ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Akspoogy
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2011 8:25 pm
Τοποθεσία: Νιουφης
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Akspoogy »

Δημητρη Δεν μπηκες με τους 4000 τελικα;Εικόνα
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Αδελφε εβγαλαν μια λιστα εχθες (εαν δεν ειμαι χαζος, η αν δεν καταλαβα καλα η αν δεν την πελευουν καθολου εκει στην πυροσβεστικη) που λεει οτι εγινε πληρωση θεσεων απο επιλαχοντες σε θεση διορισμου μεχρι 305 σειρα στην β κατηγορια! Περισευουν 102 ατομα που καλεσαν σαν επιλαχοντες κ καποια ατομα που σιγουρα περασαν επιτροπες αθληματα κτλ με επιτυχια ισως μενουν εξω! Μεσα σε αυτα τα ατομα ειμαι κ εγω.
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Άβαταρ μέλους
Akspoogy
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2011 8:25 pm
Τοποθεσία: Νιουφης
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Akspoogy »

δημητρης25 έγραψε:Αδελφε εβγαλαν μια λιστα εχθες (εαν δεν ειμαι χαζος, η αν δεν καταλαβα καλα η αν δεν την πελευουν καθολου εκει στην πυροσβεστικη) που λεει οτι εγινε πληρωση θεσεων απο επιλαχοντες σε θεση διορισμου μεχρι 305 σειρα στην β κατηγορια! Περισευουν 102 ατομα που καλεσαν σαν επιλαχοντες κ καποια ατομα που σιγουρα περασαν επιτροπες αθληματα κτλ με επιτυχια ισως μενουν εξω! Μεσα σε αυτα τα ατομα ειμαι κ εγω.


οχι ρε φιλε Εικόνα
με τι κουραγιο κοιτας την οθονη σου, θα ειχα μπει μεσα!
τι να κανεις, υπομονη, τουλαχιστον περασες μια φορα τα αθληματα
θα σου ειναι πιο ευκολο τωρα
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Δεν μπορεις να φανταστεις τι νευρα εχω απο εχθες! Καλεσαν 100 ατομα παρα πανω τσαμπα στην ουσια! Ποσοι να κοπουν στην σχολη; Ποσοι δεν θα πανε;20-30;180 θεσεις ειναι κ πηρες 120 επιλαχοντες ηδη κ καλεις 100 ακομη για το τιποτα. Γιατι κοροιδευεις τον κοσμο; Ασε παω να σκασω.
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
manos25thess
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 22, 2011 1:15 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από manos25thess »

Δεν μπορεις να φανταστεις τι νευρα εχω απο εχθες! Καλεσαν 100 ατομα παρα πανω τσαμπα στην ουσια! Ποσοι να κοπουν στην σχολη; Ποσοι δεν θα πανε;20-30;180 θεσεις ειναι κ πηρες 120 επιλαχοντες ηδη κ καλεις 100 ακομη για το τιποτα. Γιατι κοροιδευεις τον κοσμο; Ασε παω να σκασω.
[/QUO
ενταξει φιλε μην απελπιζεσαι, καντα και τωρα σε αυτη τη προκυρηξη και θα εισαι μεσα!
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Μανο δεν ειναι απελπισι, ειναι ψυχοφθορο! Ξερεις πως ειναι να τελειωνεις τα αθληματα να σου λενε ολοι εκει οτι εισαι μεσα, καλα να περασουμε στην σχολη, αξιωματικοι και μη κ να μην ισχυει τιποτα; Εχθες λογου χαρη πηγα στην δουλεια με σκοπο να παραιτηθω η να κανω κατι για να με απολυσουν για να παρω τα λεφτα μου. Ετσι κ το εκανα τι καταληξη θα ειχα σημερα;
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Απελπισια*
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
manos25thess
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 22, 2011 1:15 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από manos25thess »

Μανο δεν ειναι απελπισι, ειναι ψυχοφθορο! Ξερεις πως ειναι να τελειωνεις τα αθληματα να σου λενε ολοι εκει οτι εισαι μεσα, καλα να περασουμε στην σχολη, αξιωματικοι και μη κ να μην ισχυει τιποτα; Εχθες λογου χαρη πηγα στην δουλεια με σκοπο να παραιτηθω η να κανω κατι για να με απολυσουν για να παρω τα λεφτα μου. Ετσι κ το εκανα τι καταληξη θα ειχα σημερα

Δλδ για να καταλαβω, πηραν επιλαχοντες παραπανω απ'οσους θελανε εισουν και εσυ μεσα σε αυτους περασατε τα αθληματα ολα κομπλε, και θα παρουν ποιους; Αυτους που ηταν επιλαχοντες στη σειρα πιο μπροστα απο εσενα;
Άβαταρ μέλους
Akspoogy
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2011 8:25 pm
Τοποθεσία: Νιουφης
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Akspoogy »

Υπομονη φιλε, πρεπει να το αποδεχτεις, ενω εγω ηξερα απ την αρχη πως δεν ειμαι μεσα κ δεν με πειραξε, αλλα αυτο που εγινε με σενα κ τα υπολοιπα παιδια ειναι πραγματικα
απαραδεκτο! Παμε για την επομενη!Εικόνα
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Στην β κατηγορια που ειμαι εγω καλεσαν μεχρι το 407 επιλαχον. Οι θεσεις ειναι 180 ομως! Κοπηκαν καποια ατομα, αλλα δεν πηγαν κ εφτασε μεχρι το 305 σε θεση διορισμου. Απο το 305 μεχρι τον 407 ειναι σχεδον 100 ατομα! Γιατι τα φωναξαν ετσι;99% τα καλεσαν τσαμπα. Ποσοι περιμεναν να κοπουν; Το θεωρω λιγο αδικο. Μεσα σε αυτα τα 100 ατομα ειμαι κ εγω, περασα υγειονομικα-ψυχομετρικα κ παει λεγοντας! Περασαν αρκετα παιδια σαν κ εμενα. Γιατι να μπουν σε αυτη την διαδικασια ομως επειδη βγαζουν τις λιστες οποτε γουσταρουν κ λενε οτι γουσταρουν; Ο γιαννης απο την συρο ενα παιδι του ειπαν οτι ειναι μεσα 310-311 σειρα δεν θυμαμαι ακριβως Κ ηρθε απο του διαολου την μανα, χρονιαρες ημερες αχγομενος μεν αλλα ηξερε οτι ετσι κ περασει ολα αυτα θα ειναι μεσα! Αυτα τα παιδια δεν τα σκεφτονται; Θα κανω παλι τα χαρτια μου,8α δωσω παλι τα αθληματα για πιο λογο; Θα μου πουνε ελα κ αν σου κατσει; Παω να παιξω joker καλυτερα.
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
PILOT
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 28, 2011 12:53 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από PILOT »

δημητρης25 έγραψε:Στην β κατηγορια που ειμαι εγω καλεσαν μεχρι το 407 επιλαχον. Οι θεσεις ειναι 180 ομως! Κοπηκαν καποια ατομα, αλλα δεν πηγαν κ εφτασε μεχρι το 305 σε θεση διορισμου. Απο το 305 μεχρι τον 407 ειναι σχεδον 100 ατομα! Γιατι τα φωναξαν ετσι;99% τα καλεσαν τσαμπα. Ποσοι περιμεναν να κοπουν; Το θεωρω λιγο αδικο. Μεσα σε αυτα τα 100 ατομα ειμαι κ εγω, περασα υγειονομικα-ψυχομετρικα κ παει λεγοντας! Περασαν αρκετα παιδια σαν κ εμενα. Γιατι να μπουν σε αυτη την διαδικασια ομως επειδη βγαζουν τις λιστες οποτε γουσταρουν κ λενε οτι γουσταρουν; Ο γιαννης απο την συρο ενα παιδι του ειπαν οτι ειναι μεσα 310-311 σειρα δεν θυμαμαι ακριβως Κ ηρθε απο του διαολου την μανα, χρονιαρες ημερες αχγομενος μεν αλλα ηξερε οτι ετσι κ περασει ολα αυτα θα ειναι μεσα! Αυτα τα παιδια δεν τα σκεφτονται; Θα κανω παλι τα χαρτια μου,8α δωσω παλι τα αθληματα για πιο λογο; Θα μου πουνε ελα κ αν σου κατσει; Παω να παιξω joker καλυτερα.
οντως φιλε πολυ ασχημο αυτο. Τουλαχιστων να το ελεγαν οτι θα καλεσουμε παραπανω για καβατζα ωπος το ειπαν σε αυτην τωρα.
Αλέξης
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2010 12:51 am
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Αλέξης »

Ρε αφήστε να πάρει και κανέναν στις παραγωγικές μας έχει φύγει ο κώλος στο διάβασμα ένα χρόνο ολόκληρο. ΕΦ πηρε πολλους φετος κ εμεις ψυχη εχουμε !
Άβαταρ μέλους
Saint Cupra
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τρί Μαρ 20, 2012 5:23 am
Τοποθεσία: ΕφΑνθυπολοχαγός
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Saint Cupra »

Αλέξης έγραψε:Ρε αφήστε να πάρει και κανέναν στις παραγωγικές μας έχει φύγει ο κώλος στο διάβασμα ένα χρόνο ολόκληρο. ΕΦ πηρε πολλους φετος κ εμεις ψυχη εχουμε !


φιλε αλεξη υπαρχει ξεχωρηστο θεμα για τις παραγωγικες σχολες εδω ειναι αποκλειστικα για αυτους που θελουν να μπουν ε. Φ.

Άβαταρ μέλους
MIKE27
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Τρί Μαρ 27, 2012 3:23 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από MIKE27 »

Αλέξης έγραψε:Ρε αφήστε να πάρει και κανέναν στις παραγωγικές μας έχει φύγει ο κώλος στο διάβασμα ένα χρόνο ολόκληρο. ΕΦ πηρε πολλους φετος κ εμεις ψυχη εχουμε !
Αν θες να περασεις οντως τοτε διαβαζε και ασε τα φορουμ βραδιατικα. Καλη σου επιτυχια παντως

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΚΨΜ για Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από D.Y.K »

Αλέξης έγραψε:Ρε αφήστε να πάρει και κανέναν στις παραγωγικές μας έχει φύγει ο κώλος στο διάβασμα ένα χρόνο ολόκληρο. ΕΦ πηρε πολλους φετος κ εμεις ψυχη εχουμε !


Και εσείς ψυχή έχετε, αλλά είναι σχεδόν δεδομένο ότι δεν θα παίρνει πολλά άτομα απο εδώ και στο εξής.(Και αναφέρομαι σε ΕΦ και Αστυφύλακες. Καλά για Αξιωματικούς δεν το συζητώ κάν). Οι μέν που θέλετε να μπείτε ΕΦ μαζέψτε μόρια και οι δέ συνεχίστε το διάβασμα. Καλή επιτυχία σε όλους.Εικόνα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες