Αναβολή για λόγους υγείας

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΓΙΩΡΓΟΣ

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

) Καλησπέρα παιδιά. Έχω καθ εξίν εξάθρημα ώμου (μου έχει βγει ο ώμος πάνω από 10 φορές) και δεν έκανα χειρουργείο μέχρι τώρα. Κανόνισα ραντεβού για χειρουργείο Απρίλιο αλλά θα μου έρθει το χαρτί να παρουσιαστώ Μάρτιο. Έχω μαγνητική που αποδεικνύει το πρόβλημα μου. Ο ώμος μου με μια κίνηση πλέον απότομη βγαίνει. Θα μου δώσουν εύκολα μια εξάμηνη αναβολή για να κάνω το χειρουργείο μου?
βαγγος

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από βαγγος »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Γινεται να ερθει το χαρτι να παρουασιαστω πριν την ληξη της αναβολης; Δηαλδη η αναβολη μου να ληγει 30 του αυγουστου και να ερθει το χαρτι για 26?
μακης

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από μακης »

Καλησπερα. Η διαδικασια αναβολης γινεται μεχρι και 5 εργασιμες μερες πριν παρουσιαστουμε; Αυτο σημαινει οτι μπορουυμε να την κανουμε και 1 μερα πριν μπουμε η αναγαστηκα 5 μερες πριν; Ευχαριστω
vlassis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2017 9:56 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από vlassis »

Καλησπερα θα ηθελα αν ειναι δυνατον να κανω μια ερωτηση οσον αφορα την απαλλαγη απο την θητεια με βαση 2.5 χρονων αναβολων για λογους υγειας.
Άβαταρ μέλους
JohnTehGreek
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2015 2:27 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από JohnTehGreek »

Για ρώτα λοιπόν...

2 χρόνια αναβολών είναι btw

vlassis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2017 9:56 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από vlassis »

Αν ισχυει αυτο που μολις ανεφερες. Στα 2 χρονια αναβολων για λογους υγειας υπαρχει δυνατοτητα για να μην υπηρετησω; Εγω εχς ηδη 2,5 χρονια αναβολων για λογους υγειας και δεν βλεπω φως στο τουνελ γιαυτο ρωταω. Ευχαριστω προκαταβολικα.
Άβαταρ μέλους
JohnTehGreek
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2015 2:27 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από JohnTehGreek »

Αν συμπληρώσεις 2 χρόνια αναβολών για λόγους υγείας τότε ναι μπορείς να πάρεις Ι5 απαλλαγή είτε παθολογικό είτε ψυχολογικό.

Πόσες αναβολές σου είχαν δώσει; Λογικά την επόμενη φορά που θα κάνεις την διαδικασία αναβολής θα σου δώσουν αυτόματα την απαλλαγή.

vlassis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 26, 2017 9:56 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από vlassis »

Τωρα περναω απο επιτροπη απαλλαγων που δν ηταν να περασω, ενω ο γιατρος του 401 αιτηθηκε 4 μηνες αναβολη. Εχω παρει 3 αναβολες, μια διχρονη και αλλες 2,2 μηνες και 4 μηνες αναλογα.
βαγγος

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από βαγγος »

Την διαδικασια αναβολης μπορουμε να την κανουμε 5 μερες πριν καταταγουμε και μεχρι μερα που καταταγομαστε; Η μεχρι μια μερα πριν; Ευχαριστω
δημος

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από δημος »

Καλησπερα. Η αναβολη για λογους υγειας λεηγει 11 μαρτιου. Μπαινω με το εσσο μαρτιου η μαιου; Ευχαριστω
νικολας

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από νικολας »

Η 6μηνη αναβολη για λογους υγειας ληγει το μαρτιο. Θα μπω με την εσσο μαιου; Και η διαδικασια που πρεπει ν κανω για νεα αναβολη ειναι η ιδια; Ευχαριστω για το χρονο σας και καλες γιορτες
μν

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από μν »

Η 6μηνη αναβολη για λογους υγειας ληγει 5 μαρτιου. Θα μπω με την εσσο μαιου; Η διαδικασια που πρεπει ν κανω για νεα αναβολη ειναι η ιδια;5 μερες πριν πας φρουραχειο η μπορο μεχρι την μερα που παρουσιαζομαι να πας φουραρχειο;
ΜανοςΚρητη
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Ιαν 15, 2018 12:59 am
Τοποθεσία: Τριας
Επικοινωνία:

Αναβολή για λόγους υγείας

Δημοσίευση από ΜανοςΚρητη »

Καποιος που εχει νευροινωματωση και εχει κανει επεμβαση στο χερι μοσχευμα ωλενιου νευρου πριν χρονια και τωρα ειναι καλα και θελει να υπηρετησει και τον εχουν στηλει σε στρατιοτικο νοσοκομειο θα τον απαλαξουν θα του δωσουν αναβολη και αν θελει να υπηρετησει τοτε τι γινεται
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες