Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
@@

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από @@ »

Περασααα κι εγωω! Τι χαρτια πρεπει να μαζεψουμε τωρα; Ξερει καποιος?
ΑΝΤΩΝΗΣ

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ »

Καλημερα παιδια. εχω περασει και γω και θα ηθελα να ρωτησω τι πραγματα πρεπει να κραταμε μαζι μας κατα την καταταξη.
HLEKTROLOGOS
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 985
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 12:17 am
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από HLEKTROLOGOS »

ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:Καλημερα παιδια. Εχω περασει και γω και θα ηθελα να ρωτησω τι πραγματα πρεπει να κραταμε μαζι μας κατα την καταταξη.

μονο ταυτοτητα απ οτι ακουγεται
πολιτης

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από πολιτης »

Παιδια εκτος απο ταυτοτητα πρεπει να κραταμε και αλλα εγγραφα μαζι μας, οπως διπλωμα, αρ. Λογαριασμου τραπεζας, αφμ?
kostaslou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 27, 2010 1:58 am
Τοποθεσία: αθηνα
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από kostaslou »

πολιτης έγραψε: Παιδια εκτος απο ταυτοτητα πρεπει να κραταμε και αλλα εγγραφα μαζι μας, οπως διπλωμα, αρ. Λογαριασμου τραπεζας, αφμ;
μονο ταυτοτητα
@@

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από @@ »

Καλημερα! Ξερει καποιος στην υπευθυνη δηλωση στο "ΠΡΟΣ"τι βαζουμε; Και επισης τη Δευτερα τι ωρα πρεπει να ειμαστε μεσα;
@@

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από @@ »

Θα με παρουν τηλ εμενα μου ειπαν οταν θα ειναι ετοιμο να παω να το παρω! Το ατομικο βιβλιαριο υγειαε ποιο ακριβως ειναι; Το παιδικο, του ικα η αυτο που μας εδωσαν απο την προηγουμενη δουλεια;
S

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από S »

Η ωρα καταταξης ειναι απο 8:00-13:00. το βιβλιαριο υγειας ειναι το παιδικο βιβλιαριο που εχουμε με τα εμβολια. μολις πηρα το φυλλο καταταξης.
mary

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από mary »

S έγραψε:Η ωρα καταταξης ειναι απο 8:00-13:00. Το βιβλιαριο υγειας ειναι το παιδικο βιβλιαριο που εχουμε με τα εμβολια. Μολις πηρα το φυλλο καταταξης.
ρωτησες, σου ειπανε κατι για την εκπαιδευση; Σε ποσες μερες θα γινει η ορκομωσια; Ποσο θα κρατησει συνολικα;

σε ποια πολη εισαι και Δωσανε το χαρτι; Εμενα λαρισα μου ειπανε τριτη με ταυτοτητα και πιστοποιητικο απο δημο. Αληθεια τι ακριβως πιστοποιητικο ζητησατε; Οτι ειστε δημοτης ταδε Δημου;

insomniacgr
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 6:22 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από insomniacgr »

mary έγραψε:
S έγραψε:Η ωρα καταταξης ειναι απο 8:00-13:00. Το βιβλιαριο υγειας ειναι το παιδικο βιβλιαριο που εχουμε με τα εμβολια. Μολις πηρα το φυλλο καταταξης.
ρωτησες, σου ειπανε κατι για την εκπαιδευση; Σε ποσες μερες θα γινει η ορκομωσια; Ποσο θα κρατησει συνολικα;

σε ποια πολη εισαι και Δωσανε το χαρτι; Εμενα λαρισα μου ειπανε τριτη με ταυτοτητα και πιστοποιητικο απο δημο. Αληθεια τι ακριβως πιστοποιητικο ζητησατε; Οτι ειστε δημοτης ταδε Δημου;



Μισό λεπτό... Το πιστοποιητικό από το Δήμο ποιος το ζήτησε; Και για ποια δουλειά;
S

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από S »

Πιστοποιητικο εγγραφης στα δημοτολογια ζητανε, αλλα νομιζω μονο για τις γυναικες. ρωτησα ποσες μερες κραταει η εκπαιδευση και δεν ηξεραν ακριβως. πηρα τηλ στο 210-3630360 και μου ειπαν να παρω αυριο που θα ειναι εκει η υπευθυνη.
insomniacgr
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 6:22 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από insomniacgr »

S έγραψε:Πιστοποιητικο εγγραφης στα δημοτολογια ζητανε, αλλα νομιζω μονο για τις γυναικες. Ρωτησα ποσες μερες κραταει η εκπαιδευση και δεν ηξεραν ακριβως. Πηρα τηλ στο 210-3630360 και μου ειπαν να παρω αυριο που θα ειναι εκει η υπευθυνη.


Α-χα,ok τότε Εικόνα
Stelios

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Stelios »

Από οποιαδήποτε τράπεζα θέλουν βιβλιάριο καταθέσεων άραγε?
Βασιλης

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Βασιλης »

Α και κατι ακομα απο προσωπικη εμπειρια... Για οσους εχουν παλιο βιβλιαριο τραπεζης στο οποιο δεν αναγραφεται στην πρωτη σελιδα ο κωδικός IBAN θα εχουν προβλημα. Στην ουσια το ΙΒΑΝ ειναι το ζητουμενο απο τη φωτοτυπια του βιβλιαριου και οσοι δεν το εχουν να το ζητησουν απο την τραπεζα τους για να το παραδοσουν μαζι με τη φωτοτυπια του βιβλιαριου.

(Βεβαια ειναι τραγικο το οτι τα διευκρινιζουμε αυτα μεταξυ μας αντι να αναγραφονται στην προκηρυξη... )

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Euaggelia123mcs και 4 επισκέπτες