Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11199
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Nassos »

Ο ΣΚΑ είναι ο "Σταθμός Λαρίσης".

Θα κατέβεις εκεί και θα πάρεις τον Προαστιακό που είναι άλλη Γραμμή (#2 νομίζω) με κατεύθυνση προς Κιάτο, θα κατέβεις Νέα Πέραμο και απο'κει ταξί.
Άβαταρ μέλους
Razorakos15
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 11, 2014 12:58 am
Τοποθεσία: Γ'Λυκειου ΓΕΛ
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Razorakos15 »

ααααααα δεν ηξερα πς σκα=λαρισης... σε ευχαριστω πολυ νασσο.
Περισσότερος ιδρώτας στην εκπαίδευση λιγότερο αίμα στον πόλεμο.
tasosch

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από tasosch »

γεια σας κ απο μενα παιδια. στις 13/5 παρουσιαζομα κι εγω... ειμαι απο πτολεμαιδα και δεν εχω ιδεα απο αθηνα... θα κατεβω με κτελ μεχρι εκει... στα κτελ αττικης λογικα.. απο εκει πως θα παω νεα περαμο?
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11199
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Nassos »

ΚΤΕΛ στο Θησείο, και απο'κει θα πάρεις ΚΤΕΛ Μεγάρων (διαδρομή Αθήνα-Μέγαρα). Ενημέρωσε τον οδηγό ότι πάς για ΚΕΕΔ.

http://www.ktelattikis.gr/routes.php
tasarasch

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από tasarasch »

το τερμα του κτελ που ειναι?; οχι στο θησειο φανταζομαι...
tsad
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τρί Μάιος 12, 2015 10:02 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από tsad »



Καλησπέρα. Η αφετηρία του κτελ για νέα πέραμο είναι στην πλατεία Αγίων Ασωμάτων όπως φαίνεται παρακάτω;

www.google.gr/maps/place/Pl.+Agion+Asomaton,+Athina/@37.9755907,23.7201058,16z/data=!4m2!3m1!1s0x14a1bd2179c23879:0x9d66043909e59d32

3η ΜΑΛ
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Κυρ Απρ 05, 2015 5:17 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από 3η ΜΑΛ »

Καλημερα παιδια, ηταν να παρουσιαστω Καλαματα αλλα τελικα παω ΚΕΕΔ.Εχω καποιες αποριες αν μπορειτε να με βοηθησετε γιατι δεν βρηκα κατι.

Απο σταθμο λαρισης προς θησειο με τι μπορω να παω; Επισης το θησειο που διαβασα στις προηγουμενες σελιδες ειναι το κτελ αττικης; Η καποια σταση απ την οποια θα παρω το κτελ μεγαρων;

Think less..Live more...
nikos

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από nikos »

Παιδες παρουσιαζομαι 8/9 στο κεεδ ειμαι απο θεσσαλονικη και δεν ξερω τιποτα απο αθηνα... Απλα ξερω οτι κατεβαινω σταθμο λαρισης... Αφου κατεβω μετα τι γινεται γνωριζει καποιος;
Γιώργος πρώην

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Γιώργος πρώην »

Μήπως γνωρίζει παιδιά Κανείς, ποιό είναι το κόστος Χρήσης του Προαστιακού Απο Νέα Πέραμο για Αθήνα, για ένα Φαντάρο ;
Άβαταρ μέλους
Avatar
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 4:59 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Avatar »

Δες εδώ
Νεοσύλλεκτος στρατιώτης 2013 Ε'ΕΣΣΟ--> ΥΕΑ/Α--> Λοχίας ΥΕΑ/Β--> ΔΕΑ(ΠΖ)--> Ανθυπολοχαγός(ΠΖ)
Άβαταρ μέλους
Kyriakos15
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 07, 2016 7:50 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Kyriakos15 »

Παιδιά από Ελευθέριος Βενιζέλος πώς πάμε Ν. Πέραμο ; Έχει μετρό / Ηλεκτρικό ;
cpap79
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 18, 2009 1:12 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από cpap79 »

Όλοι εσεις που ρωτάτε και ξαναρωτάτε έχετε μπει στον κόπο να διαβάσετε το ποστ και να σας λυθούν οι απορίες;
ΑΛΕΞΗΣ

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από ΑΛΕΞΗΣ »

Γεια σας μαγκες μια ερωτηση απο θυσειο εχει κτελ ειπατε απο τι ωρα ξεκιναει το δρομολογιο απο εκει για μεγαρα;
και κατη ακομα με παραλαγες γεινεται να κυκλοφορης στην αθηνα?
panos

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από panos »

Καλησπερα παιδια. Παρουσιαζομαι 14 σεπτεμβρη και θα κατεβω με κτελ απο θεσσαλονικη. Ειναι καποιος αλλος απο θεσσαλονικη που παρουσιαζετε τοτε; Και κατι ακομα που δεν καταλαβα παρολο που διαβασα και τις 10 σελιδες με τα σχολια σας... Απο τα κτελ ν. Αττικης πως θα παω στο θησειο για να παρω κτελ μεγαρων;

Ευχαριστωωω!

Guests

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Guests »

Βγήκε λοιπόν η ΣΤ εσσο και είμαι για ΚΕΕΔ 9/11 οπότε είμαι εδώ για να ρωτήσω. Θα κατέβω από βόρεια Ελλάδα οπότε το λεωφορείο θα με πάει στο κτελ Κηφισού. Στις προηγούμενες σελίδες λέτε ότι κάποιος πρέπει να πάει Θησείο, να πάρει το κτελ για Μέγαρα (εισιτήριο νέα πέραμος) και βγαίνει κοντά στο στρατόπεδο. Εγώ από Κηφισό μπορώ να πάρω κάποιο λεωφορείο για εκεί απευθείας ή πρέπει να πάω Θησείο; Αν χρειάζεται να πάω, εκτός από ταξί, ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος;

Α και κάτι ακόμα. Κατάσταση επιβίβασης για νεοσύλλεκτους παίρνουμε ακόμα από φρουραρχεία/Α. Τ. Σωστά;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης