Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
TheReaperOfHope
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 2:39 pm
Τοποθεσία: Διαβιβασεις
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από TheReaperOfHope »

Καλησπερα σε ολους/ολες,

Ρε παιδια εχω μια απορεια, πως παω στο στρατοπεδο Αυλωνας μετα που θα φτασω στον Πειραια;

Αν μπορει καποιος να μου εξηγησει περιλιπτηκα την διαδικασια, γιατι δεν εχω ιδεα απο Στερεα Ελλαδα, ουτε τα οχηματα που πρεπει να παρω, ουτε τις οδους.

Μπηκα στο google maps και εψαξα και εδω, αλλα δεν βρηκα ακρη, καποιοι λενε απο σταθμο Λαρισης (ουτε καν ξερω πως παω εκει) καποιοι για κατι με Αγιο Θωμα. Εικόνα
Το ξερω οτι ακουγομαι παντελως ασχετος, αλλα ειμαι οντως παντελως ασχετος, αν μπορειτε να βοηθησετε, ευχαριστω!

-Δημητρης.

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από Nassos »

Καλησπέρα.

Όταν κατέβεις Πειραιά θα πάρεις τον Προαστιακό Πειραιάς-Χαλκίδα με στάση στον Άγιο Θωμά (εκεί είναι το Στρατόπεδο).

Μη κατέβεις Αυλώνα θα είσαι πολύ μακρυά. Κάθε στάση ανακοινώνεται από τα μεγάφωνα των τραίνων.

Αν θές περισσότερες λεπτομέρειες πάρε στο 14511
TheReaperOfHope
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2015 2:39 pm
Τοποθεσία: Διαβιβασεις
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από TheReaperOfHope »

Ευχαριστω για την απαντηση,

στον Προαστιακο θα παω με το λεωφορειο;

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από Nassos »

Όχι είναι δίπλα στο Λιμάνι του Πειραιά. Θα ανέβεις μια πεζογέφυρα για να περάσεις απέναντι στο Σταθμό.
dionisis

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από dionisis »

Καλημερα παρουσιαζομαι 12/11 αποτι καταλαβα δεν πηγαίνουμε Αυλώνα αλα αγ. Θωμα
ειμαι απο γιαννιτσα
Άβαταρ μέλους
leopard18
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 13, 2015 5:01 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από leopard18 »

Παιδια χαιρεται... Παρουσιαζομαι αυλωνα και εγω... Στις 20 γεναρη... Υπαρχει κανεις απο καβαλα η απο τις γυρω περιοχες... Να παμε παρεα;
Τοπογραφος

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από Τοπογραφος »

Εγω ειμαι απο καβαλα φιλε και παρουσιαζομαι αυλωνα 20/1 αλλα εχουν στάσεις εργασίας στον ΟΣΕ και απο τι βλεπω απο το ιντερνετ μαλλον τα δρομολογια θα ακυρωθουν στις 19/1 20/1 και 21/1 δεν ξερω πως θα παω κατω
savvas

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από savvas »

Γεια σας μια ερώτηση Θέλω να κάνω... Παρουσιάζαμε Αυλώνα 19/1 από Ρόδο... Μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να πάω από Ελ. Βενιζέλος - Αυλώνα;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από Nassos »

Θα πρέπει να πάρεις δρομολόγιο προς Αθήνα και να κατέβεις στη στάση ΣΚΑ (Σιδηροδρομικό Κέντρο Αχαρνών) για να πάρεις τραίνο του δρομολογίου Αθήνα - Χαλκίδα, και θα κατέβεις στη στάση Άγιος Θωμάς.

Μπες εδώ

https://tickets.trainose.gr

Και επέλεξε "Αεροδρόμιο" και "Αγ. Θωμάς" με ημερομηνία 19/1.
Άβαταρ μέλους
leopard18
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 13, 2015 5:01 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από leopard18 »

Φιλε Τοπογραφε και εγω απο καβαλα ειμαι... Αν θες να γνωριστουμε να κατεβουμε μαζι.
Neutonas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Μαρ 25, 2016 3:48 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από Neutonas »

Παιδια μολις αγορασα εισητηριο για να παω απο Θεσσαλονικη στον Αγιο Θωμα. Απλα θελω να διευκρινισω επειδη δεν ηταν πολυ σαφες στο νημα, οτι δεν εχει κατευθειαν για Αγιο Θωμα απο Θεσσαλονικη, είναι με μετεπιβιβαση. Κατεβαινεις Οινοη, και μετα παιρνεις απο Οινοηα αλλο τραινο για Αγιο Θωμα. Μαλιστα τη ρωτησα και μου ειπε οτι ποτε δεν ειχε κατευθειαν απο Θεσσαλονικη για Αγιο Θωμα.

Πηρα το απλο τραινο, οποτε αυτα που λεω σιγουρα ισχυουν για το απλο, αλλα αφου δεν εχει το απλο κατευθειαν Αγιο Θωμα, δε νομιζω να χει το ιντερσιτυ.

Σε περιπτωση που ενδιαφερεται κανεις για τα ωραρια, φευγω στις 23:00 και μου ειπε οτι θα φτασω Οινοη στις 04:10, και μετα θα παρω απο Οινοη το επομενο που φευγει στις 05:30 για Αγιο Θωμα.

Αντωνης

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από Αντωνης »

Παιδιά απεργούν τα τραινα πως θα μπορέσουμε να κατέβουμε Αυλωνα;
τασος

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από τασος »

Βρε παιδια θελω να παω αυλωνα απο κιφισσο πως θα παω μπορειτε να μου πειτε;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Δημοσίευση από Nassos »

Με ταξί είναι 20 Ευρώ.

Για συγκοινωνία θα πρέπει να πάς στον πιον κοντινό σε εσένα Σιδηροδρομικό Σταθμό και να πάρεις το τραίνο της γραμμής Πειραιάς-Χαλκίδα και θα κατέβεις στη στάση "Άγιος Θωμάς".
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες