Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από Su-35 »

Rafale έγραψε:
Greek_Army έγραψε:
Rafale έγραψε:


ναι οικοδομή και όταν φτάσεις 30 χρονών θα φαίνεσαι σαν 50 και θα έχεις πρόβλημα με την μέση σου, αν δεν έχεις δουλέψει έστω και 1 μέρα στην οικοδομή λογικό είναι να μην γνωρίζεις πραγματικά τι γίνεται εκεί

...
συμφωνω οτι ετσι μπορει να συμβει. Αλλα εποπ η εφ μη νομιζεις οτι θα μεινεις αλωβητος. Ολο και κατι θα σου αφησει.


Ενδεχομένως ψυχολογικά προβλήματα. Κυρίως κομπλεξισμό.Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από Rafale »

Κοιταξε η στολη δεν τους κανει ολους κομπλεξικους. Απλα σε οσους το εχουν τους ενδυναμωνει το στοιχειο της επαρσης κλπ

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από Su-35 »

Rafale έγραψε:Κοιταξε η στολη δεν τους κανει ολους κομπλεξικους. Απλα σε οσους το εχουν τους ενδυναμωνει το στοιχειο της επαρσης κλπ


Δεν είπα όλους. Μερικούς όμως τους κάνει.
ARIS

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από ARIS »

rafale εξακολοςθεις μαλλον με προθεςη να μην απανςας με ςι αςςολειςαι! εςςι δεν εςει νοημα ο διαλογος ! αν ημοςν ο ςναςης θα περιςρονοςςα ακομα κ ςο επαγγελμα ςος πςρινικος ςςςικος ςςην nasa. αν θελεις πες μας για να ξεροςμε αν αξιζει να κανοςμε διαλογο η' κροιδεςομαςςε ομαδικςς... ...
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από yandr »

ARI, μπορείς να μου πεις με τι υπολογιστή μπαίνεις στο φόρουμ;(λειτουργικό σύστημα και browser χρειάζομαι μόνο).

Τώρα ως προς το ερώτημά σου, έχει σημασία; Δηλαδή αν είναι επιχειρηματίας ή υπάλληλος τι σχέση έχει με την άποψή της;

ARIS

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από ARIS »

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΛΟΓΟ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΕΓΩ Η' ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΔΕΛΕΑΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ Ο Ε. Φ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔEΙΓΜΑ ΤΟΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗ Η' ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ. ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΦΟΠΛΙΣΤΗΣ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΓΕΛΟΥΣΑ Ο Λ Ο Υ Σ !!!

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ... ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΡΑΦΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΠΕΖΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΕΦΑΛΑΙΑ. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟ NETBOOK SAMSUNG ,INTERNET EXPLORER ME WINDOWS XP.

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από yandr »

Άρη, νομίζω και ο Μαρινάκης μπορεί να έχει άποψη και ένας απλός οδοκαθαριστής. Προφανώς καθένας θα κρίνει με τις δικές του εμπειρίες. Εάν διαφωνείς με την Rafale (και εγώ διαφωνώ), μπορείς πολύ απλά να εκθέσεις τις απόψεις σου. Το επάγγελμά της (αν εργάζεται βέβαια) δεν έχει και πολύ σημασία.

ΥΓ. Θα μπορούσες σε παρακαλώ να γράφεις πεζοκεφαλαία ή έστω μόνο πεζά (μέχρι να βρω τι μπορεί να φταίει;)

ARIS

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από ARIS »

Εννοειται οτι ο καθενας εχει την αποψη του... ειναι σαν τις κωλ@#$ες ο καθενας εχει απο μια. Το θεμα ειναι κατα ποσο θα κανεις διαλογο μαζι του. Εσυ θα μιλαγες ακομα και στον κ. Χρυσοχοιδη και θα προσπαθουσες να τον πεισεις. Αφου σχεδον κανεναν πολιτικος δεν ''γουσταρει'' την αστυνομια τσαμπα κοπο θα εκανες. Ποσο μαλλον σε εναν επιχειρηματια που εχει ημερομισθιο οσα βγαζεις το τριμηνο. ''Καημενο σκουλικακι'' , θα λεει απο μεσα του...

DIMITRIS-A/T
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 11, 2010 10:14 pm
Τοποθεσία: αμυντικος μεσος
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από DIMITRIS-A/T »

Θα ηθελα να προσθεσω και την δικη μου αποψη στο θεμα, αλλα οχι με την εννοια της υποληψης και το ποσο σε υπολογιζει κανεις. Ειμαι εποπ αλλα θα προτημουσα να ειμουν ειδικος φρουρος. Αυτο το αιτιολογω με βαση οτι και οι 2, κακα τα ψεματα, προσλαμβανονται με τον ιδιο σκοπο για την αρχη τουλαχιστον, δηλαδη να φυλανε σκοπιες. Απλα το θετικο με τον ειδικο φρουρο ειναι οτι εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες να πας σπιτι σου στην σταδιοδρομια σου και ειδικα αν εισαι απο αθηνα!
Καρλ Μαρξ: Οι επαναστάσεις είναι οι ατμομηχανές της ιστορίας.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από D.Y.K »

DIMITRIS-A/T έγραψε: Απλα το θετικο με τον ειδικο φρουρο ειναι οτι εχεις μεγαλυτερες πιθανοτητες να πας σπιτι σου στην σταδιοδρομια σου και ειδικα αν εισαι απο αθηνα!


Και πολύ περισσότερες πιθανότητες επίσης να βρεθείς εσύ στο χώμα και αυτός... ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ στην φυλακή.Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από Rafale »

ARIS έγραψε:rafale εξακολοςθεις μαλλον με προθεςη να μην απανςας με ςι αςςολειςαι! Εςςι δεν εςει νοημα ο διαλογος ! Αν ημοςν ο ςναςης θα περιςρονοςςα ακομα κ ςο επαγγελμα ςος πςρινικος ςςςικος ςςην nasa. Αν θελεις πες μας για να ξεροςμε αν αξιζει να κανοςμε διαλογο η' κροιδεςομαςςε ομαδικςς...
Ξερεις δεν ειμαι υποχρεωμενη να απαντω σε ενα φορουμ με τι ασχολουμαι και ποια ειμαι. Και ουτε προθεση εχω να το κανω φυσικα. Ο διαλογος σε ενα φορουμ δε γινεται βαση του επαγγελματος του καθενος. Στο φορουμ ποσταρουμε αποψεις και θεσεις. Αν ενοχλησαι με την αποψη μου μπορεις να διαφωνησεις επι της ουσιας και οχι επι προσωπικων ερωτησεων.

...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από Rafale »

aris έγραψε: φιλε μου υπαρχει μεγαλη διαφορα με το τι ασχολειτε ο καθενασ και κατα ποσο μπορεισ να κανεισ διαλογο. Δεν μπορω να πεισω εγω η' ουτε καν να δελεασω οτι ειναι καλο επαγγελμα ο ε. Φ για παραδeιγμα τον μαρινακη η' τον πατερα. Ασ ειμαστε σοβαροι και εγω αν ημουν εφοπλιστησ θα του περιγελουσα ο λ ο υ σ !

το προβλημα ειναι μαλλον τα κεφαλαια... Αλλεσ φορεσ γραφω ετσι και εμφανιζονται αυτοματα πεζα και αλλεσ φορεσ κεφαλαια. Χρησιμοποιο netbook samsung,internet explorer me windows xp.

Κανεις λαθος. Δεν εχει καμια διαφορα με το τι ασχολειται ο καθενας. Και βεβαια δεν μπορεις να πεισεις αλλα ουτε και γω εχω τετοιο σκοπο να προσπαθησω να πεισω κανεναν. Την αποψη μου εκφραζω. Αν θελεις διαλογο βαλε τα επιχειρηματα σου. Και οχι ειρωνειες.

...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από Rafale »

ARIS έγραψε: Εννοειται οτι ο καθενας εχει την αποψη του... Ειναι σαν τις κωλ@#$ες ο καθενας εχει απο μια.


το περιεργο ειναι οτι δεν εκφραζεις καμια αποψη σχετικα με το θεμα και καμια θεση. Μηπως δεν πρεπει να εχουμε και αποψη; Καταρχην μειωνεις ολους αυτους που ποσταρουνε στο θεμα και εκφραζουν την αποψη τους συμφωνα με τη δικη σου λογικη. Οπως βλεπω πιο πανω. Καλο ειναι να επικεντρωθεις στο θεμα. Και να εισαι πιο κοσμιος στις εκφρασεις σου απεναντι στα αλλα μελη του φορουμ.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από Rafale »

yandr έγραψε: Άρη, νομίζω και ο Μαρινάκης μπορεί να έχει άποψη και ένας απλός οδοκαθαριστής. Το επάγγελμά της (αν εργάζεται βέβαια) δεν έχει και πολύ σημασία.

Τι σχεση εχει τωρα ο Μαρινακης και η συγκριση του οδοκαθαριστη; Και βεβαια εργαζομαι. Και αποψη εχω και εμπειρια εχω. Αλλα δεν ηξερα οτι πρεπει να διατυμπανιζω ποιο ειναι το επαγγελμα μου, που μενω και να γραφω και το αφμ μου. Σε φορουμ ειμαστε.

...
ARIS

Ειδικός Φρουρός ή ΕΠΟΠ;

Δημοσίευση από ARIS »

Καταλαβα... τρωσ τα λεφτα του μπαμπα και εχεισ και κριση για τισ ενοπλεσ δυναμεισ και τα σωματα ασφαλειασ. και φυσικοτατα η γνωμη ενοσ οικονομικα αποκατεστημενου χωρισ να προσπαθησει στην ζωη του ατομου δεν μου λεει και πολλα. βλεπουμε και την γνωμη τησ πολιτικησ ηγεσιασ, απορω ποιοσ καθετε να κανει διαλογο, φαινεται αλλωστε ποσο υπερανω εισαι απο την περιφρονυση προσ το στρατο και τα σωματα ασφαλειασ, εγω παλευα 7 χρονια να μπω ε. φ κ εσυ τωρα μασ λεσ οτι δεν αξιζει περιφρονητηκα του στυλ ουτε το ενα ουτε το αλλο ! κ εγω αν ημουν πλουσιοσ η' οικονομικα ευκαταστατοσ θα ελεγα ''σιγα νην γινω στρατηγοσ''. οσο για τισ -ειρωνιεσ μου- και μονο η παρουσια σου σε ενα φορουμ που ουσιαστηκα διαρκωσ σνομπαρεισ ειναι προσβλητικο προσ τα μελη. δηλαδη δεν εχεισ τι να κανεισ και σκοτωνεισ την ωρα σου ασχολουμενοσ με τουσ παλιοεποπ και τουσ αχρηστουσ ε. φ. τελοσ για την ανωνυμια που επικαλεισαι οσοι κρυβονται πισω απο αυτοι ξερουμε πολυ καλα γιατι το κανουν, απλα γιατι ντρεποντε να πουνε ποιοι ειναι. βλεπε τουσ ''γνωστουσ -αγνωστουσ'' γινετε ποτε να γινουν ανθρωποι η' να κανεισ διαλογο μαζι τουσ. προσωπικα θελω να ξερω με ποιον συνομιλω για να δω και αν αξιζει. εδω δεν αξιζει. περαστηκα σε οποιον ασχολειθει παραπερα. συγγνωμη για το μηνυμα μου προσ τουσ διαχειρηστεσ αλλα δεν αντεξα αλλο,

...
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης