Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
giwrgos

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από giwrgos »

Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!
vag7iraklio

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από vag7iraklio »

Επειδή διαβάζω οτι πολύ π'ανε για ειδικές δυνάμεις και ενώ τους λένε οτι θα τους πάρουν, τελικά δεν τους περνουν; Ισχυει για αυτούς που εχουν καταταγεί πεζικο και κανουν τα αθληματα για να πανε; Ή και για αυτούς που εχουν καταταγεί απευθείας ειδικες δυναμεις ΠΝ;
vag7iraklio

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από vag7iraklio »

Δηλαδή ο αδερφος μου που είναι να μπεί κατευθείαν ΠΝ πως μπορούν να τον κόψουν; Είναι σίγουρο οτι θα τον κόψουν χωρις βίσμα; Εικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

vag7iraklio έγραψε:Δηλαδή ο αδερφος μου που είναι να μπεί κατευθείαν ΠΝ πως μπορούν να τον κόψουν; Είναι σίγουρο οτι θα τον κόψουν χωρις βίσμα;Εικόνα


Δεν έχει να κάνει μόνο με το βύσμα φίλε, αν είναι γιωτόμπαλο και δεν έχει βύσμα θα κοπεί, αν είναι μέσα σε όλα δεν θα τον κόψουν Εικόνα

vag7iraklio

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από vag7iraklio »

Μεσα σε ολα; Δηλαδή?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

vag7iraklio έγραψε:Μεσα σε ολα; Δηλαδή;


Να μην λείπει από καμία δραστηριότητα είτε είναι αγγαρεία είτε το οτιδήποτε, αν ο άλλος είναι στο κέντρο 20 ημέρες και τις 10 μου είναι στο ΣΤΕΠ (Εικόνα) γιατί να μην τον κόψουν;

vag7iraklio

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από vag7iraklio »

Χαχαχα. Τωρα σε επιασα. Οταν παρεις τον μπερε εισαι ΠΝ και απο κει περα κανεις κανονικα την θητεια σαν ΠΝ ε; Δεν κοβεσε δλδ μετα.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

vag7iraklio έγραψε:Χαχαχα. Τωρα σε επιασα. Οταν παρεις τον μπερε εισαι ΠΝ και απο κει περα κανεις κανονικα την θητεια σαν ΠΝ ε; Δεν κοβεσε δλδ μετα.


μετά κόβεσαι μόνο με την θέληση σου

Geol
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Δευ Ιαν 02, 2012 11:36 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Geol »

Greek_Army έγραψε:το δίπλωμα μόνο αν θέλεις να γίνεις οδηγός


Κάποιος από το ΚΕΕΔ που επιλέγεται για οδηγός παραμένει στις Ειδικές Δυνάμεις αλλά σαν οδηγός;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ναι και πάει για εκπαίδευση στην Σπάρτη
Geol
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Δευ Ιαν 02, 2012 11:36 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Geol »

Η οποία διαρκεί πολύ; Συγγνώμη που σε ζαλίσω, αλλά θέλω να μείνω ειδικές δυνάμεις! Απλά επειδή έχω δίπλωμα 5 χρόνια, ίσως μπορούσα να πάω και για οδηγός...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Geol έγραψε:Η οποία διαρκεί πολύ; Συγγνώμη που σε ζαλίσω, αλλά θέλω να μείνω ειδικές δυνάμεις! Απλά επειδή έχω δίπλωμα 5 χρόνια, ίσως μπορούσα να πάω και για οδηγός...


Για τους οδηγούς υπάρχει ξεχωριστό θέμα στο φόρουμ

mixalhs_k
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Οκτ 18, 2011 4:43 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από mixalhs_k »

Καλησπερα παιδια, μολις πηρα το χαρτι μου για το στρατο... Οταν ειχα κανει την διακοπη μου στην αναβολη 31 οκτωμβριου του 11 για Α ΕΣΣΟ ειχα δηλωσει αλεξιπτωτα, κ τωρα ειδα οτι δεν με πηρανε εκει αλλα αντιθετα με καλεσανε στις διαβιβασεις. Τωρα τι πιθανοτητες εχω να μπω; Γιατι προφανως για καποιο λογο το κανανε... Στην περιπτωση που παω αυλωνα ποτε ερχονται να ρωτησουν για ειδικες δυναμεις; Πριν ορκιστουμε η μετα?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

mixalhs_k έγραψε:Καλησπερα παιδια, μολις πηρα το χαρτι μου για το στρατο... Οταν ειχα κανει την διακοπη μου στην αναβολη 31 οκτωμβριου του 11 για Α ΕΣΣΟ ειχα δηλωσει αλεξιπτωτα, κ τωρα ειδα οτι δεν με πηρανε εκει αλλα αντιθετα με καλεσανε στις διαβιβασεις. Τωρα τι πιθανοτητες εχω να μπω; Γιατι προφανως για καποιο λογο το κανανε... Στην περιπτωση που παω αυλωνα ποτε ερχονται να ρωτησουν για ειδικες δυναμεις; Πριν ορκιστουμε η μετα;


πριν, τα υπόλοιπα θα τα βρεις εδώ

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες