Σκουλαρίκια / body piercing στα Σώματα Ασφαλείας

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
BARONOS0
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2013 6:40 pm
Επικοινωνία:

Σκουλαρίκια / body piercing στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από BARONOS0 »

SOTOS έγραψε:
ΧΡΙΣΤΙΝΑ έγραψε:Ξέρει κανείς αν πειράζει η τρύπα στη μύτη; Και αν πρέπει να βγάλω το σκουλαρίκι όταν πάω για υψομέτρηση και τις υπόλοιπες διαδικασίες;
Στην υψομέτρηση δε πειράζει καθόλου! Στα ψυχοτεχνικά και υγειονομικά καλύτερα να το βγάλεις γιατι δε ξέρεις τι άποψη έχουν οι αξιωμaτικοί που θα σε κρίνουν. Μπορείς κάλιστα να το ξαναβάλεις μόλις τελειώσει η διαδικασία :)
φορατο και στην υπηρεσία μετα... Κατάντησε η ελληνική αστυνομία και ο στρατός σαν την δημοτική αστυνομία, έσχατα
Άβαταρ μέλους
polydoros
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ Ιουν 19, 2013 5:22 pm
Τοποθεσία: Πολίτης
Ενδιαφέροντα: μηχανάκια, αυτοκίνητα, υπολογιστές
Επάγγελμα: Μηχανικός Αυτοκινήτων - Computer Service
Επικοινωνία:

Σκουλαρίκια / body piercing στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από polydoros »

Πρέπει ή να είστε τόσα αφελείς ή τόσο ανώριμοι όσοι κάνετε τέτοια ερώτηση είναι σαν να ρωτάτε άμα θα μπω στην εκκλησία με σατανική μπλούζα τι θα γίνει τι πειράζει. Και κάτι τέτοια... Εννοείτε ότι πειράζει δεν τα φοράμε και σίγουρα για στρατό ξέρω ότι πέφτει πολύ καψόνι αν σε δουν να φοράς ή να έχεις τρύπα εγώ έκανα για 5 μήνες και ούτε τρύπα απλά επειδή ήθελα να κάνω και την έκλεισα αλλά ακόμα με ενοχλεί ...
ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΥΛΑΕΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΖΗΤΑΕΙ...
Αιμιλιος
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Φεβ 16, 2022 10:50 pm
Επικοινωνία:

Σκουλαρίκια / body piercing στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Αιμιλιος »

Ερώτηση αν κάνω μετά τους ελέγχους και τα αθλήματα τρύπα στην μύτη και στα αυτιά υπάρχει περίπτωση να έχω θέματα στην σχολη (εννοείται πως δεν θα τα φοράω τα σκουλαρίκια μέσα στην σχολη)
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες