Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Στέλιος έγραψε: Το λέω αυτό γιατι πρέπει να ψάξω απο την πόλη μου πρίν φύγω για να είμαι προετοιμασμένος. και κάτι άλλο : Γενικά ΜΑΚ θέλουνε άτομα η υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να με στείλουνε αλλού; Ειμαι απο λάρισα.
Να ψαξεις τι; σπιτι για να μηνεις; μεσα θα μενεις εκτος εαν εχεις τοσο μεγαλο βισμα για ΔΕΑ. Μην ανησυχεις για τιποτα! για τους επομενους 9 μηνες η μαμα Πατριδα θα σου δεινει οτι χρειαζεσαι. Να σε στηλουν αλλου; Απ'οσο θυμαμαι η Λαρισα δεν εχει Μοιρα... οποτε αλλου θα πας... Χμμμ... Λαρισα ειναι λιγο ψηλα... οποτε ισως σε πανε καμια Β'ΜΚ Βεροια. Εσυ δηλωσε 3 νησια κ οτι σου κατσει. Συνηθως νησακι παμε οι "Νοτιοι" εσυ οι Βοριοι" πατε βουνο Β-Δ-ΕΕικόνα

Στυλιανός

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Στυλιανός »

Φυσικά και όχι για σπίτι. Εχει λογική; Για μεταφορικό μέσο εννοώ επειδή παρουσιάζομαι κόρινθο και πρέπει να μάθω τι έχει απο κόρινθο για πεύκο εφόσον με δεχθούνε. Η προετοιμασία πάντα βοηθάει για να μην τρέχεις τελευταία στιγμή και να ξέρω τι επιλογές εχω για να μην ζαλίζω υψηλοβαθμους. Άλλωστε εσείς το ξέρετε καλύτερα αυτό. Θα δηλώσω ΜΑΚ που με ενδιαφέρει πολύ και σε οποιοδήποτε νησί και απο εκει και πέρα βλέπουμε. Αμα δεν θέλουνε ας με στείλουνε και ΛΟΚ.

Αν και νομίζω βέροια δεν εχει ΛΟΚ έτσι δεν είναι; Μήπως εννοείτε Νάουσα;
Στυλιανός

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Στυλιανός »

Ισως και να έχετε δίκιο να είναι καλύτερα να πάω ορεινα σαν τοποθεσία και συνηθειες του τόπου μου που το ξέρω και ασχολούμαι πολύ και καλύτερα με το βουνό παρά τη θάλασσα και αργότερα οι γνώσεις που θα πάρω απο τα ΛΟΚ να μου χρησιμεύσουνε και στη ζωή μου. Σας ευχαριστώ όπως και να έχει :)
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Στυλιανός έγραψε: Για μεταφορικό μέσο εννοώ επειδή παρουσιάζομαι κόρινθο και πρέπει να μάθω τι έχει απο κόρινθο για πεύκο εφόσον με δεχθούνε.
Σου ειπα "Μην ανησυχεις για τιποτα! για τους επομενους 9 μηνες η μαμα Πατριδα θα σου δεινει οτι χρειαζεσαι" αν περασεις τα αθληματα θα φροντησουν να σε πανε εκεινοι Πευκο, οπως και μετα το Πευκο θα σε πανε εκεινοι στο νησακι
K.G
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Δευ Απρ 11, 2011 1:41 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από K.G »

Διαβασα πιο πριν για την Ι ΜΑΚ και το βυσμα που πρεπει να βαλεις για να πας σε αυτην. Πια ειναι η διαφορα σε σχεση με τις αλλες ΜΑΚ; Μπορει καπιος να μου πει; Δλδ μονο αυτη αξιζει;
Θελω να παω ΜΑΚ ειμαι 27 ετων και Αθηναιος. Θα με στειλουν ή μπορει να με πανε καπου που δεν θελω; Επισης εχς πτυχιο τει σε τομεα υγειας... Θα με βαλουν σε κάποιο ποστο;

ευχαριστώ.

ευχαριστώ.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από Greek_Army »

K.G έγραψε:Διαβασα πιο πριν για την Ι ΜΑΚ και το βυσμα που πρεπει να βαλεις για να πας σε αυτην. Πια ειναι η διαφορα σε σχεση με τις αλλες ΜΑΚ; Μπορει καπιος να μου πει; Δλδ μονο αυτη αξιζει;
Θελω να παω ΜΑΚ ειμαι 27 ετων και Αθηναιος. Θα με στειλουν ή μπορει να με πανε καπου που δεν θελω; Επισης εχς πτυχιο τει σε τομεα υγειας... Θα με βαλουν σε κάποιο ποστο;

ευχαριστώ.

ευχαριστώ.


1. Υπάρχει θέμα για την Ι-ΜΑΚ μπορείς να το διαβάσεις
2. Θα σε πάνε όπου θέλουνε εκτός και αν λειτουργήσει το βύσμα σου
3. Σου έχω απαντήσει με προσωπικό μήνυμα για την ειδικότητα και το πτυχίο σου
K.G
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Δευ Απρ 11, 2011 1:41 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από K.G »

Οκ καπτεν μην βαρας! Εικόνα νεος ειμαι!
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

K.G έγραψε:Διαβασα πιο πριν για την Ι ΜΑΚ και το βυσμα που πρεπει να βαλεις για να πας σε αυτην. Πια ειναι η διαφορα σε σχεση με τις αλλες ΜΑΚ; Μπορει καπιος να μου πει; Δλδ μονο αυτη αξιζει;
Θελω να παω ΜΑΚ ειμαι 27 ετων και Αθηναιος. Θα με στειλουν ή μπορει να με πανε καπου που δεν θελω; Επισης εχς πτυχιο τει σε τομεα υγειας... Θα με βαλουν σε κάποιο ποστο;
ευχαριστώ.
Eγω δεν εβαλα βισμα και πηγα. Εχει τα Ιμια και το Φαρμακωνησι. Για μενα αξιζε αλλα δεν δοκιμασα τις αλλες για να εχω σφαιρικη αποψη. Ισως να σε κανουν Νοσοκομο

K.G
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Δευ Απρ 11, 2011 1:41 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από K.G »

Οκ απλα ρωταω για να καταλάβω τι διαφορα υπαρχει απο μακ σε μακ γιατι δεν γνωρισω και πολλά... Η αληθεια ειναι οτι απο τους γνωστούς μου, οι περισσοτεροι ηθελαν Ι ΜΑΚ... Οταν λες ιμια και φαρμακονήσι εννοείς οτι εκει κανεις καποιες ασκήσεις;

ευχαριστώ.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

K.G έγραψε:... Οταν λες ιμια και φαρμακονήσι εννοείς οτι εκει κανεις καποιες ασκήσεις;
Σημαινει οτι εαν γινει κατι εκει εσυ θα φυγεις πρωτος κ αν θες να το παιξεις ηρωας θα "φυγεις" και πρωτος Εικόνα
manos

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από manos »

Γεια σας παιδια! Θα παρουσιαστω στο ρεθυμνο στις 2 του μηνα. Αν θελω να παω στους αμφιβιους καταδρομεις θα το δηλωσω εκει, θα ορκιστω στο ρεθυμνο και μετα αν εχω περασει τα αθληματα θα παμε Στο μ πευκο η στο μαλεμε; Σας ευχαριστω!
κωστας

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από κωστας »

Ξερει κανεις αν μπορω να κανω κανονικη στρατιωτικη θητεια στην ζ μακ;

PeRiS
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Ιουν 27, 2011 5:17 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Κατάταξη και αθλήματα

Δημοσίευση από PeRiS »

Καλησπέρα παιδιά! Παρουσιάζομαι Νοέμβρη δεν έχω δηλώσει Ειδικές Δυνάμεις ώστε να παρουσιαστώ στο Μ. Πεύκο κατευθείαν ! Προκειμένου να μπώ αμφίβιους όμως και αφού περαστούν τα απαιτούμενα αθλήματα στο κέντρο παρουσιάσεως τι διαδικασίες πρέπει να γίνουν; Θα το δηλώσω κάπου η θα μπώ όπου τύχει;Εικόνα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης