Μετακίνηση προς 6ο ΣΠ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Μετακίνηση προς 6ο ΣΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Χαιρετώ τον Ελληνικό στρατό. Παιδιά, μππαίνω αύριο στο 6ο ΣΠ Κορίνθου αλλά δεν έχω καταλάβει που ακριβώς είναι. Θα πάω με προαστιακό. Μπορεί κανείς να μου πει που κατεβαίνω; Ή ίσως την διεύθυνση να το βρω στο χάρτη.
Θάνος

Μετακίνηση προς 6ο ΣΠ

Δημοσίευση από Θάνος »

Και για αυτούς που θέλουν να βρούν το στρατόπεδο...http://www.korinthia.net/map.htm Ελπίζω να βοηθάει λίγο... Εικόνα Επιλέξτε την επιλογή "υβριδικό"...
elfang3l
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Ιαν 26, 2010 9:01 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς 6ο ΣΠ

Δημοσίευση από elfang3l »

Λοιπόν σβήνω προηγούμενα ποστ έμεσα γτ δεν βλέπω άλλη επιλογή κ τα Γράφω σε ένα εκ νέου... Καθώς έμειναν λιγο πίσω τα ερωτήματα μου...

Παρακαλώ να απαντήσουν μόνο όσοι είναι γνώστες του θέματος με υπευθυνότητα...

1) Ποιά είναι η διεύθυνση του στρατοπέδου. Ή τελος πάντων σε πιά μεριά της πόλης πέφτει. Είναι κοντά σε κάποιο γνωστό κεντρικό; Για να είμαστε προσανατολισμένοι στο χάρτη αν θέλουμε να πάμε σε κάποιες περιοχές κατα τις εξόδους να μη έχουμε πρόβλημα (για μένα συγκεκριμένα, ξέρω κάποια σημεία που θέλω να πάω αλλά θέλω να ξέρω τι συγκοινωνία να χρησιμοποιήσω, μη σπαταλάμε τζάμπα λεφτά. Ας τα φάμε κάπου που αξίζει)

2) Ο σταθμός του προαστιακού τι απόσταση έχει με το στρατόπεδο; Έχει γραφτεί από άλλον 3 λεπτά με τα πόδια... Από άλλον 15... Ποιό είναι το σωστό τέλος πάντων;

3) Ποιές είναι οι συγκοινωνίες εντός κ εκτός Κορίνθου... Από αστικά ώς πύραβλο... Λέμε τώρα!

p.s Ευχαριστώ για τη διαγραφή των προηγουμένων μυνημάτων μου...

Μη κάνουμε κ σπαμ άσκοπα.
ΒαζΜαγεια

Μετακίνηση προς 6ο ΣΠ

Δημοσίευση από ΒαζΜαγεια »

Που ακριβως ειναι το 6ο σπ κορινθου?
Mike88
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 13, 2011 8:50 pm
Τοποθεσία: αθηνα
Ενδιαφέροντα: ποδοσφαιρο-γυμναστικη-μουσικη
Επάγγελμα: φοιτητης
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς 6ο ΣΠ

Δημοσίευση από Mike88 »



Προς Απαντηση ολων που ρωτατε που ειναι, πως πας στο Στρατοπεδο της Κορινθου.

πηγα την περασμενη εβδομαδα, για να βρω που ειναι, γιατι και εγω εκει παρουσιαζομαι στις 3, οποτε θα βοηθησω οπου μπορω.

Με αμαξι: Ερχομενος απο Αθηνα. Βγαινετε στην 2η εξοδο για Κορινθο.2η! Κανετε δεξια στην εξοδο και ο δρομος κατεβαινει και σας βγαζει σε κατι φαναρια. Εκει περα κανετε Δεξια παλι. Μετα ολο ευθεια στο ενα χιλιομετρο. Ισως λιγο παραπανω βρισκεται το στρατοπεδο. Ειναι πανω στον κεντρικο δρομο στα δεξια σας. Διπλα απο το Γηπεδο ποδοσφαιρου της κορινθου.

Με Προαστιακο: Κατευθυνση προς Κιατο. Κατεβαινετε στην σταση Κορινθος. Απο εκει το στρατοπεδο δεν ξερω ποση αποσταση ειναι περιπου γτ απλα το ειδα πηγαινωντας με αμαξι, αλλα υποθετω πως δεν ειναι πανω απο 10 λεπτα με τα ποδια.

το στρατοπεδο απο το κεντρο της πολης ειναι περιπου μετα ποδια,10-15 λεπτα. Πανω κατω σας λεω μην σας παρω στον λαιμο μου και ειναι 20. Εικόνα Συγκοινωνια δεν ειδα κοντα στο στρατοπεδο, αλλα μην σας ανησυχει, ειναι σχετικα μικρη η αποσταση με το λιμανι και τα μαγαζια στο κεντρο...

ελπιζω να βοηθησα! Καλη θητεια αδερφια! Τα λεμε στην Κορινθο!

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες