Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
thanos

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από thanos »

Αν παραιτηθω απο ενα ενα σωμα ειδικων δυναμεων π. Χ αμφιβιους η λοκ η οτιδηποτε αλλο μπορω να ζητησω να συνεχισω ειδικες δυναμεις αλλα σε αλλο σωμα; Π. Χ ειμαι αμφιβιος παραιτουμαι και θελω να παω λοκ, η ειμαι λοκ παραιτουμαι κ ζηταω να παω αμφιβιους η αρνουντε και με στελνουνε πεζικο απλο φανταρο;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

thanos έγραψε:Αν παραιτηθω απο ενα ενα σωμα ειδικων δυναμεων π. Χ αμφιβιους η λοκ η οτιδηποτε αλλο μπορω να ζητησω να συνεχισω ειδικες δυναμεις αλλα σε αλλο σωμα; Π. Χ ειμαι αμφιβιος παραιτουμαι και θελω να παω λοκ, η ειμαι λοκ παραιτουμαι κ ζηταω να παω αμφιβιους η αρνουντε και με στελνουνε πεζικο απλο φανταρο;



πεζικό
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

thanos έγραψε: Αν παραιτηθω απο ενα ενα σωμα ειδικων δυναμεων π. Χ αμφιβιους η λοκ η οτιδηποτε αλλο μπορω να ζητησω να συνεχισω ειδικες δυναμεις αλλα σε αλλο σωμα; Π. Χ ειμαι αμφιβιος παραιτουμαι και θελω να παω λοκ, η ειμαι λοκ παραιτουμαι κ ζηταω να παω αμφιβιους η αρνουντε και με στελνουνε πεζικο απλο φανταρο;

Τα εχεις κανει λιγο σαλατα στο μυαλο σου αλλα τελος παντων. Ζητα μεταθεση σε Μοιρα της αρεσκειας σου

FANTAROS

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από FANTAROS »

Καλησπερα σας! Εστω καποιος δηλωσει να παει ειδικες δυναμεις μεσω του κλιμακιου που επισκεπτεται τα κεντρα εκπαιδευσης, δεν αντεξει και δηλωσει παραιτηση.
Μετα επιστρεφει στην μοναδα που ηταν και στο σωμα του (πυροβολικο, υγειονομικο, διαβιβασεις κτλ), ή τον στελνουν όπου ναναι;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

FANTAROS έγραψε:Καλησπερα σας! Εστω καποιος δηλωσει να παει ειδικες δυναμεις μεσω του κλιμακιου που επισκεπτεται τα κεντρα εκπαιδευσης, δεν αντεξει και δηλωσει παραιτηση.
Μετα επιστρεφει στην μοναδα που ηταν και στο σωμα του (πυροβολικο, υγειονομικο, διαβιβασεις κτλ),ή τον στελνουν όπου ναναι;


Αυτό

mrs

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από mrs »

Μπορω να ζητήσω να φύγω απο ειδικές δυνάμεις τις πρώτες μερες που θα καταταγώ για να υπηρετήσω προεδρική φρουρα; Υπάρχει η δυνατότητα?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

mrs έγραψε:Μπορω να ζητήσω να φύγω απο ειδικές δυνάμεις τις πρώτες μερες που θα καταταγώ για να υπηρετήσω προεδρική φρουρα; Υπάρχει η δυνατότητα;


Δυστυχώς δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

mrs έγραψε:Μπορω να ζητήσω να φύγω απο ειδικές δυνάμεις τις πρώτες μερες που θα καταταγώ για να υπηρετήσω προεδρική φρουρα; Υπάρχει η δυνατότητα;


Όταν παρουσιαστείς δήλωσε ότι επιθυμείς να ενταχθείς στην προεδρική φρουρά.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Greek_Army έγραψε:
mrs έγραψε:Μπορω να ζητήσω να φύγω απο ειδικές δυνάμεις τις πρώτες μερες που θα καταταγώ για να υπηρετήσω προεδρική φρουρα; Υπάρχει η δυνατότητα;
Όταν παρουσιαστείς δήλωσε ότι επιθυμείς να ενταχθείς στην προεδρική φρουρά.
κι αν σου κατσει... πες μας το να ξερουμε οτι γινεται. Πες μας επισης αν εβαλες και βισμα!
mrs

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από mrs »

297 ιμακ φιλε μου και εγω δεν το κοβω. Πιο πολυ να με πηξουν το κοβω αν τους ζητησω να παω προεδρικη φρουρα παρα οτιδηποτε αλλο. Αν εβαζα βυσμα θα κοιταγα να παρουσιαστω κατευθειαν αλλου, να βαλω βυσμα ενω παρουσιαστω εκει δεν το κανω
a.c

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από a.c »

Αν καποιον τον παρουν στις ειδικες και δεν αντεξει την εκπαιδευση μπορει να γυρισει στον στρατο ξηρας;

Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Deathdiver »

a.c έγραψε:Αν καποιον τον παρουν στις ειδικες και δεν αντεξει την εκπαιδευση μπορει να γυρισει στον στρατο ξηρας;



Γιατι οι ειδικες δυναμεις που ειναι; Στο ναυτικο;

Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

a.c έγραψε: Αν καποιον τον παρουν στις ειδικες και δεν αντεξει την εκπαιδευση μπορει να γυρισει στον στρατο ξηρας;

παρα πολυ δυσκολα αμα μπεις δε βγαινεις ετσι απλα θα χορεψεις εστω κ ως αγγαρειομαχος, και να το πω σε ολους γιατι υπαρχει εσφαλμενη εντυπωση οτι λες ενα παραιτουμαι και φευγεις.. Τα πραγματα δεν ειναι καθολου ετσι.. Κ να καταφερεις να σε στειλουν πεζικο θα σε χουν κανα 3μηνο στο περιμενε και θα εχει αλλαχτει το Ι σου ενω εσυ μπορει να μην το επιθυμεις κατι τετοιο.. Δηλαδη με λιγα λογια να αναγκαστεις να πεις στον γιατρο βγαλε με ι3-ι4 να κανεις θεατρο κλπ για να γυρισεις πεζικο..
egweimai
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2011 5:16 am
Επικοινωνία:

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από egweimai »

Παιδιά σκεφτείτε καλά αν θα μπείτε. Να ξέρετε πως το πιο δύσκολο πράγμα στις ειδικές δυνάμεις είναι το να φύγεις! Προσπαθώ εδώ κι ενάμιση μήνα να φύγω και παίζουν με τα νεύρα μου. Είναι κόλαση αυτό που περνάω. Προσπαθώ να σας δώσω όσο πιο πολλές συμβουλές μπορώ...
Άβαταρ μέλους
giorgosfil13
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Παρ Δεκ 09, 2011 5:07 pm
Επικοινωνία:

Παραίτηση από τις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από giorgosfil13 »

egweimai έγραψε:Παιδιά σκεφτείτε καλά αν θα μπείτε. Να ξέρετε πως το πιο δύσκολο πράγμα στις ειδικές δυνάμεις είναι το να φύγεις! Προσπαθώ εδώ κι ενάμιση μήνα να φύγω και παίζουν με τα νεύρα μου. Είναι κόλαση αυτό που περνάω. Προσπαθώ να σας δώσω όσο πιο πολλές συμβουλές μπορώ...


Για ποιο λογο θες να φυγεις τοσο πολυ; Ποιοι ειναι οι λογοι; Εγω 35ΜΚ θα δηλώσω τώρα τον Γενάρη που μπαίνω. Δεν θα έπρεπε δηλαδή; Που υπηρετείς;
***Μητρός τε και πατρός τε απάντων τε τιμιώτερoν και αγιώτερoν εστίν η πατρίς***
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης