ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
panosP99
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 22, 2013 12:11 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από panosP99 »

Μαγκες ηρεμια ειμαι ειδικος φρουρος κ σας λεω ηρεμια μπορει αυριο να ειστε μαζι σε ενα περιπολικο κ τοτε δεν θα υπαρχει κανεις μονο ο ενας τον αλλο θα εχετε οποτε σας μιλαω με σεβασμο εχω 7 χρονια στην αστυνομια κ ξερω τι σας λεω
Άβαταρ μέλους
tzotzos88
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 30, 2014 11:08 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από tzotzos88 »

observer έγραψε:Φιλε 310 λελε δες το πρωτο μου μηνυμα οπου γραφω κατι αντικεινικα λογικο και δες πως απανταει. Πρωτον δεν καταλαβαινει την βαση του επιχερηματος (δεν εξεταζω ποιον εχει αναγκη η ποιος θα ειναι ετοιμος σε...10 μερες αλλα τι λεει η λογικη οτι 500 ατομα εχουν επιτυχει το 2013 και δεν αρχιζει η εκπαιδευση τους λογω δεσμεσης για παγωμα προσληψεων να αρθει το παγωμα αυτο το 2014 για να μπουν...500 αλλοι... Χωρις πρωτα να αποροφηθουν οι του 2013) και κατα δευτερον εγω στο τελος ευχομαι να μπουν και οι δυο ενω αυτος γραφει για ζηλιες ψωρες. Οκ μπορει να τον τυφλωνει η αναγκη του να βρει δουλεια αλλα δεν μπορω να μην απαντησω. ΤΖΟΤΖΟ η συμφωνια γραφει δυστυχως για σενα (παλι φανταζεσαι κατι που σε συμφερει) για παγωμα ενστολου πρωσοπικου οχι για παγωμα μονιμου ενστολου προσωπικου. Τα περαστικα στα επιστρεφω και οτι ειμαι απο παννεληνιες ενημερωτικα στο λεω δεν σημαινει οτι δεν εχω παει και στρατο το οριο ηλικιας για συμμετοχη στην προκυρηξη αστυφυλακων/αξιωματικων ειναι εως 25 ετων. Ξαναλεω μακαρι να βγει και για την ανεργια που υπαρχει αλλα και θα σημαινει οτι θα αποροφηθουν οι 580 επιτυχοντες του 2013 (με τον ενα η τον αλλο τροπο).
ρε αγορινα μου, για ποιο λογο εισαι σε αυτο το θεμα αφου δεν σε αφορα η προκ. Μπορεις να μου πεισ... ; κατσε και ασχολησου με τπτ αλλο... Διαβασε αστικο δικαιο απο τωρα για να γινεις αστυνομος μπεκας πιο γρηγορα και ασε εμας να περιμενουμε την προκ.
Άβαταρ μέλους
observer
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 12, 2013 12:53 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από observer »

Δεν το εχεις καταλαβει αλλα τα δυο θεματα ειναι αρρηκτα συνδεδμενα. Εσυ με την σειρα σου αρχισε να κανεις σκοπιες εξω απο το σπιτι σου για προπονηση (αν και εφοσον καταφερεις να μπεις ποτε)
Άβαταρ μέλους
tzotzos88
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 30, 2014 11:08 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από tzotzos88 »

observer έγραψε:Δεν το εχεις καταλαβει αλλα τα δυο θεματα ειναι αρρηκτα συνδεδμενα. Εσυ με την σειρα σου αρχισε να κανεις σκοπιες εξω απο το σπιτι σου για προπονηση (αν και εφοσον καταφερεις να μπεις ποτε)
εχεις πολυ πλακα τελικα. Δεν εισαι απλα κουραστικος εισαι και γελοιος. Τεσπα. Παω εγω για την σκοπια μου. Γιατι εγω αν βγει προκel θα μπω και εχεις δικιο πρεπει να ειμαι ετοιμος.greek army sorry αλλα με εβγαλε απο τα ορια μου ο τυπος. Αααα. Ξεχασα...observer αλλαξε θεμα στο forum... Θα το πω αλλη μια φορα μπας και το καταλαβεις (ξερω ειναι δυσκολο) (θελει μυαλο) δεν ανοικεις σε αυτο το θεμα. Εσυ εισαι ανωτερος απο εμας. Χαχαχαχαχαχαχ
Άβαταρ μέλους
observer
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 12, 2013 12:53 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από observer »

tzotzos88 έγραψε:
observer έγραψε:Δεν το εχεις καταλαβει αλλα τα δυο θεματα ειναι αρρηκτα συνδεδμενα. Εσυ με την σειρα σου αρχισε να κανεις σκοπιες εξω απο το σπιτι σου για προπονηση (αν και εφοσον καταφερεις να μπεις ποτε)
εχεις πολυ πλακα τελικα. Δεν εισαι απλα κουραστικος εισαι και γελοιος. Τεσπα. Παω εγω για την σκοπια μου. Γιατι εγω αν βγει προκel θα μπω και εχεις δικιο πρεπει να ειμαι ετοιμος.greek army sorry αλλα με εβγαλε απο τα ορια μου ο τυπος. Αααα. Ξεχασα...observer αλλαξε θεμα στο forum... Θα το πω αλλη μια φορα μπας και το καταλαβεις (ξερω ειναι δυσκολο) (θελει μυαλο) δεν ανοικεις σε αυτο το θεμα. Εσυ εισαι ανωτερος απο εμας. Χαχαχαχαχαχαχ
τους χαρακτηρισμους στους επιστρεφω. Ξερεις αν βγει προκυρηξη (το ευχομαι για τους 2 λογους που ειπα) θα χρειαστει να κριθεις ικανος. Μεσα στις δοκιμασιες ειναι και τα ψυχοτενχικα και τεστ πρωσοπικοτητας. Οποτε και να βγει λιγο δυσκολα για σενα τα πραγματα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tzotzos88
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 30, 2014 11:08 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από tzotzos88 »

Δεν σου κανω τι χαρη να συνεχισω γτ αρκετα εχουμε βγει εκτος θεματος. Παντως εχεις πολυ πλακα... Περαστικα
Άβαταρ μέλους
observer
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 12, 2013 12:53 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από observer »

tzotzos88 έγραψε:Δεν σου κανω τι χαρη να συνεχισω γτ αρκετα εχουμε βγει εκτος θεματος. Παντως εχεις πολυ πλακα... Περαστικα
Εσυ το επελεξες. Η απωλεια σοβαρων και σχετικων επιχειρηματων πανω στην πρωτη παρατηρηση που εκανα αλλα και η τυφλωση σου εξαιτιας Της επιθυμιας σου, σε οδηγησε σε χαρακτηρισμους και σε ακυρα συμπερασματα. Αν παρατηρουσες καλα θα εβλεπες οτι ευχηθηκα να αρθει το διετες παγωμα προσληψεων ενστολου πρωσοπικου στο υ. Προ. Πο και να μπουν οι επιτυχοντες του 2013 και εν συνεχεια να προσληφθουν και 500 ατομα το 2014. Κατα βαθος σε τσουζει γιατι αν ξεχασεις για ενα λεπτο οτι εισαι παρτακιας και θες να βολευτεις χωρις να σε νοιαζει το δικαιο (το οποιο θελεις να υπηρετησεις) και σκεφτεις λογικα θα καταλαβεις οτι αυτη ειναι η λογικη σειρα και ειτε θα προκυψει ετσι ειτε καθολου. Περαστικα σε εσενα.
toro
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: Πέμ Απρ 07, 2011 2:54 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από toro »

Ξερει κανεις αν στην Ε. Ο. Μ μπαινουν ειδικοι φρουροι?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από D.Y.K »

toro συνεχίζω εδώ για να μην βγαίνουμε και εκτός θέματος! Είσαι 28 άρα δικαιολογημένα αγχωμένος.

Στα πόσα μόρια είσαι φίλε μου;

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από D.Y.K »

Σχετικά καλά είσαι. Δεν δουλεύεις κάπου αυτό το διάστημα να υποθέσω?
toro
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: Πέμ Απρ 07, 2011 2:54 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από toro »

Δουλευω DYK αλλα δεν λεει κατι αυτο.. με 2800 δεν εχει μεινει ποτε κανεις εξω.. στην τελευταια με 500 ατομα η βαση στην β ηταν 2760
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από D.Y.K »

Πιστεύω ότι έστω και οριακά θα είσαι μέσα αν βγει Εικόνα
toro
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: Πέμ Απρ 07, 2011 2:54 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από toro »

Αυτο το αν.. βγει με σκωτονει!!Εικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από D.Y.K »

Σε νοιώθω φίλε! Το 2011 δεν είχες δηλώσει συμμετοχή?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης