Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Μ.Α.Κ_
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Ιαν 16, 2012 3:19 am
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Μ.Α.Κ_ »

Αν καποιος παει Π. Α οταν τελειωσει την θητεια του μπορει να παει σαν εθελοντης ειδικες δυναμεις ;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Μ. Α. Κ_ έγραψε:Αν καποιος παει Π. Α οταν τελειωσει την θητεια του μπορει να παει σαν εθελοντης ειδικες δυναμεις ;


Όχι όχι όχι, δεν γίνεται να πας πλέον στις ειδικές δυνάμεις, πόσες φορές πρέπει να το γράψουμε; Εικόνα

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Μ. Α. Κ_ νομίζω ότι καλύφθηκαν οι απορίες σου. Είπαμε ότι δεν γίνεται με κανέναν τρόπο πλέον να υπηρετήσεις ώς έφεδρος στις Ειδικές Δυνάμεις ούτε με μετάταξη, ούτε με βύσμα, ούτε εθελοντικά. Μην με αναγκάσεις να διαγράφω μηνύματα ρωτώντας συνεχώς τα ίδια πράγματα (τα οποία έχουν απαντηθεί άλλες τόσες φορές).

Φιλικά πάντα!
Άβαταρ μέλους
redman
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2012 2:02 pm
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από redman »

Εγω που ειχα παρει αναβολη και με ειχαν καταταξει αεροπορια, τωρα σκεφτομαι να μπω με την εσσο του αυγουστου, αλλα μηπως υπαρχει πιθανοτητα να καταργηθει η αεροπορια; Επισης εγω θα καταταχθω 100% αεροπορια; Οταν θα με βαλουν να δηλωσω και δηλωσω παλι αεροπορια θα ειναι σιγουρο;
paranoidandroid

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από paranoidandroid »

Βάσει των παραπάνω δεν μπορείς να αλλάξεις.

Εγώ όταν πήγα να κόψω αναβολή δεν με ρώτησαν που θέλω να μπω (θέλω να πω ότι το χαρτί που συμπλήρωσα δεν είχε σχετική ερώτηση, ούτε ο υποδιευθυντής που παρέλαβε τη χαρτούρα με ρώτησε). Ήμουν κατανεμημένος αεροπορία εδώ και αρκετά χρόνια και εκεί παρουσιάζομαι σε 3 βδομάδες. Άρα ίσως να μην ερωτηθείς καν. Αλλά και να ερωτηθείς μάλλον τυπικό είναι.
Άβαταρ μέλους
redman
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2012 2:02 pm
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από redman »

Λες μεχρι τον αυγουστο να εχει καταργηθει η ΠΑ?
typos

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από typos »

Δε θα καταργηθει φιλε, και οχι δε μπορεις με κανενα τροπο να πας ΕΔ τωρα. Ατυχησες.

Σταύρος

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Σταύρος »

Παρόλο που δεν μπορεί να υπηρετήσει στις ΕΔ, ίσως να μπορεί να υπηρετήσει στην 31 ΜΕΕΔ.

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11202
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Nassos »

Στη 31 ΜΕΕΔ υπηρετούν μόνο μόνιμα στελέχη. Δεν έχω διαβάσει πουθενά ότι δίνεται η δυνατότητα στους εφέδρους να υπηρετήσουν εκεί.
35 MK

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 35 MK »

Ρε παίδες όλοι εσείς που είστε καταταγμένοι στην ΠΑ και θέλετε τελικά να υπηρετήσετε Ειδικές Δυνάμεις, στο περιοδεύων τι είχατε δηλώσει; Γιατί αν είχατε δηλώσει Ειδικές Δυνάμεις, μέχρι το Πεύκο θα πηγαίνατε σίγουρα.
XK

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από XK »

Νάσσο, όταν λες μόνιμα στελέχη εννοείς και τους Ιπτάμενους; Μπορεί ιπτάμενος να γίνει στέλεχος της 31ης ΜΕΕΔ;

Λιαμι

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Λιαμι »

Μου ηρθε το χαρτι για τον στρατο και παρουσιαζομαι 28 αυγουστου στην Τριπολη πολεμικη αεροπορια! Εγω θελω να παω δοκιμος στις ειδικες δυναμεις... Θελω να ρωτησω αν γινεται να το αλλαξω οταν θα παρουσιαστω και να παω για δοκιμος! Εχω ακουσει οτι αν σου ερθει για ΠΑ και ΠΝ δεν γινεται να το αλλαξεις μετα... Τι ισχυει; Βοηθηστε αν μπορειτε γιατι στενευουν τα περιθωρια μου... ! Αν μπορειτε βοηθηστε παιδια ειναι αναγκη... Ευχαριστω!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Σωστά έχεις ακούσει, ετοιμάσου για Αεροπορία
Άβαταρ μέλους
themis
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2013 9:36 pm
Επικοινωνία:

Μετάταξη από ΠΑ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από themis »

Γεια σας παιδια... Θα ηθελα να σας ρωτισω κατι... Δεν μου εχει ερθει το χαρτι για τον στρατο ακομα αλλα ειχα κανει μια βλακεια... Ειχα δηλωσει αεροπορια στιν αρχη και μετα ειδικες δυναμεις αλλα μετα παλι το αλλαξα σε αεροπορια... Τωρα θελω να το αλλαξω παλι σε ειδικες δυναμεις... Ρωτησα παιδια και τετοια και μου ειπαν οτι μονο αν παρω τηλεφωνο σε καποιον γνωσστο απο πενταγωνο θα μπορω να το αλλαξω... Βεβαια εχω και θα παρω... Τι λετε θα μπορεσουν να μου το αλλαξουν; Παρακαλω αμα μπορειτε απαντειστε! Ευχαριστω
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες