίας έμαθα ότι παρουσιάζομαι στο 9ο ΣΠ Καλαμάτας στις 12/05/2015. Είμαι από Θεσσαλονίκη και θέλω να μάθω αν υπάρχει κάποιος από την Θεσσαλονίκη να υπάρξει κάποια επικοινωνία όσον αφορά τις μετακινήσεις και όλα τα σχετικά με την κατάταξη μας.

Sn00d
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Απρ 06, 2015 11:25 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Sn00d »

Paul έγραψε:Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Μέσω της ηλεκτρονικής σελίδας της στρατολογίας έμαθα ότι παρουσιάζομαι στο 9ο ΣΠ Καλαμάτας στις 12/05/2015. Είμαι από Θεσσαλονίκη και θέλω να μάθω αν υπάρχει κάποιος από την Θεσσαλονίκη να υπάρξει κάποια επικοινωνία όσον αφορά τις μετακινήσεις και όλα τα σχετικά με την κατάταξη μας.



/forum/forum_posts.asp?TID=17014

:)

vagelis

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από vagelis »

Καλησπέρα. Και γω από Θεσσαλονικη 12/5/2015 παρουσιάζομαι Καλαμάτα. Από το φρουραρχείο θα πας για την μεταφορά σου. Αλλά να ξέρεις επειδή πήγα εχθές μονο ΚΤΕΛάκι παίζει δηλαδη ένα 10ωρο στανταρ.
Kostas1991

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Kostas1991 »

Paul έγραψε:Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Μέσω της ηλεκτρονικής σελίδας της στρατολογίας έμαθα ότι παρουσιάζομαι στο 9ο ΣΠ Καλαμάτας στις 12/05/2015. Είμαι από Θεσσαλονίκη και θέλω να μάθω αν υπάρχει κάποιος από την Θεσσαλονίκη να υπάρξει κάποια επικοινωνία όσον αφορά τις μετακινήσεις και όλα τα σχετικά με την κατάταξη μας.



Εγώ παρουσιάζομαι 12 Μαίου φίλε μου καλαμάτα. Εικόνα Και είμαι εκ Θεσσαλονίκης κι εγώ Εικόνα Θα θελες να ανταλλάσαμε facebook να μην είμαστε μόνοι τις πρώτες μέρες στο Κέντρο;:)
Kostas1991

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Kostas1991 »

vagelis έγραψε:Καλησπέρα. Και γω από Θεσσαλονικη 12/5/2015 παρουσιάζομαι Καλαμάτα. Από το φρουραρχείο θα πας για την μεταφορά σου. Αλλά να ξέρεις επειδή πήγα εχθές μονο ΚΤΕΛάκι παίζει δηλαδη ένα 10ωρο στανταρ.


Αλλος Θεσσαλονικιός!Εικόνα Τέλεια! Ολοι Καλαμάτα αδέρφια! Χεχε! Κι εγώ 12 Μαιου παρουσιάζομαι εκεί! Θθα ήθελες να κρατάγαμε επαφή, να ανταλλάσαμε Facebook;Εικόνα Να μην είμαστε μόνοι εκεί τις πρώτες έστω μέρες στο Κέντρο;Εικόνα
μακησ

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από μακησ »

Για σου φιλε ονομαζομαι νικος καμπουρις πας στρατο τορα προσφατα καλαματα

GIORGOS

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από GIORGOS »

GIORGOSGGGGGG έγραψε:Καλημερα παιδια και εγω εκει παρουσιαζομαι στις 13. Ξερει κανεις πως θα παω πιο συντομα απο καβαλα καλαματα;
Γειά σου φίλε, έλα μαζί μου εκεί πάω

Kostas1991

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Kostas1991 »

Ναί!:) Θα σαι κι εσύ εκεί;:)
Kostas1991

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Kostas1991 »

Κι εγώ εκεί πάω παιδιά Κώστας Αρβανιτίδης λέγομαι,24χρονών, από Θεσσαλονίκη!:)
Κωνσταντινος

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από Κωνσταντινος »

Παιδιά καλησπέρα! Κανείς για 7-σεπτέμβρη 2015;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς 9ο ΣΠ (Καλαμάτα)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Κωνσταντινος έγραψε:Παιδιά καλησπέρα! Κανείς για 7-σεπτέμβρη 2015;


2015 Ε ΕΣΣΟ - 9ο ΣΠ (Καλαμάτα) για να βρεις τις υπόλοιπες σειρούλες σου Εικόνα

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης