F-35 vs Su-35

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
johny.xmarks
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 5:37 am
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από johny.xmarks »

TΗν καραμέλα του "εντοπίζεται το stealth από τα 300+ χιλιόμετρα". Θέλει μυαλό για να το σκεφτείς ε;Εικόνα

Είναι λογικό να τα κάνουν αυτά για να πουλήσουν!Aλλά εσύ ντε καταλαβαίνει!

Τα παρουσιάζουν όπως τα παρουσιάζουν έτσι ώστε να τους πιστεύουν τα τηλεκατευθυνόμενα πιόνια σαν του λόγου σου!

Εγώ ρε ασχετότατε είμαι αμερικανόφιλος, επειδή εσύ είσαι ρωσόφιλος και έχεις γράψει Su35 για όνομα και εγω στη λεω και νευριάζεις σα παιδάκι; Επειδή εσυ δεν ξέρεις τι να πεις, αυτό σημαίνει ότι εγώ είμαι αμερικανόφιλος; Δεν πας καλά...

Λογικά σκέφτομαι!Ζυγίζω τα συν και τα πλην και προσπαθώ να αποφασίσω ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ!

Άμα κάποιος στην πει, πάει να πει ότι είναι αμερικανόφιλος; Τόσα ξέρεις, τόσα λες και ακόμα πιο λίγα μπορείς να επεξεργαστείς.Ευτυχώς που δεν έχουμε τύπους σα του λόγου σου στην αεροπορία.

Ενώ εσύ το μόνο που ξέρεις να λες είναι ότι τα Su είναι τα καλύτερα και τα F35 είναι για τα μπάζα και θα τα πάρουν οι τούρκοι και θα τους γ*μήσουμε.Κλασσικός εγκεφαλοπλυμένος. Αυτή η φράση σε περιγράφει.

Και για να δεις πόσο μπλαμπλάς Είσαι, λες:"Το ΝΙΙP, Θα προσαρμοστεί στο χείλος προσβολής των πτερυγίων. "

Το NIIP, ασχετότατε, είναι το όνομα της εταιρείας, όχι του ραντάρ! Γράφεις για κάτι, που ΔΕΝ ξέρεις και τι είναι!

Είπες:"Έτσι μπράβo! Τώρα μιλάς σωστά.Εικόνα"

Ρε ασχετότατε,και το F16 μπορεί να βρεί το F35, το θέμα είναι ΠΟΤΕ;Η απάντηση είναι πολύ αργά. Το ίδιο και το Su35, λογω του τεραστίου RCS του.

Ειλικρινά, λες ότι σου κατέβει μόνο και μόνο για ν'απαντήσεις.
...
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από Su-35 »

Βρε καλέ μου άσχετε-κάφρε, σου δίνω την εντύπωση ότι δεν ξέρω πως λέγετε η εταιρία; Χάριν συντομίας στο έγραψα έτσι. Πως πρέπει να στο γράψω για να καταλάβεις ότι εννοώ αυτό; Αφού για αυτό μιλάμε τόση ώρα. Ωραία. Θα στο λέω L-band Tinkhomirov NIIP διότι από ότι κατάλαβα και από τα αλλά που γράφεις, μάλλον κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις και θέλεις να καφρίζεις πετώντας flames.

Κατά τα άλλα, μάλλον εσύ εμφανίζεσαι κολλημένος με το F-35. Εγώ δεν είπα να πάρουμε Su-35 σώνει και καλά, ούτε και βλέπω τους υποστηρικτές του F-35 σαν εχθρούς.Tα διάβασες αυτά που έγραψα για τις ευρωπαϊκές υποψηφιότητες αμερικανοτραφή - πανάσχετε - αμερικανόδουλε ή μήπως όχι και νομίζεις ότι είμαι κανένας εγκάθετος της rosoborenexport; Ξέρεις κάτι πανίβλακα;Eίναι ευδιάκριτο ποιος είσαι και όλοι ξέρουν πόσο κομπλεξικός και γραφικός είσαι. Μπορείς να κάνεις και άλλους λογαριασμούς ή να μπαίνεις σαν επισκέπτης και να κάνεις καυγάδες με μελη ώστε να διαγραφούν. Μέχρι εκεί φτάνει η ψυχασθένεια σου... ...
TOPOL-M
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2042
Εγγραφή: Παρ Ιουν 26, 2009 7:42 pm
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από TOPOL-M »

johny.xmarks έγραψε:
TOPOL-M έγραψε:Πάντως μόνο τυχαίο δεν είναι το Nick name.Giannis NI στις φρεγάτες Johnyxmarks στα ρωσικά μαχητικά

τυχαίο; Δεν νομίζω.

Ο νους μου πάει στον γνωστό γραφικό-κομπλεξικό του γνωστού και μεγάλου forum ο οποίος έχει διώξει τα μισά μέλη από εκεί ελέω... Ασυλίας που έχει απο τους διαχειριστές.

...


Θα σε παρακαλούσα να μην μιλάς χωρίς να ξέρεις. Δεν σου έδωσα τι δικαίωμα να αναφέρεσαι σε μένα έτσι (γραφικο-κομπλεξικός).

Εκτός αν θες να το συνεχίσουμε και θα δεις ποιος θα φάει ένα ωραιότατο banάκι.

Ούτε και έχω μιλήσει ποτέ στις φρεγάτες, ούτε τον Giannis NI γνωρίζω!

Οπότε να προσέχεις πως μιλάς, τουλάχιστον απέναντι σε μενα.

Γιατί αν κρίνω από το Topol-M, θα σε πώ ρωσόφιλο, ο οποίος επιτίθεται σε όποιον δήθεν "αμερικανόφιλο" βρει...

Γιατί εγώ δεν είδα κανέναν Peacekeeper να τη λέει σε ρωσόφιλους...

Τυχαίο; Δεν νομίζω!

Ο κομπλεξισμός υπάρχει σε μια μεριά και μόνο.Εικόνα


Γιατί δεν λες με ποιό όνομα γράφεις στο defencenet; Η μήπως ντρέπεσαι;

Άλλωστε 2 είναι οι fan του F-35 στην Ελλάδα. Εσυ και ο Λιακουνάκος...
...
αιας
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 7:09 pm
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από αιας »

Το IRbis-E, στον κωνο, εχει εμβελεια 350 χιλ και εντοπιζει μαχητικα σε αυτην την αποσταση στελθ, ξε-στελθ, ΜΕ ΣΥΝΟΛΙΚΟ RCS τα 3 τμ. Στα 90 χιλ εντοπιζει μαχητικα ξεστελθ /στελθ με RCS 0,01... Τι σκ*τα δεν καταλαβατε απο οσα εχεται διαβασει ρε αμερικανορωσοφιλοι;το L-Bband στις πτερυγες ειναι ακομα νεα εφαρμογη με οτι αυτο σημαινει.

αιαντιδιο ποντικι.

...
johny.xmarks
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 5:37 am
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από johny.xmarks »

Su-35 έγραψε:Βρε καλέ μου άσχετε-κάφρε, σου δίνω την εντύπωση ότι δεν ξέρω πως λέγετε η εταιρία; Χάριν συντομίας στο έγραψα έτσι. Πως πρέπει να στο γράψω για να καταλάβεις ότι εννοώ αυτό; Αφού για αυτό μιλάμε τόση ώρα. Ωραία. Θα στο λέω L-band Tinkhomirov NIIP διότι από ότι κατάλαβα και από τα αλλά που γράφεις, μάλλον κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις και θέλεις να καφρίζεις πετώντας flames.

Κατά τα άλλα, μάλλον εσύ εμφανίζεσαι κολλημένος με το F-35. Εγώ δεν είπα να πάρουμε Su-35 σώνει και καλά, ούτε και βλέπω τους υποστηρικτές του F-35 σαν εχθρούς.Tα διάβασες αυτά που έγραψα για τις ευρωπαϊκές υποψηφιότητες αμερικανοτραφή - πανάσχετε - αμερικανόδουλε ή μήπως όχι και νομίζεις ότι είμαι κανένας εγκάθετος της rosoborenexport; Ξέρεις κάτι πανίβλακα;Eίναι ευδιάκριτο ποιος είσαι και όλοι ξέρουν πόσο κομπλεξικός και γραφικός είσαι. Μπορείς να κάνεις και άλλους λογαριασμούς ή να μπαίνεις σαν επισκέπτης και να κάνεις καυγάδες με μελη ώστε να διαγραφούν. Μέχρι εκεί φτάνει η ψυχασθένεια σου...


Όχι, το NIIP είναι δείγμα της προχειρότητας σου. Παίζεις στο ερασιτεχνικό, πως το λενε.

Για το ραντάρ, το L-band φτάνει.

Επίσης, εξηγώ 10 σημεία, στην απάντησή σου απαντάς σε 1, και στο πιο άσχετο!Εικόνα

Μόνο και μόνο το οτι βρίζεις, πιονάκι, δείχνει τι σόι εγκέφαλο κουβαλάς.

Το να με λες "πανίβλακα" και να λες ότι είμαι κάποιος με πολλαπλά accounts και όλοι ξέρουν ποιος είμαι τα ακούω βερεσέ, εξυπνάκια της συμφοράς.

Ο admin μπορεί πανεύκολα να διαπιστώσει αν έχω διπλό account μέσω IP.Aν νομίζει εκείνος οτι είμαι διπλός, ας το ελέγξει... Αλλά δεν θα βρεί τίποτα, γιατί δεν είμαι.

Και η ειρωνία είναι ότι εσύ το'χεις και σίγουρο ότι είμαι διπλός! Έτσι κάνεις και στα ποστ σου, νομίζεις ότι επειδή είπες κάτι, θα ισχύει κιόλας.

Πίσω από το πληκτρολόγιο, όλοι μάγκες είναι. Πιθανότητες να φάνε ξύλο, μηδαμηνές. Αλλά επειδή δεν το τρώνε, νομίζουν πως είναι και κάποιοι!Εικόνα

Κάνω εγώ καβγάδες με μέλη ώστε να διαγραφούν; Μα επικοινωνείς ρε εγκεφαλοπλυμένε καθόλου;

Άλλη όρεξη δεν είχα, θα κάθομαι να προκαλώ μέλη για να τα κάνω ban; Έλεος! Όποιος το σκέφτεται ότι το κάνω ή όποιος εν τέλει το κάνει ο ίδιος, είναι εντελώς και παντελώς καμμένος!

Εσύ με βρίζεις! Εσύ με ειρωνεύτηκες με το πρώτο σου post! Εγώ ούτε σε είχα προκαλέσει εγκεφαλοπλυμένε, ούτε σε είχα ειρωνευτεί.

Με έχεις πει πανίβλακα, ψυχασθενή, ποντίκι, κάφρο,flamer, αμερικανόδουλο, κομπλεξικό, γραφικό.

Κανονικά έπρεπε ήδη να είχες φάει ban.

Εγώ τη γνώμη μου ήρθα να πώ. Τώρα αν εσύ κάνεις σαν τρελός επειδή ανέφερα κάτι, εσύ φταις. Αν φας ban, πάλι εσύ θα φταις, όχι εγώ.

Για μενα λήγει εδώ και διάλογο μαζί σου δεν ξανακάνω.

Μην διανοηθείς με ξαναβρίσεις όμως γιατί θα χοντρύνει πολύ το πράγμα.

Κράτα τη γνώμη σου και εγώ θα κρατήσω τη δικιά μου. Δεν είναι κακό.
...
TOPOL-M
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2042
Εγγραφή: Παρ Ιουν 26, 2009 7:42 pm
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από TOPOL-M »

Γιαννάκη, έδιωξες τα μισά μέλη του defencenet και τώρα που δεν έχεις ποιόν άλλον να διώξεις εκεί ήρθες και από εδώ?Go to the hell για να στο πω και στην μητρική σου
αιας
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 7:09 pm
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από αιας »

johny.xmarks έγραψε:

Πίσω από το πληκτρολόγιο, όλοι μάγκες είναι. Πιθανότητες να φάνε ξύλο, μηδαμηνές.
...
μηδαμινες; Εεε να παρουμε gripen Τοτε... Εικόνα
johny.xmarks
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 5:37 am
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από johny.xmarks »

αιας έγραψε:Το IRbis-E, στον κωνο, εχει εμβελεια 350 χιλ και εντοπιζει μαχητικα σε αυτην την αποσταση στελθ, ξε-στελθ, ΜΕ ΣΥΝΟΛΙΚΟ RCS τα 3 τμ. Στα 90 χιλ εντοπιζει μαχητικα ξεστελθ /στελθ με RCS 0,01... Τι σκ*τα δεν καταλαβατε απο οσα εχεται διαβασει ρε αμερικανορωσοφιλοι;το L-Bband στις πτερυγες ειναι ακομα νεα εφαρμογη με οτι αυτο σημαινει.

αιαντιδιο ποντικι.

...


Ακριβώς, τα δεδομένα, είναι δεδομένα!

Εγώ δεν είπα κάτι διαφορετικό...
johny.xmarks
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 5:37 am
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από johny.xmarks »

TOPOL-M έγραψε:Γιαννάκη, έδιωξες τα μισά μέλη του defencenet και τώρα που δεν έχεις ποιόν άλλον να διώξεις εκεί ήρθες και από εδώ?Go to the hell για να στο πω και στην μητρική σου


Ρε ξέρεις να διαβάζεις;Δεν ήμουν ποτέ στο defence net ούτε είχα/έχω διπλό λογαριασμό! Που στο καλό έχει κολλήσει η βελόνα σου ρε μανιακέ; Έλεος πια το κόμπλεξ σου!
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από Su-35 »

Α μπα, εσύ δεν έβρισες... Και βέβαια δεν απαντώ μια μια στις καφρίλες σου. Βαριέμαι να κάνω και παραθέσεις. Μαζί σου θα ασχολούμαι; Καλά, το ποιος κάνει το μάγκα πίσω απο ένα pc, καλύτερα να μην το μάθουμε όπως τα ίδια και για το χοντρό παιχνίδι... ...
αιας
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 7:09 pm
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από αιας »

TOPOL-M έγραψε:Γιαννάκη, έδιωξες τα μισά μέλη του defencenet και τώρα που δεν έχεις ποιόν άλλον να διώξεις εκεί ήρθες και από εδώ?Go to the hell για να στο πω και στην μητρική σου
αντε σταματα εσυ ρε κλαρα εε κλαρα!(ade stop you klara hey klara!). σοβαρα τωρα μετα απο μηνες υπαρχει η ευκαιρια να γινει μια σοβαρη κουβεντα...

να κατσουμε ολοι τα ανιδεα ποντικια, εγκεφαλοπλυμενοι, πανιβλακες, κτλ...

...
johny.xmarks
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 5:37 am
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από johny.xmarks »

αιας έγραψε:
johny.xmarks έγραψε:

Πίσω από το πληκτρολόγιο, όλοι μάγκες είναι. Πιθανότητες να φάνε ξύλο, μηδαμηνές.
...
μηδαμινες; Εεε να παρουμε gripen Τοτε... Εικόνα


Καλά, το ξέρεις ότι δεν πάει εκεί έτσι; Απλώς μια σωστή συζήτηση δεν μπορούμε να κάνουμε, μόνο να βρίζουμε.

Αυτό που είπα πάντως αια, αληθεύει.
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από Su-35 »

johny.xmarks έγραψε:
αιας έγραψε:Το IRbis-E, στον κωνο, εχει εμβελεια 350 χιλ και εντοπιζει μαχητικα σε αυτην την αποσταση στελθ, ξε-στελθ, ΜΕ ΣΥΝΟΛΙΚΟ RCS τα 3 τμ. Στα 90 χιλ εντοπιζει μαχητικα ξεστελθ /στελθ με RCS 0,01... Τι σκ*τα δεν καταλαβατε απο οσα εχεται διαβασει ρε αμερικανορωσοφιλοι;το L-Bband στις πτερυγες ειναι ακομα νεα εφαρμογη με οτι αυτο σημαινει.

αιαντιδιο ποντικι.

...


Ακριβώς, τα δεδομένα, είναι δεδομένα!

Εγώ δεν είπα κάτι διαφορετικό...

Johny, εσένα το δεδομένο σου είναι ότι το RCS του τουρκικού F-35 θα είναι ένα μπαλάκι του γκολφ... ;
...
TOPOL-M
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2042
Εγγραφή: Παρ Ιουν 26, 2009 7:42 pm
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από TOPOL-M »

Εντάξει ρε γιαννάκη μην κλαις.
Μπορεί και να το πάρουμε το σαπάκι σου

Αντε τώρα στον chianti να του κάνεις παράπονα...
αιας
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: Δευ Απρ 19, 2010 7:09 pm
Επικοινωνία:

F-35 vs Su-35

Δημοσίευση από αιας »

johny.xmarks έγραψε:
αιας έγραψε:
johny.xmarks έγραψε:

Πίσω από το πληκτρολόγιο, όλοι μάγκες είναι. Πιθανότητες να φάνε ξύλο, μηδαμηνές.
...
μηδαμινες; Εεε να παρουμε gripen Τοτε... Εικόνα


Καλά, το ξέρεις ότι δεν πάει εκεί έτσι; Απλώς μια σωστή συζήτηση δεν μπορούμε να κάνουμε, μόνο να βρίζουμε.

Αυτό που είπα πάντως αια, αληθεύει.
ειναι μια αρχη ομως για κουβεντα.ενταξει δεν συμφωνεις στην επιλογη των su με γνωμονα το φου -35,

σε σχεση με αλλες εναλακτικες; Τυφωνες, ραφαλ; Προτεινεις κατι (εστω και φ-35 σαν αντιδοτο;)

... Ετσι να μπουμε σε μια σειρα και να κονταροχτυπηθουμε εκει.

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες