Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Κουβάς

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από Κουβάς »

Καλησπέρα σας, το ινστιτουτο ερευνας νοσηματων θωρακος στην αβερωφ 12 είναι ακόμη ανοικτό;

διαβασα καπου οτι εκλεισε το 2013 και χρειάζομαι αμεσα μια ακτινογραφεια θωρακος, οποιος εχει παει προσφατα ας μου πει

Guest

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από Guest »

Κατατάσομαι Νοέμβριο και έχω ακτινογραφία θώρακος από 14/6/2016. Κάνει ή θέλει φρέσκια;
Guest

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από Guest »

Guest έγραψε:Κατατάσομαι Νοέμβριο και έχω ακτινογραφία θώρακος από 14/6/2016. Κάνει ή θέλει φρέσκια;


Κάποιος που να ξέρει;
γιωργος

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από γιωργος »

Μπορουμε να παμε σε στρατιωτικο νοσοκομειο και να βγαλουμε αυτην την ακτινογραφια θωρακος και αν ναι, πσοο προσφατη θα πρεπει να ειναι;
τασσος

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από τασσος »

Παρουσιαζομαι στο κεεδ με α εσσο, πειραζει αν δν εχω ακτινογραφια θωρακος μαζι μου την ημερα της καταταξης μου; Υπαρχει περιπτωση να μου την πουνε για αυτο ; Το λεω γιατι ειναι ειδικες δυναμεις μηπως ειναι λιγοτερο ανεκτικοι συγκριτικα με αλλα κεν
Άβαταρ μέλους
λακης47
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Δεκ 30, 2016 4:21 pm
Επικοινωνία:

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από λακης47 »

Αν βγαλω ακτινες απο ιδιωτικο εργαστήριο (π. Χ. Βιοιατρικη) θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα, υπάρχει περίπτωση να μην την δεχτούν στο κέντρο?
ζησης

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από ζησης »

Οταν παω να βγαλω ακτινογραφια θωρακος η φωτογραφιες που θελει πρεπει να εισαι κουρεμενος και ξυρισμενο;
Άβαταρ μέλους
osfp7
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Δευ Ιαν 30, 2017 6:11 pm
Επικοινωνία:

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από osfp7 »

το προηγούμενο Σάββατο είχα βγάλει ακτινογραφία θώρακα και μετά από κανα 2 με 3 μέρες μου ήρθε το χαρτί μπορώ να την πάρω μαζί μου όπως είναι; τι πρέπει να κάνω τώρα; επειδή λέει το χαρτί θέλει γνωμάτευση από τον γιατρό και φωτογραφία

Φωτης Φωτης
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 10:29 am
Επικοινωνία:

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από Φωτης Φωτης »

Καλημέρα. Σήμερα έβγαλα ακτινογραφία θώρακος, μου έδωσαν μόνο το αντίγραφο του χαρτί στρατού κατάταξης με μια σφραγίδα πάνω. Δεν με έδωσαν ούτε ακτινογραφία ούτε κάποιο cd. Ρώτησα αν χρειάζομαι μόνο αυτό και να φύγω και μου είπαν ΝΑΙ. Δεν έπρεπε να μου δώσουν κάτι; Έστω ένα cd;
Άβαταρ μέλους
tvonp
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Δευ Φεβ 10, 2014 3:29 am
Επικοινωνία:

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από tvonp »

Φωτης Φωτης έγραψε:Καλημέρα. Σήμερα έβγαλα ακτινογραφία θώρακος, μου έδωσαν μόνο το αντίγραφο του χαρτί στρατού κατάταξης με μια σφραγίδα πάνω. Δεν με έδωσαν ούτε ακτινογραφία ούτε κάποιο cd. Ρώτησα αν χρειάζομαι μόνο αυτό και να φύγω και μου είπαν ΝΑΙ. Δεν έπρεπε να μου δώσουν κάτι; Έστω ένα cd;


Όχι, γνωμάτευση είναι αυτό... Σου αρκεί...

Φωτης Φωτης
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Απρ 20, 2017 10:29 am
Επικοινωνία:

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από Φωτης Φωτης »

Ευχαριστώ πολύ. Απλά δεν γράφει κάτι πάνω. Μια σφραγίδα πάνω στο χαρτί και κατι απο πάνω. Μάλλον λέει ε0100 :/
Άβαταρ μέλους
anestis98
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 12:56 pm
Επικοινωνία:

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από anestis98 »

Καλησπερα σας, λογω του οτι δν εχω ξαναδει αυτο το φορουμ αλλα απ' οτι προσεξα ολες οι αποριες των νεοσυλλεκτων απαντουνται εδω περα, ειπα να γραψω την ερωτηση μου εδω.Σε περιπτωση που διαλεξα λαθος κατηγορια για την ερωτηση μου συγγνωμη γι αυτο, απλα ακομα προσπαθω να βρω τις καταλληλες κατηγοριεςΕικόνα.

Η ερωτηση μου ειναι λιγο απλη αλλα επειδη ειμαι καπως αγχωδης ανθρωπος (δυστυχως) τα κανω ολα παντα υπερβολικα στο μυαλο μου... Τελος παντων... Αν γνωριζει κανεις, γινεται να παω στο Νοσοκομειο το Θριασιο στην Ελευσινα για να βγαλω την ακτινογραφια θωρακος, απλα δινοντας τους το χαρτι που μου αποστειλανε απο το ΓΕΣ;

Ευχαριστω πολυ!Εικόνα

roko
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 14, 2016 7:35 pm
Επικοινωνία:

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από roko »

Αγόρι μου καλησπέρα και μην αγχώνεσαι ειδικά για πράγματα ασήμαντα όπως είναι τα του στρατού... Πιθανόν να είναι η πιο ασήμαντη εμπειρία της ζωής σου και συμβουλή κάνε αυτό που κάνουν οι 99 στους 100 και βάλε βισμα να κάτσεις σπίτι σου και όχι σαν εμένα τον μπιπ που έκατσα 7 μήνες στο Διδυμότειχο 1000 χιλιόμετρα μακριά από το σπίτι μου.. Στην ερώτησή σου τώρα ναι ασφαλώς και μπορείς εφόσον έχεις παραπεμπτικο να κάνεις την ακτινογραφία όπου θέλεις.
Άβαταρ μέλους
anestis98
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Ιαν 01, 2018 12:56 pm
Επικοινωνία:

Ακτινογραφία θώρακα για την κατάταξη

Δημοσίευση από anestis98 »

Καλημερα σας, ευχαριστω πολυ για την απαντηση, δυστυχως οσον αφορα το βυσμα... Δν εχωΕικόνα... Αλλα ενταξει εφοσον χρειαζεται πρεπει να γινει, καποιοι λενε οτι θα ξαναπηγαιναν και οτι περασανε καλα, μακαρι να ισχυει και για μενα Εικόνα

Ευχαριστω και παλι για την απαντηση, καλη χρονια Εικόνα

Edit: Πηγα σημερα να βγαλω την ακτινογραφια θα τη παρω το απογευμα, επισης, ηθελα να ρωτησω κατι τελευταιο σχετικα με το βιβλιαριο υγειας, λογω του οτι ο πατερας μου ειναι ανεργος και ειναι ασφαλισμενος στο ονομα της μητερας μου το ιδιο ειμαι ΚΑΙ εγω δηλαδη εγω και ο πατερας μου μοιραζομαστε το ιδιο βιβλιαριο υγειας, δικο μου βιβλιαριο δε νομιζω οτι μπορω να βγαλω διοτι δν εχω συμπληρωσει τον καταλληλο αριθμο ενσημων, τωρα τι γινεται βρε παιδια ο πατερας μου εχει κανει και μια σοβαρη εγχειρηση και χωρις αυτο το βιβλιαριο δε μπορει να παρει τα φαρμακα του και δε γινεται και να το παρω μαζι μου στο στρατο διοτι λογικα θα το κρατησουν εκει μαζι με τη πολιτικη μου ταυτοτητα.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες