Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
vasilis
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 22, 2008 6:39 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από vasilis »

Εβαλα αυτο το θεμα καθως δεν μπορω να βρω απο πουθενα αλλου πληροφοριες για αυτα σχετικα! Ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις ποσο μισθο περνει ενας ειδικός φρουρός; Και αν γνωριζει καποιος να μου πει καποια σχετικα πραγματα καθως με ενδιαφερει πολυ!
tzikass
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 30, 2008 8:01 am
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από tzikass »

Φιλε μου υπαρχει ενα σαιτ diorismos.gr λεγεται και επειδη εχω ψαξει και εγω για τετοια θεματα Καλο θα ηταν να μπεις στο forum του σαιτ εχει ωραια θεματα. Το ποσο παιρνει ενας ει. Φρ. Απο οτι εχω καταλαβει ειδικα αν εισαι ανυπαντρος με το ζορι 1000 ευρω
Anonymous

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από Anonymous »

Ειδικος Φρουρος ειμαι ανυπαντρος. Μολις αυτο το μηνα τελειωσανε οι κρατησεις και ο μισθος μας ειναι με ενα χρονο υπηρεσια και 4 πενθημερα + 6 νυχτερινα, ταμειο Χωροφυλακής - 1200Ε. Ατυχοι οσοι ανηκουν στην Αστυνομια Πόλεων (25%) περιπου 100Ε λιγότερα
vasilis
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 22, 2008 6:39 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από vasilis »

Απο τη μερα που γινεσαι ειδικος φρουρος εισαι μονιμος ετσι; Εννοω δεν τελειωνει μετα απο καποια χρονια ή φευγεις καποια στιγμη απο το σωμα!
Anonymous

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από Anonymous »

8 χρόνια είναι; Και πόσο πληρώνεται ένας ειδικός φρουρός;
Anonymous

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από Anonymous »

Γύρω στα 1000 ευρώ... Οταν με το καλο μπω στην σχολή θα σου πω 100%
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από D.Y.K »

Για αρχικο μισθο ακριβως δεν ξερω παντως σιγουρα πιανουν το 1200αρακι καποια στιγμη Εικόνα
...

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από ... »

Οι κρατησεις ενος ε. Φ λογο της οικονομικης κρισης ανερχοντε στα 42 ευρω. Ποσο ασημαντο! Στον ιδιωτικο τομεα ερχοντε χειροτερες μερεσ...
Johnnys Aigaleo

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από Johnnys Aigaleo »

ΔΙ. ΑΣ καλησπερα. Καταρχας αυτη τη στιγμη ποσο Ειναι ο μισθος ενος Ειδικου φρουρου; Στη σχολη που σας πηγανε για εκπαιδευση ποσο καιρο εκατσες και τι μισθο επαιρνες; Και τελος αληθευει οτι και αφου τελειωσεις με την σχολη συνεχιζουν και σου κανουν καποιες κρατησεις απο τον μισθο σου?
ΔΙ.ΑΣ
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Κυρ Απρ 11, 2010 4:02 am
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από ΔΙ.ΑΣ »

Johnnys Aigaleo έγραψε:ΔΙ. ΑΣ καλησπερα. Καταρχας αυτη τη στιγμη ποσο Ειναι ο μισθος ενος Ειδικου φρουρου; Στη σχολη που σας πηγανε για εκπαιδευση ποσο καιρο εκατσες και τι μισθο επαιρνες; Και τελος αληθευει οτι και αφου τελειωσεις με την σχολη συνεχιζουν και σου κανουν καποιες κρατησεις απο τον μισθο σου;
καλησπερα φιλε μου,

πριν τις μειωσεις με ολα τα πενθημερα και με 5-6 βραδυνα το μηνα ηταν περιπου απο 1000-1150.

στη σχολη εκατσα για 2 μηνες (κομοτηνη), σαν δοκιμος Ε. Φ παιρνεις κατι ψιλα που ακριβως δεν θυμαμαι να σου πω, περιπου 300.

αφου τελειωσαμε και αρχισαμε μισθολογικα κανονικα μου εκαναν για 4 μηνες 100ε κρατησεις.

Johnnys Aigaleo

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από Johnnys Aigaleo »

Μισθολογικα ξεκινησε αμεσως να πληρωνει μετα την σχολη Η περασε καποιο διαστημα?
panagiotis

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από panagiotis »

Εχω ενα φιλο Οποιος ειναι ανυπαντρος 23 χρονων και περνει μαζι με επιδοματα πενθημερα νυψτερινα 1200 ευρω
diamantis

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από diamantis »

Γνωριζετε ποσο κυμαινεται ο μισθος ΕΦ αυτην την στιγμη με τις μειωσεισ... ;
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από alexissak »

Περιπου στα 1000 ευρω,250 δωρο καλοκαιριου κ πασχα κ 500 χρισστουγεννα! λιγα αλλα καλα...
valantis315
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Τρί Απρ 14, 2009 5:11 am
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Δημοσίευση από valantis315 »

Γνωρίζει κανείς τους μισθούς των ΕΦ μετά τις μειώσεις πόσο παίζουν; Και εκτός αυτό οι ΕΦ που είναι στην ομάδα ΔΙ. ΑΣ πέρνουν κάποιο επιπλέον επίδομα;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες