Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Dipi

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Dipi »

Καλησπερα,
θα ηθελα να ρωτησω ισχυει οτι πλεον περνουν πολυ λιγους απλους φανταρους στη ΜΑΚ; Κανω κολυμπι 7 χρονια και γενικοτερα ειμαι σε καλη φορμα αν δηλωσω λετε να με δεχτουνε η χρειαζεται βυσμα;
Ευχαριστω
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Dipi έγραψε:Καλησπερα,
θα ηθελα να ρωτησω ισχυει οτι πλεον περνουν πολυ λιγους απλους φανταρους στη ΜΑΚ; Κανω κολυμπι 7 χρονια και γενικοτερα ειμαι σε καλη φορμα αν δηλωσω λετε να με δεχτουνε η χρειαζεται βυσμα;
Ευχαριστω
Με το που θα δηλωσεις νησακι θα ανοιξουν σαμπανιες. Οσο για το κολυμπι, εκει θα κολυμπας ντυμενος και με αρβυλα σε πλαγιο ναυαγωσωστικο. Τετοιο κολυμπι δε νομιζω να εχεις κανει... Αν θες να κανεις θαλασσια εκπαιδευση μπες Νοεμβρη, οποτε θα πας μοναδα Φλευαρη-Μαρτη ε, θα εχουν ξεκινησει τα μπανακια.

Ξερει κανεις το παραγκελμα "θαλασσα και πισω" συνεχιζουν να το δινουν; Πατητες κανουν οι βατραχοι η οχι;

Magkas
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ Απρ 18, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Magkas »

Μπα θα σε παρουνε απο οσο ξερω ΛΟΚ και ΜΑΚ γενικα στους καταδρομεις σε περνουνε ευκολα...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από D.Y.K »

297ΙΜΑΚ έγραψε:
Dipi έγραψε:Καλησπερα,
θα ηθελα να ρωτησω ισχυει οτι πλεον περνουν πολυ λιγους απλους φανταρους στη ΜΑΚ; Κανω κολυμπι 7 χρονια και γενικοτερα ειμαι σε καλη φορμα αν δηλωσω λετε να με δεχτουνε η χρειαζεται βυσμα;
Ευχαριστω
Με το που θα δηλωσεις νησακι θα ανοιξουν σαμπανιες. Οσο για το κολυμπι, εκει θα κολυμπας ντυμενος και με αρβυλα σε πλαγιο ναυαγωσωστικο. Τετοιο κολυμπι δε νομιζω να εχεις κανει... Αν θες να κανεις θαλασσια εκπαιδευση μπες Νοεμβρη, οποτε θα πας μοναδα Φλευαρη-Μαρτη ε, θα εχουν ξεκινησει τα μπανακια.

Ξερει κανεις το παραγκελμα "θαλασσα και πισω" συνεχιζουν να το δινουν; Πατητες κανουν οι βατραχοι η οχι;



Οι πατητές έχουν σταματήσει απο τους εκπαιδευτές στις αμφίβιες μοίρες με την κατάργηση της θητείας απο 14μηνο σε 12μηνο απο το 2004.

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από D.Y.K »

Dipi έγραψε:Καλησπερα,
θα ηθελα να ρωτησω ισχυει οτι πλεον περνουν πολυ λιγους απλους φανταρους στη ΜΑΚ; Κανω κολυμπι 7 χρονια και γενικοτερα ειμαι σε καλη φορμα αν δηλωσω λετε να με δεχτουνε η χρειαζεται βυσμα;
Ευχαριστω


Κανένα βύσμα.

Μη σου πώ ότι έχεις φύγει για αμφίβια απο τώρα.

Ορεινές και αμφίβιες πανεύκολα.

Για τις ΜΑΛ χρειάζονται οπωσδήποτε ενισχύσεις.(Άν το σκέφτεσαι.)
Dipi

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Dipi »

Ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις σας. Με βοηθσατε παρα πολυ για την ακριβεια μου φτιαξατε την διαθεση. Μπαινω τωρα τον 19 αυγουστου παρουσιαζομε πεζικο αλλα θα δηλωσω ειδηκες.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Dipi έγραψε:Ευχαριστω πολυ ολους για τις απαντησεις σας. Με βοηθσατε παρα πολυ για την ακριβεια μου φτιαξατε την διαθεση. Μπαινω τωρα τον 19 αυγουστου παρουσιαζομε πεζικο αλλα θα δηλωσω ειδηκες.
Να πας στο θαλαμαρχη σου, στο Επιλοχια και οταν περασεις συνεντευξη απο το λοχαγο και να τους τα κανεις τσουρεκια. Ποτε θα ερθουν απο τους καταδρομεις; Στο τελος θα σε βαρεθουν και θα φροντησουν να πας για να ηρεμησουν απο σεναΕικόνα

Dipi

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Dipi »

Έρχονται αθτοι απο τους καταδρομεις αμεσως μετα την αδεια ορκομοσιας. Ετσι τουλαχιστον εχω ακουσει.
John

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από John »

Φιλε ΔΥΚ επειδη εκτιμαω την γνωμη σου λογο του οτι εισαι παλιος αποτι φαινεται εδω μεσα εισαι σιγουρος οτι ΜΑΛ χρειαζονται γτι αποτι διαβασα λιγο στο forum των αλεξιπτοτιστων θελει βυσμα

THANKS
lelouch
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 01, 2010 2:27 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από lelouch »

Χαιρετε, θελω να υπηρετησω ως αμφιβιος αλλα εχω κανει μια εγχειρηση για ρηξη σπληνα. Θα με παρουνε;
Ευχαριστω εκ των προτερων
Γιάννης

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Γιάννης »

Για να Πάει Κάποιος Στους Αμφίβιους Καταδρομείς Πρέπει Να Ξέρει Κολύμπι; Και Επιλεγείς Μετά Την Ορκωμοσία Η Τις Πρώτες Μέρες
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Greek_Army »

Γιάννης έγραψε:Για να Πάει Κάποιος Στους Αμφίβιους Καταδρομείς Πρέπει Να Ξέρει Κολύμπι; Και Επιλεγείς Μετά Την Ορκωμοσία Η Τις Πρώτες Μέρες


Καμία σχέση με κολύμπι επιλέγεις εσύ 3 περιοχές για να πάρεις μετάθεση. Το πιο πιθανό είναι να σε στείλουνε αμφίβιο
Στυλιανός

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Στυλιανός »

Καλημέρα και απο εμένα παιδιά. Επειδή ανησυχώ μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει; 1ον - 4 μαιου παρουσιαζομαι κορινθο πεζικο αλλα θέλω να πάω ΜΑΚ ειδικές δυνάμεις. Πότε πρέπει να το δηλώσω και πού για να μην γίνει κανένα μπέρδεμα. Τι κινήσεις πρέπει να κάνω οσον αφορά τα διαδικαστικά...

Επίσης αφού θα πάω ειδικές δυνάμεις δεν πρέπει απο την αρχή να κάνω τις απαραίτητες ασκήσεις μαζί τους στο πεύκο; Η μεχρι την ορκομωσια δεν κάνουνε τιποτα...

3ον - το κλιμάκιο των Ειδικων δυνάμεων πότε περνάει και πού πρέπει να απευθυνθώ;

4ον - η διαδικασία μεταφοράς γίνεται άμεσα; Πχ. Την επόμενη μέρα;

297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Στυλιανός έγραψε:Καλημέρα και απο εμένα παιδιά. Επειδή ανησυχώ μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει; 1ον - 4 μαιου παρουσιαζομαι κορινθο πεζικο αλλα θέλω να πάω ΜΑΚ ειδικές δυνάμεις. Πότε πρέπει να το δηλώσω και πού για να μην γίνει κανένα μπέρδεμα. Τι κινήσεις πρέπει να κάνω οσον αφορά τα διαδικαστικά...

Επίσης αφού θα πάω ειδικές δυνάμεις δεν πρέπει απο την αρχή να κάνω τις απαραίτητες ασκήσεις μαζί τους στο πεύκο; Η μεχρι την ορκομωσια δεν κάνουνε τιποτα...

3ον - το κλιμάκιο των Ειδικων δυνάμεων πότε περνάει και πού πρέπει να απευθυνθώ;

4ον - η διαδικασία μεταφοράς γίνεται άμεσα; Πχ. Την επόμενη μέρα;
Ολα τα ερωτηματα εχουν χιλιοαπαντηθει! Εχεις 1 μηνα να διαβασεις το φορουμ κ να βρεις τις απαντησεις!

Στέλιος

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Στέλιος »

Διάβασα το Forum με μεγαλύτερη προσοχή και πήρα οντως τις απαντήσεις μου. Ευχαριστώ. Το μόνο που με παραξενεύει και δεν εχω δει πουθενά ειναι αν μετα τις εξετάσεις ειναι άμεση η μεταφορά που θα κάνω σε άλλο στρατόπεδο. Το λέω αυτό γιατι πρέπει να ψάξω απο την πόλη μου πρίν φύγω για να είμαι προετοιμασμένος.

και κάτι άλλο : Γενικά ΜΑΚ θέλουνε άτομα η υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να με στείλουνε αλλού; Ειμαι απο λάρισα.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: XarisMX11 και 4 επισκέπτες