Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Guest

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Guest »

Μονο αυτο γιατι ακουσα και για κατι αλλα χαρτια εκτος ταυτοτητας, χαρτι καταταξης και ΑΦΜ που ειπες;
KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από KAITH »

KAITH έγραψε:
KAITH έγραψε:ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ
(άρθρο 8 Ν.1599/1986)
γραψτε αυτο στο google και κατεβαστε την δηλωση. Καντε την για να την εχετε ετοιμη μολις μπητε και να μην την κανετε εκεινη την ωρα... Επισης φωτοτυπια το βιβλιαριο τραπεζης απο κυπρου ή πειραιως ή γενικη ή εθνικη και μια φωτοτυπια επισημου εγγραφου που να πιστοποιειται το ΑΦΜ σας. Οπως εκκαθαριστηκο ή πιστοποιητικο εκδοσης ΑΦΜ. Εννοειται οι παντρεμενοι να εχουν και πιστοποιητικο γαμου και αν υπαρχει τεκνο και μια βεβαιωση γεννησης-βαπτισης.Εικόνααυτα
KAITH έγραψε:
KAITH έγραψε:Επισης καλο ειναι να κανετε και μια ΔΙΑΓΡΑΦΗ απο τον ασφαλιστηκο φορεα που ανηκετε π. Χ. Το ΙΚΑ και να εχετε το αναλογο εγγραφο μαζι σας. Το ζητανε και αυτοΕικόνα


ή απλα να εχετε το βιβλιαριο πχ του ικα μαζι σαςΕικόνα
αυτα εχω πει και ισχυουν!
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
dimitris-fs

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από dimitris-fs »

Καλησπερα... Θα ηθελα να ρωτησω επειδη ακουσα διαφορα κ με ειπανε τι χαρτια πρεπει να παρουμε μαζι μας; Αυτα που ξερω ειναι ταυτοτητα, το χαρτι καταταξεις, βεβαιωση οτι δεν εχουμε διαπραξη εγκ΄ληματα (χαχαχαχχα) φωτοτυπια το βιβλιαριο καταθεσεων απο εκει κ περα θελουν το αφμ; Η την φορολογικη δηλωση; Χρειαζεται κ ακτινογραφια; Κ αν υπαρχει κατι αλλο πεστε το, ευχαριστω...
anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από anna.nikos »

dimitris-fs έγραψε: Καλησπερα... Θα ηθελα να ρωτησω επειδη ακουσα διαφορα κ με ειπανε τι χαρτια πρεπει να παρουμε μαζι μας; Αυτα που ξερω ειναι ταυτοτητα, το χαρτι καταταξεις, βεβαιωση οτι δεν εχουμε διαπραξη εγκ΄ληματα (χαχαχαχχα) φωτοτυπια το βιβλιαριο καταθεσεων απο εκει κ περα θελουν το αφμ; Η την φορολογικη δηλωση; Χρειαζεται κ ακτινογραφια; Κ αν υπαρχει κατι αλλο πεστε το, ευχαριστω...
εγω που ρωτησα στρατολογια για χαρτι ποινικων διωξεων μου ειπε δεν χρειαζετε να το παρουμε τωρα. Επισης ακτινογραφια πρωτη φορα εδω μεσα το ακουσα, αρα δεν ισχυει κατι τετοιο
dimitris-fs
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Τρί Φεβ 02, 2010 9:40 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από dimitris-fs »

Δεν χρειαζετε τετοιο χαρτι απλα απο την αστυνομια μια δηλωση οτι δεν εχω διαπραξη κτλ κ το ξαχνουν απο το στρατο το λεει κ πανω στο χαρτι μαζι με το χαρτι καταταξεις
Brian Peppers
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 5:24 am
Τοποθεσία: ISAF
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Brian Peppers »

Εγω σημερα το πρωι τελειωσα με τα χαρτια που χρειαζομαι για τη καταταξη, τωρα μου μενει να περιμενω τη μερα που θα φυγω για μεσολογγι, λιγα ψωνια για τα απαραιτητα αυτο το καιρο και εξω εξω εξω, γλεντακιαΕικόνα

takis2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 642
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 29, 2009 7:23 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από takis2 »

Πρεπει να εχουμε και αυτα μαζι μας; Απολυτηρια κλπ?
Brian Peppers
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 5:24 am
Τοποθεσία: ISAF
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Brian Peppers »

Δες πισω απο το χαρτι καταταξης σου, και στις οδηγιες του τι πρεπει να εχεις μαζι σου στην καταταξη, η δε το πηρες ακομη το χαρτι?
takis2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 642
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 29, 2009 7:23 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από takis2 »

Το πηρα συναδελφε αλλα δε λεει κατι. Εμενα ειναι λευκο απο την πισω οψη. Δε γραφει τιποτα
Brian Peppers
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 5:24 am
Τοποθεσία: ISAF
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Brian Peppers »

jo ολα τα επικυρωσα για καλο και κακο, πηρα το χαρτι της καταταξης το εβγαλα μια φωτοτυπια για δικη μου χρηση, την αιτηση που λεω οτι δεν διωκομαι για καποιο ποινικο αδικημα τη συμπληρωσα την επικυρωσα, μετα το απολυτηριο λυκειου φωτοτυπια και επικυρωση, το αφμ μου επικυρωμενο και αυτο, και φωτοτυπια τη πρωτη σελιδα του βιβλιαριου Λογαριασμου μου στη Τραπεζα με τον αριθμο, την οποια φωτοτυπια την δινεις στο κεντρο για να σου βαζουν το μισθο στο λογαριασμο, ανοιξα λογαριασμο και καρτα αναληψεως, στην εθνικη να ανοιξετε αυτη χρησιμοποιει ο στρατος, αυτες ειναι οι πληροφοριες μου
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Brian Peppers την Δευ Μαρ 15, 2010 7:57 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Brian Peppers
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 5:24 am
Τοποθεσία: ISAF
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Brian Peppers »

Α επιπλεον μαζι με τα παραπανω χαρτια που ανεφερα, παρτε φυσικα και το χαρτι αιτηση που ειχατε κανει και γυρνουσατε και μαζευατε υπογραφες μετα απο καθε εξεταση, το γνωστο χαρτι απο την αρχη που δηλωσαμε υποψηφιοι εποπ
takis2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 642
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 29, 2009 7:23 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από takis2 »

Δε νομιζω να χρειαζονται ολα αυτα. Σιγα μη παρουμε και φωτογραφιες μας ρε συ. Το χαρτι με τις υογραφες ειναι καθαρα για δικο μας αποδεικτικο και οχι για να το εμφανισουμε εκει. Ασε που δε μου ειπαν απο τη στρατολογια για απολυτηρια κλπ.
Brian Peppers
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 5:24 am
Τοποθεσία: ISAF
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Brian Peppers »

Φιλε Τακη εμενα μου τα ζητησαν, τα ετοιμασα, τωρα δε ξερω τι να σου πω, ισως παιζει ρολο η ειδικοτητα μου η απλα το οτι ειμαι ακριτας (παραμεθοριο), θα μας λυθουνε οι αποριες στην πυληΕικόνα
takis2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 642
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 29, 2009 7:23 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από takis2 »

Εγω θα ξαναρωτησω στη στρατολογια παντως. Μη παω και μου την πουνε στο κεντρο.
Brian Peppers
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 5:24 am
Τοποθεσία: ISAF
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για κατάταξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Brian Peppers »

Ακριβως, και προληπτικα κανε πολλα, γιατι μπορει να χρειαζονται οντως, εσυ για καλο και για κακο θα τα κανεις, φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες