ΔΥΚ vs SBS

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
alexander93
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Ιουν 05, 2012 12:00 am
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs SBS

Δημοσίευση από alexander93 »

Πως λετε να καταλιγε μια μαχη εναντιων των Ελληνων βατραχανθρωπων (ΟΥΚ) με των Αγγλικων (SBS);
Άβαταρ μέλους
spartiatis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 30, 2014 1:27 am
Τοποθεσία: Λοχαγος
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs SBS

Δημοσίευση από spartiatis »

Δεν υπαρχουν μαχες σιγουρες. Και ενα πεζικο με καλες συνθηκες μαμαει και τα πιο μαχημια στον κοσμο. Η συγκριση δεν υπαρχει. Δεν υποβιβαζω την ΔΥΚ σε καμια περιπτωση αλλα δεν εχει πολεμικη πειρα. Ετσι το βλεπω εγω, αντιθετα η sbs εχει τεραστια με πολλες επιτυχημενες αποστολες. Δεν κανω συγκρισεις τετοιου τυπου. Ειναι σαν να συγκρινεις για οικονομια εμενα με εναν οικονομολογο που εχει χαρτια απο πισω του που ''μετρανε'' στο βιογραφικο. Εγω μπορει να ξερω καλυτερα οικονομικα αλλα δεν φαινεται. Αυτο το παραδειγμα παρτο για ειδικες μοναδες στρατου. Η SBS εχει να πει κατι (επιτυχημενες αποστολες) , η ΔΥΚ δεν εχει κατι Επιληψιμο. Τωρα σε μια μαχη εξαρταται οι συνθηκες για το ποιος θα εβγαινε ζωντανος.
Άβαταρ μέλους
kompra
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Ιαν 29, 2014 5:47 pm
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs SBS

Δημοσίευση από kompra »

spartiatis έγραψε:Δεν υπαρχουν μαχες σιγουρες. Και ενα πεζικο με καλες συνθηκες μαμαει και τα πιο μαχημια στον κοσμο. Η συγκριση δεν υπαρχει. Δεν υποβιβαζω την ΔΥΚ σε καμια περιπτωση αλλα δεν εχει πολεμικη πειρα. Ετσι το βλεπω εγω, αντιθετα η sbs εχει τεραστια με πολλες επιτυχημενες αποστολες. Δεν κανω συγκρισεις τετοιου τυπου. Ειναι σαν να συγκρινεις για οικονομια εμενα με εναν οικονομολογο που εχει χαρτια απο πισω του που ''μετρανε'' στο βιογραφικο. Εγω μπορει να ξερω καλυτερα οικονομικα αλλα δεν φαινεται. Αυτο το παραδειγμα παρτο για ειδικες μοναδες στρατου. Η SBS εχει να πει κατι (επιτυχημενες αποστολες) , η ΔΥΚ δεν εχει κατι Επιληψιμο. Τωρα σε μια μαχη εξαρταται οι συνθηκες για το ποιος θα εβγαινε ζωντανος.
Δεν εχει πολεμικη πειρα; Μας δουλευεις τωρα?
ΖΗΤΩ Η 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
spartiatis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 30, 2014 1:27 am
Τοποθεσία: Λοχαγος
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs SBS

Δημοσίευση από spartiatis »

Που εχει πολεμησει η δυκ; Σε ποιο πολεμο; Στην ελλαδα η μονη μοναδα ειδικων δυναμεων με πολεμικη πειρα ειναι οι ΛΟΚ (εμφυλιος, κυπρος) , Η ΔΥΚ εχουνε μονο μια επιχειρηση στην σομαλια π πιασαν κατι πειρατες υπο την καλυψη μιας φρεγατας. Αν κανω καπου λαθος ενημερωσε με.
Ελλην καταδρομεας
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Τρί Σεπ 03, 2013 5:18 pm
Τοποθεσία: αρχιλοχιας-ΣΜΥ
Επικοινωνία:

ΔΥΚ vs SBS

Δημοσίευση από Ελλην καταδρομεας »

Ποιοι ΛΟΚ; Μιλας για τους καιρους που η θητεια ηταν 18+ μηνες;
Jerk goes cloud -----> Η μ@λ@κια παει συννεφο
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες