Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ripsokindynos
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Παρ Ιαν 23, 2009 7:46 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από ripsokindynos »

Α επισης μηπως ξερει κανεις στον ανορθοδοξο πολεμο τι ειδους πυρα χρησιμοποιουνε;
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

ripsokindynos έγραψε:Α επισης μηπως ξερει κανεις στον ανορθοδοξο πολεμο τι ειδους πυρα χρησιμοποιουνε;


Τι εννοείς τι πυρά χρησιμοποιούνε;
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Anonymous

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Anonymous »

εχω ακουσει απο ενα θειο μου που ηταν στα λοκ οτι στον ανορθοδοξο πολεμο χωριζονται σε δυο ομαδες και παιζουν πολεμο μαλιστα μου ειχε πει οτι τον ειχαν πιασει αιχμαλωτο και τον ειχαν βαλει μεσα σε ενα φερετρο για να ομολογησει χαχα ελεος... αυτο νομιζα οτι ειναι αναρθοδοξος πολεμος Γιαυτο ρωταω τι πυρα χρησιμοποιουν. Βεβαια μπορει να μη θυμαμαι καλα ανα ειναι αυτο. Υπαρχει ακομα Αυτο στην εκπαιδευση στα λοκ;

10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

ripsokindynos έγραψε:εχω ακουσει απο ενα θειο μου που ηταν στα λοκ οτι στον ανορθοδοξο πολεμο χωριζονται σε δυο ομαδες και παιζουν πολεμο μαλιστα μου ειχε πει οτι τον ειχαν πιασει αιχμαλωτο και τον ειχαν βαλει μεσα σε ενα φερετρο για να ομολογησει χαχα ελεος... αυτο νομιζα οτι ειναι αναρθοδοξος πολεμος Γιαυτο ρωταω τι πυρα χρησιμοποιουν. Βεβαια μπορει να μη θυμαμαι καλα ανα ειναι αυτο. Υπαρχει ακομα Αυτο στην εκπαιδευση στα λοκ;



Aυτο που μας περιέγραψες γίνεται στο ΚΕΑΠ (Κεντρο Εκπέδευσης Ανορθοδόξου Πολέμου)
Στα ΛΟΚ δεν γίνεταιΕικόνα
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Anonymous

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Anonymous »

Τελικα ΚΕΟΑΧ θα περασουμε κ εμεις ή μονο οι μονιμοι;

Άβαταρ μέλους
Nicolas_mk2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 1:27 am
Τοποθεσία: Φραπεδούπολη
Επάγγελμα: Υπάλληλος Μ.Ι.Τ.
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Nicolas_mk2 »

Οταν λες ''εμεις''τι εννοεις ακριβως; Οι φανταροι; Εικόνα
Ομαδάρχης
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 14, 2009 1:42 am
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Ομαδάρχης »

KTM έγραψε:Τελικα ΚΕΟΑΧ θα περασουμε κ εμεις ή μονο οι μονιμοι;


ΚΕΟΑΧ περνούν όλοι οι ορεινοί αν δεν κάνω λάθος. Οπότε πήγαινε ΛΟΚ αν θέλεις να περάσεις μια βόλτα από εκεί να δεις τι παίζει.
Βέβαια δεν ξέρω πόση θα είναι η δυσκολία αλλά πιστεύω ότι θα είναι ενδιαφέρουσα εμπειρία.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11196
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Nassos »

KEOAX σίγουρα περνάνε οι φαντάροι. ΚΕΑΠ (Ανορθοδόξου Πολέμου) μόνο οι Δόκιμοι και τα Μόνιμα Στελέχη. Τα υπόλοιπα σχολεία μόνο μόνιμοι.
Anonymous

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστω παιδια. Ναι πιστευω θα εινια πολυ ενδιαφερον. Ειδικα αν σ'αρεσιε το χιονι κτλ, οπως σε μενα, και γενικα το Βουνο κ ο ορεινος ''πολεμοσ''. ποσο διαρκει; Ειναi για ενα διαστημα στο ολυμπο ή συχνοτερα; Ξερετε την διαδικασια στο περιπου;

panagiotisOYK
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 07, 2010 5:59 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από panagiotisOYK »

Αμα βγαλω την ΣΜΥ μετα μπορω να παω να περασω σχολια των Ειδικων Δυναμεων αλλα να μην μεινω μονιμος στις Ειδικες Δυναμεις. Να βγαλω πχ ΚΕΑΠ και σχολη αλεξιπτοτιστων και μετα να παω σε μια αλλη μοναδα οχι σε μοναδα των Ειδικων Δυναμεω. Μπορω?
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11196
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Nassos »

Ναι μπορείς. Δεν ξέρω βέβαια τι προϋποθέσεις απαιτούνται, αλλά αν είσαι πχ Τεθωρακισμένα μπορείς να πάς Αλεξίπτωτα. Αν έχεις φυσικά και τον χρόνο.
ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

panagiotisOYK έγραψε:Αμα βγαλω την ΣΜΥ μετα μπορω να παω να περασω σχολια των Ειδικων Δυναμεων αλλα να μην μεινω μονιμος στις Ειδικες Δυναμεις. Να βγαλω πχ ΚΕΑΠ και σχολη αλεξιπτοτιστων και μετα να παω σε μια αλλη μοναδα οχι σε μοναδα των Ειδικων Δυναμεω. Μπορω;
αν παρεις πεζικο ναι, αλλα δε νομιζω να θελεις να γυρισεις πισω μετα
panagiotisOYK
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 07, 2010 5:59 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από panagiotisOYK »

ΟΑΑΕΕ02 έγραψε:
panagiotisOYK έγραψε:Αμα βγαλω την ΣΜΥ μετα μπορω να παω να περασω σχολια των Ειδικων Δυναμεων αλλα να μην μεινω μονιμος στις Ειδικες Δυναμεις. Να βγαλω πχ ΚΕΑΠ και σχολη αλεξιπτοτιστων και μετα να παω σε μια αλλη μοναδα οχι σε μοναδα των Ειδικων Δυναμεω. Μπορω;
αν παρεις πεζικο ναι, αλλα δε νομιζω να θελεις να γυρισεις πισω μετα

Επειδη θα μου αρεσει παρα πολυ; Αν ειναι αυτο και γω μαλλον αυτο βλεπω να γινετεΕικόνα
ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

panagiotisOYK έγραψε:
ΟΑΑΕΕ02 έγραψε:
panagiotisOYK έγραψε:Αμα βγαλω την ΣΜΥ μετα μπορω να παω να περασω σχολια των Ειδικων Δυναμεων αλλα να μην μεινω μονιμος στις Ειδικες Δυναμεις. Να βγαλω πχ ΚΕΑΠ και σχολη αλεξιπτοτιστων και μετα να παω σε μια αλλη μοναδα οχι σε μοναδα των Ειδικων Δυναμεω. Μπορω;
αν παρεις πεζικο ναι, αλλα δε νομιζω να θελεις να γυρισεις πισω μετα

Επειδη θα μου αρεσει παρα πολυ; Αν ειναι αυτο και γω μαλλον αυτο βλεπω να γινετεΕικόνα
επειδη θα σου αρεσει, δε θα θελεις να παει χαμενος ο κοπος σου, θα παιρνεις τις συντηρησεις, οι μεταθεσεις των καταδρομων ειναι συγκεκριμενες και γενικοτερα εαν εισαι καλος στη δουλεια σου θα σε σεβονται, ανεξαρτητως βαθμου
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σχολεία Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από D.Y.K »

ΟΑΑΕΕ02 έχεις βγάλει κάποιο/α σχολείο/α;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης