Πότε να κόψω την αναβολή;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Θανασης

Πότε να κόψω την αναβολή;

Δημοσίευση από Θανασης »

Για να μπω Ιουλιο με την Δ Εσσο στην ιστοσελιδα της στρατολογιας λεει (Από 01 Μαρ έως 30 Απ). Ισχυουν αυτες οι ημερομηνιες; Και αν παω στις αρχες Απριλιου θα ειμαι σιγουρα Για Ιουλιο;
Κώστας, πολίτης

Πότε να κόψω την αναβολή;

Δημοσίευση από Κώστας, πολίτης »

Καλησπέρα. Έχω αναβολή λόγω σπουδών, μέχρι το τέλος του 2018. Θα πρέπει να κάνω διακοπή Πριν από αυτήν την ημερομηνία, για να μη θεωρηθώ ανυπότακτος, ή δεν υπάρχει πρόβλημα;
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Πότε να κόψω την αναβολή;

Δημοσίευση από dn24 »

Κώστας, πολίτης έγραψε:Καλησπέρα. Έχω αναβολή λόγω σπουδών, μέχρι το τέλος του 2018. Θα πρέπει να κάνω διακοπή Πριν από αυτήν την ημερομηνία, για να μη θεωρηθώ ανυπότακτος, ή δεν υπάρχει πρόβλημα;


Καλησπέρα και σε εσένα Κώστα.

Δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα. Απλά από εκεί και πέρα, να έχεις υπόψιν σου την ειδοποίηση για το σημείωμα κατάταξης.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Ηλιας

Πότε να κόψω την αναβολή;

Δημοσίευση από Ηλιας »

Καλημερα ! Εχω αναβολη ως 31 δεκεμβρη του 2018 λογω σπουδων. Εγω ομως ιουλιο ορκιστηκα καθως πηρα το πτυχιο μου. Τωρα απλα περιμενω να ερθει το πρωτο 10ημερο του γεναρη να μου στειλουν καποιο χαρτι καπως η πρεπει να ενημερωσω εγω οτι πρεπει να μπω πηγαινοντας αποεκει η να κανω κατι αλλο?


Τελευταία φορά σημειώθηκε ως νέο από το μέλος Anonymous την Κυρ Ιουν 04, 2023 6:45 am.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες