Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Βασιλης

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από Βασιλης »

Γεια σας παιδια. Λοιπον μετα απο 10 χρονια ΛΦ (τωρα Κελευστης) παιρνω 1250 μο με φουλ νυχτερινα και πενθημερα. Νεος ΛΦ παιρνει τωρα περιπου 800-900-1000 αναλογα ποσα νυχτερινα/πενθημερα κανει. Οσο για Υπαξ περιπου 100 ευρω παραπανω. Αυτααα...
μανιταρι

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από μανιταρι »

Ξερει κανεις αν οι δοκιμοι λιμενοφυλακες αμοιβονται με το που μπαινουν στη σχολη; Αλλιως ποτε παιρνουν τον πρωτο μισθο?
Άβαταρ μέλους
prometheus
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 19, 2010 9:44 pm
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από prometheus »

Καλησπερα... Μωλις επιασα τη μισθοδοσια μου και πρωτη φορα μου εκαναν εντυπωση καποια πραγματα για αυτο αποφασισα να ποσταρω... Το ΤΑΛΣ νεοκαταταξης (1ης καταταξης) παρατηρησα οτι δεν αναγραφεται στη μισθοδοσια σειρας μου ενω σε μενα ναι. Αυτο το πληρωνουμε σε ολη τη σταδιοδρομια μας; ... Επισης στην υγειονομικη περιθαλψη εχω ενα ποσο κοντα στα 83 ευρω... Εκανα εισαγωγη δυο μερες πριν μηνες οποτε δεν ξερω εαν παιζει ρολο... Τελος βλεπω φορος 81 ευρω περιπου... Αυτο παλι απο που προκυπτει; Μερικες φορες ειναι 90, αλλες 50 και τωρα 81... Οποιος μπορει ας βοηθησει στις αποριες μου γιατι στη σελιδα τις ποεπλς δεν βρισκω λυση... Ευχαριστω...
Άβαταρ μέλους
ParisS21
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 03, 2012 4:29 am
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από ParisS21 »

Γεια σας παιδια! Ηθελα να ρωτησω αμα ξερετε ποσα παιρνουν τωρα πια οι ανδρες του Λιμενικου τον μηνα. Ευχαριστω πολυ!Εικόνα
costasss
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 2:13 pm
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από costasss »

ParisS21 έγραψε:Γεια σας παιδια! Ηθελα να ρωτησω αμα ξερετε ποσα παιρνουν τωρα πια οι ανδρες του Λιμενικου τον μηνα. Ευχαριστω πολυ!Εικόνα


οπως είχα πει και πριν από 2 χρόνια έτσι λέω και τώρα αλλά δεν με πιστευεται : Γύρω στα 1200 ευρώ τον προηγούμενο μήνα ! Τώρα τον επόμενο... Με τις περικοπες... Θα δούμε...
Άβαταρ μέλους
gate21ss
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 232
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 02, 2012 9:35 pm
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από gate21ss »

costasss έγραψε:
ParisS21 έγραψε:Γεια σας παιδια! Ηθελα να ρωτησω αμα ξερετε ποσα παιρνουν τωρα πια οι ανδρες του Λιμενικου τον μηνα. Ευχαριστω πολυ!Εικόνα


οπως είχα πει και πριν από 2 χρόνια έτσι λέω και τώρα αλλά δεν με πιστευεται : Γύρω στα 1200 ευρώ τον προηγούμενο μήνα ! Τώρα τον επόμενο... Με τις περικοπες... Θα δούμε...


Με τι βάθμο και πόσα χρόνια υπηρεσίας φίλε;
costasss
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 2:13 pm
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από costasss »

gate21ss έγραψε:
costasss έγραψε:
ParisS21 έγραψε:Γεια σας παιδια! Ηθελα να ρωτησω αμα ξερετε ποσα παιρνουν τωρα πια οι ανδρες του Λιμενικου τον μηνα. Ευχαριστω πολυ!Εικόνα


οπως είχα πει και πριν από 2 χρόνια έτσι λέω και τώρα αλλά δεν με πιστευεται : Γύρω στα 1200 ευρώ τον προηγούμενο μήνα ! Τώρα τον επόμενο... Με τις περικοπες... Θα δούμε...


Με τι βάθμο και πόσα χρόνια υπηρεσίας φίλε;


Λιμενοφύλακας με 3 χρόνια.850 είναι βασικός, επικυνδινότητας και κάτι άλλα + 180 τα πενθήμερα + 180 τα νυχτερινά δηλαδή καθαρά γύρω στα 1200 !
Άβαταρ μέλους
gate21ss
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 232
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 02, 2012 9:35 pm
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από gate21ss »

costasss έγραψε:Εντάξει;

Οκ φίλος Εικόνα
mysterio
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 09, 2010 3:14 am
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από mysterio »

Ξέρει κανείς το αντίστοιχο μισθολόγιο+πενθήμερα κλπ για τους υπαξιωματικούς του ΛΣ κελευστές κλπ;
Άβαταρ μέλους
Avatar
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Τετ Οκτ 19, 2011 4:59 pm
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από Avatar »

O αντίστοιχος δεκανέας του ΛΣ είναι ο Λ/Φ ; Αν ναι λέει στον πίνακα με τους μισθούς ενστόλων καθαρό μισθό παίρνει 500 όχι 800 που λένε πιο πάνω 2 χρήστες που λένε ότι είναι λ/φ...
Άβαταρ μέλους
nick_
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 19, 2011 9:56 am
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από nick_ »

Καλησπερα! Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος τι ισχυει με το χρονοεπιδομα και τις μισθολογικες προαγωγες. Τα (ελαχιστα) ετη αποκτησης πτυχιου μετρανε στο χρονοεπιδομα κ τη μισθολογικη προαγωγη; Να σημειωσω οτι ειμαι Σημαιοφορος, επομενως το πτυχιο ηταν προσον καταταξης! Εχω ακουσει διαφορα, οτι δεν μετρανε καθολου, οτι μετρανε εξ ολοκληρου ή οτι μετρανε τα μισα... Γνωριζει καποιος τι τελικα ισχυει;
Limenofulakas

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από Limenofulakas »

960-1000 ευρω με 4% χρονοεπιδομα, με γυρω στις 35ωρες νυχτερινα, με φουλ νυχτερινα οριακα παει στα 1.050 αντε 1.100 αν εχει και 5 σαββατοκυριακα ο μηνας (5 πενθημερα). Αυτα :)
Άβαταρ μέλους
317ρης
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 350
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 22, 2014 9:15 pm
Τοποθεσία: Καταδρομεας
Επικοινωνία:

Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Δημοσίευση από 317ρης »

Ο Μισθος Υπαξ. Λιμ την δεδομενη στιγμη τα ποσα φτανει;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες