Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Marine 2010

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Marine 2010 »

Ξερετε αν γίνετε απο πεζοναύτης (Βόλο) να πάρω καποια μετάθεση στους Αμφίβιους Καταδρομείς Π. Χ. Ροδο η Χίο?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Marine 2010 έγραψε:Ξερετε αν γίνετε απο πεζοναύτης (Βόλο) να πάρω καποια μετάθεση στους Αμφίβιους Καταδρομείς Π. Χ. Ροδο η Χίο;


Όχι. Τώρα πέταξε το πουλάκι
chris_dian
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 03, 2011 12:06 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από chris_dian »

Μια ερωτηση θελω να κανω... στις ειδικες δυναμεις μετα απο το κεντρο που παμε στις μοναδες περνουμε αλλη μεταθεση απο εκει για αλλη μοναδα η' τελειωνουμε εκει περα την θητεια μας; ισχυει το οτι οταν εισαι μακρια απο το σπιτι μας περνουμε μεταθεση για να ειμαστε κοντα στο σπιτι μασ... για ειδικες δυναμεις μιλαμε παντα.
Άβαταρ μέλους
POLITHS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2011 10:05 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από POLITHS »

chris_dian έγραψε:Μια ερωτηση θελω να κανω... Στις ειδικες δυναμεις μετα απο το κεντρο που παμε στις μοναδες περνουμε αλλη μεταθεση απο εκει για αλλη μοναδα η' τελειωνουμε εκει περα την θητεια μας; Ισχυει το οτι οταν εισαι μακρια απο το σπιτι μας περνουμε μεταθεση για να ειμαστε κοντα στο σπιτι μασ... Για ειδικες δυναμεις μιλαμε παντα.
θα παρεις μεταθεση του 2-3 τελευταιους μηνες αν η μεταθεση σου ειναι μακρυα απο το σπιτι σου
chris_dian
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 03, 2011 12:06 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από chris_dian »

Και μετα την μεταθεση μας στην μοναδα δεν περνουμε αλλη μεταθεση?
Άβαταρ μέλους
POLITHS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2011 10:05 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από POLITHS »

chris_dian έγραψε:Και μετα την μεταθεση μας στην μοναδα δεν περνουμε αλλη μεταθεση;
σου απαντησα φιλε μου εαν η μεταθεση σου μετα το κεντρο ειναι μακρυα απο απο το σπιτι σου τους 2-3 τελευταιους μηνες παιρνεις μεταθεση κοντα στο σπιτι σου εφ΄οσων εχει μοναδα ειδικων δυναμεων.
chris_dian
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 03, 2011 12:06 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από chris_dian »

Συγγνωμη που γινομαι κουραστικοσ... για να καταλαβω... λοιπον εγω ειμαι απο το κιλκις. και τωρα θα παω δραμα για μοναδα... μετα θα εχω μεταθεση στην ρεντινα ' στην ναουσσα η' οχι?
Άβαταρ μέλους
POLITHS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2011 10:05 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από POLITHS »

chris_dian έγραψε:Συγγνωμη που γινομαι κουραστικοσ... για να καταλαβω... λοιπον εγω ειμαι απο το κιλκις. και τωρα θα παω δραμα για μοναδα... μετα θα εχω μεταθεση στην ρεντινα ' στην ναουσσα η' οχι?
οι αποστασεις ειναι μικρες οποτε μπορει και να μην παρεις μεταθεση απο την δραμα δεν σου λεω σιγουρα οποτε μολις πας στην δραμα ρωτα και θα σου πουν καλο βραδυ και καλη θητεια.
chris_dian
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 03, 2011 12:06 am
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από chris_dian »

Παιδια μια ερωτηση... Αυτη την στιγμη στην μοναδα που ειμαι ειμαστε περιπου εκατο ατομα ολοι ειμαστε αμεταθετοι αλλα ακουω οτι οι μισοι σιγουρα μετα απο τεσσερις μηνες θα φυγουνε με αποσπασεις και με μεταθεσεις. Υπαρχει περιπτωση αμα παρεις αποσπαση και μετα γυρισεις παλι στην μοναδα που ησουν να μην παρεις μεταθεση; Για ειδικες δυναμεις μιλαω...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

chris_dian έγραψε:Παιδια μια ερωτηση... Αυτη την στιγμη στην μοναδα που ειμαι ειμαστε περιπου εκατο ατομα ολοι ειμαστε αμεταθετοι αλλα ακουω οτι οι μισοι σιγουρα μετα απο τεσσερις μηνες θα φυγουνε με αποσπασεις και με μεταθεσεις.Υπαρχει περιπτωση αμα παρεις αποσπαση και μετα γυρισεις παλι στην μοναδα που ησουν να μην παρεις μεταθεση; Για ειδικες δυναμεις μιλαω...


Φυσικά και υπάρχει. Γι'αυτό και λέγεται απόσπαση και όχι μετάθεση

4

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 4 »

Παιδια ξερει να με πει καποιος αν μπορεις να παρεις μεταθεσει απο αμφιβιος καταδρομεας και να πας ρεντινα στα λοκ;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

4 έγραψε:Παιδια ξερει να με πει καποιος αν μπορεις να παρεις μεταθεσει απο αμφιβιος καταδρομεας και να πας ρεντινα στα λοκ;


Όχι δεν γίνεται
Άβαταρ μέλους
Achilles
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2011 4:06 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Achilles »

Τώρα που γυρνάμε από την άδεια ορκομοσίας στο ΚΕΕΔ... Μας είπανε ότι θα μάθουμε που πάει ο καθένας... Αυτή η μετάθεση θα είναι οριστική ή μόνο για να περάσουμε Τ-ΠΕΝ :;Πχ. Εγώ δήλωσα ορεινός γίνεται να περάσω πεν πεύκο και μετά να πάρω μετάθεση στην μοίρα;

Άβαταρ μέλους
Palioseira
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 267
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 31, 2008 6:56 pm
Επικοινωνία:

Μεταθέσεις στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Palioseira »

Achilles έγραψε:Τώρα που γυρνάμε από την άδεια ορκομοσίας στο ΚΕΕΔ... Μας είπανε ότι θα μάθουμε που πάει ο καθένας... Αυτή η μετάθεση θα είναι οριστική ή μόνο για να περάσουμε Τ-ΠΕΝ :;Πχ. Εγώ δήλωσα ορεινός γίνεται να περάσω πεν πεύκο και μετά να πάρω μετάθεση στην μοίρα;



Απο οτι ξερω η μεταθεση ειναι οριστικη αλλα πρωτα θα περασεις Τ-ΠΕΝ καπου εκει κοντα και μετα θα κανεις την ειδικοτητα σου Για να καταληξεις στην μοναδα σου.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης