Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
giannaras4
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 03, 2008 5:30 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από giannaras4 »

καλησπερα ειμαι απο θεσσαλονικη και μπαινω 11 Αυγουστου Νεα περαμο(μεγαλο πευκο)
θελω να ρωτησω
α)Το στρατοπεδο ειναι πολυ εξω απο την αθηνα;
β)ποση ωρα απο τα κτελ και τον σταθμο των τρενων;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Anonymous

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Anonymous »

TO ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 30 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΟΘΜΕ ΜΕΓΑΡΑ. ΚΙΡΙΛΕ ΑΠΟ ΕΤΗΝΙΚΙ ΝΟΜΙΖΩ 2η ΕΚΣΟΔΟ. τα ΛΕΜΕ ΜΕΣΑ

Anonymous

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια χαρα, κ εγω απο Θεσ/νικη, παρουσιαζομαι νεα Περαμο στις 13. Εκλεισα με οσε για Αθηνα. το θεμα ειναι μετα τι κανουμε; κτελ;
mikeGR
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Παρ Αύγ 08, 2008 5:56 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από mikeGR »

ΚΤΕΛ. ΑΝ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΗΡΘΕ, ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ ΤΟΘ ΣΤΡΑΤΟΘ Κ. Λ. Π, ΚΤΕΛ ΚΑΙ ΤΑΞΙ ΤΗΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΕΦΟ

giannaras4
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 03, 2008 5:30 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από giannaras4 »

φιλε "ολε" και εγω απο θεσσαλονικη ειμαι μπαινω την δευτερα. πανε στα ΚΤΕΛ και πηγενε στο ΚΤΕΛ νομου ΑΤΤΙΚΗΣ. για εμας εβαλαν ΚΤΕΛ που ειναι μονο για τα φανταρια και παει κατευθειαν στο στρατοπεδο φευγει την κυριακη 12 το βραδυ. πηγενε και εσυ και ρωτα μπορει να βαλουν και αλλα τετοια τις επομενες ημερες.
ΠΡΟΣΟΧΗΗ... ΜΗΝ παρεις τηλεφωνο να ρωτησεις γιατι θα σου πουν οτι δεν ξερουν. πηγενε απο εκει!!! ΕικόναΕικόνα
Anonymous

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Anonymous »

Eυχαριστω πολυ!
Anonymous

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Anonymous »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΙΑ... ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΜΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΟ ΚΕΕΔ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ.. ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝΒ ΠΡΟΑΣΤΙΚΟ;
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 27, 2008 7:27 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ »

Στο Πεύκο μπορείς να πας πιο εύκολα με λεωφορείο από το Θησείο έξω ακριβώς από τον ΗΣΑΠ. Έχει ανα μία ώρα περίπου και σε αφήνει 250 μέτρα από το στρατόπεδο.
tzikass
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 30, 2008 8:01 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από tzikass »

Παιδια πως μπορω να παω μεγαλο πευκο; βολευει και τρενο; ειμαι απο χαλ/δικη αρα απο θεσ/νικη θα φυγω.
Jrhellas
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 12, 2008 2:49 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Jrhellas »

tzikass έγραψε:Παιδια πως μπορω να παω μεγαλο πευκο; βολευει και τρενο; ειμαι απο χαλ/δικη αρα απο θεσ/νικη θα φυγω.
Φιλε μου εχεις δυο επιλογες (και μια τριτη με ταξι Εικόνα )

Η παιρνεις τον Προαστιακο και κατεβαινεις Νεα Περαμο, που ειναι η αλλη ονομασια του Μεγαλου Πευκου, η παιρνεις απο το Θησειο τον υπεραστικο λεοφωρειο προς Μεγαρα.

Ο Προαστιακος σε αφηνει σε μια αποσταση 1,5 -2 km απο το στρατοπεδο ενω το λεωφορειο σχετικα πιο κοντα αφου ειναι μερικες εκατονταδες μετρα.

Με το λεωφορειο δεν θα κανεις περισσοτερο απο 40-45 λεπτα και με τον Προαστιακο ισως λιγο περισσοτερο.

Ελπιζω να βοηθησα.

Καλη θητεια! Εικόνα

10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

Jrhellas έγραψε:
tzikass έγραψε:Παιδια πως μπορω να παω μεγαλο πευκο; βολευει και τρενο; ειμαι απο χαλ/δικη αρα απο θεσ/νικη θα φυγω.
Φιλε μου εχεις δυο επιλογες (και μια τριτη με ταξι Εικόνα )

Η παιρνεις τον Προαστιακο και κατεβαινεις Νεα Περαμο, που ειναι η αλλη ονομασια του Μεγαλου Πευκου, η παιρνεις απο το Θησειο τον υπεραστικο λεοφωρειο προς Μεγαρα.

Ο Προαστιακος σε αφηνει σε μια αποσταση 1,5 -2 km Μετρα απο το στρατοπεδο ενω το λεωφορειο σχετικα πιο κοντα αφου ειναι μερικες εκατονταδες μετρα.

Με το λεοφωρειο δεν θα κανεις περισσοτερο απο 40-45 λεπτα και με τον Προαστιακο ισως λιγο περισσοτερο.

Ελπιζω να βοηθησα.

Καλη θητεια! Εικόνα



Ρε φίλε απο Κηφισό(Κ. Τ. ΕΛ. ) σε πάει ταξί στο μεγάλο πεύκο... ;
Γιατί μου λένε κάποιοι οτι δεν παει!
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Jrhellas
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 12, 2008 2:49 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Jrhellas »

ΒΕΒΑΙΩς ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΕΙ!

Το οτι τον μ... Α τον ταξιτζη ισως δεν τον "συμφερει" το δρομολογιο και σου κανει τον δυσκολο ειναι αλλο θεμα.

Αν θες να με ακουσεις κανε το εξης: Η συνταγη ΠΑΝΤΑ πιανει.

Μπαινεις στον σταθμο του Κηφισου στο πρωτο ταξι που θα βρεις.

Πετας την αποσκευη σου μεσα και του λες: Παμε προς Ελευσινα.

Λιγα λεπτα πιο κατω Κανεις πως μιλας στο κινητο σου και μετα του λες: Φιλε sorry... Παμε Μεγαλο Πευκο.

Ισως επικαλεστει οποιαδηποτε μαλακια για να μην σε παει, να πει χιλιες δυο δικαιολογιες και να σου πει: Κατεβα εδω και παρε αλλο γα τους χ ψ λογους.

Εσυ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ... Δεν κατεβαινω απαντας και με πας στο ΠευκοΕικόνα Και αν δεν μπορεις σταματα σε παρακαλω στον πρωτο τροχονομο που θα βρουμε και πες του οτι αρνουμαι να κατεβωΕικόνα

Θα σε παει χωρις αλλη κουβεντα και θα σου ευχηθει και καλη θητεια μετα απο αυτοΕικόνα .

Με αλλα λογια ΔΕΝ εχει δικαιωμα να αρνηθει να σε παει αλλα ισως το κανει ισως οχι...

Μην κατεβαινεις απλα και ζητα να σε παει οπου θες... Και αν επιμενει τριξε του και λιγο τα δοντια.

Στο τελος τελος τι καταδρομεας εισαι (η εστω θα γινεις); Εικόνα

10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

Jrhellas έγραψε:ΒΕΒΑΙΩς ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΕΙ!

Το οτι τον μ... Α τον ταξιτζη ισως δεν τον "συμφερει" το δρομοογιο και σου κανει τον δυσκολο ειναι αλλο θεμα.

Αν θες να με ακουσεις κανε το εξης: Η συνταγη ΠΑΝΤΑ πιανει.

Μπαινεις στον σταθμο του Κηφισου στο πρωτο ταξι που θα βρεις.

Πετας την αποσκευη σου μεσα και του λες: Παμε προς Ελευσινα.

Λιγα λεπτα πιο κατω Κανεις πως μιλας στο κινητο σου και μετα του λες: Φιλε sorry... Παμε Μεγαλο Πευκο.

Ισως επικαλεστει οποιαδηποτε μαλακια για να μην σε παει, να πει χιλιες δυο δικαιολογιες και να σου πει Κατεβα εδω και παρε αλλο γα τους χ ψ λογους.

Εσυ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ... Δεν κατεβαινω απαντας και με πας στο ΠευκοΕικόνα Και αν δεν μπορεις σταματα σε παρακαλω στον πρωτο τροχονομο που θα βρουμε και πες του οτι αρνουμαι να κατεβωΕικόνα

Θα σε παει χωρις αλλη κουβεντα και θα σου ευχηθει και καλη θητεια μετα απο αυτοΕικόνα .

Με αλλα λογια ΔΕΝ εχει δικαιωμα να αρνηθει να σε παει αλλα ισως το κανει ισως οχι...

Μην κατεβαινεις απλα και ζητα να σε παει οπου θες... Και αν επιμενει τριξε του Και λιγο τα δοντια.

Στο τελος τελος τι καταδρομεας εισαι (η εστω θα γινεις); Εικόνα



Θα ακολουθήσω τη συνταγή σου!
Φαίνεται πολυ καλή!
Ευχαρίστω πολυ για την βοήθεια!
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
andybgr
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Δευ Ιαν 12, 2009 12:34 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από andybgr »

Jrhellas, ποιός ο λόγος που δε θέλει να σε πάει ο ταρίφας στο πεύκο; (απορία)
Jrhellas
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 12, 2008 2:49 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Jrhellas »

andybgr έγραψε:Jrhellas, ποιός ο λόγος που δε θέλει να σε πάει ο ταρίφας στο πεύκο; (απορία)
Ο ταριφας ΙΣΩς αρνηθει γιατι απο εκει δυσκολα θα βρει πελατη να γυρισει προς Αθηνα. Και ενω θα εχει πληρωθει κανονικοτατα για το δρομολογιο (μετα την Ελευσινα ριχνει νομιμοτατα την διπλη ταριφα) παρολα αυτα δεν ειναι σπανιο να κανει τον δυσκολοΕικόνα

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες