Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Ανταλλάξτε απόψεις και διασταυρώστε τα ξίφη σας με επιχειρήματα
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
KYNIGOSDK
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2011 1:57 am
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από KYNIGOSDK »

Οι ρουμανες ειναι ακριβως σαν τις βρωμοαλβανιδες εχω δουλεψει με δαυτες και τις ξερω ρουφιανες και μη εμπιστοσυνης γυναικες ασε που πολλες απο αυτες ειναι και γυφτισες και κλεφτρονια μακρια λεμε μακρια. Καλυτερα ρωσιδες-ουκρανες για κρεβατι και γεωργιανες για σπιτι.ΕικόναΕικόναΕικόνα
σωτος

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από σωτος »

Σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας, ολους σας αλλα ρε ***** το δεν υπαρχει κ μια ελληνιδα της προκοπης!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από D.Y.K »

σωτος έγραψε:Σας ευχαριστω για τις συμβουλες σας, ολους σας αλλα ρε ******* Το δεν υπαρχει κ μια ελληνιδα της προκοπης!


Εάν πιστεύεις ότι θα προκόψεις με μια Ρουμάνα τότε κάνε το μεγάλο βήμα.(Δεν το λέω υποτιμητικά αφού και εφ'όσον πιστεύεις ότι δεν υπάρχει μια Ελληνίδα της προκοπής) Εικόνα
George28
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 22, 2011 7:30 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από George28 »

Για να λέμε την αλήθεια όσον αφορά τις Ελληνίδες ειδικά τις νέες κοπέλες από 16 έως 35 ένα σημαντικό κομμάτι από αυτές που είναι από μέτριες και πάνω σε εξωτερική εμφάνιση είναι κάπως σνομπ και ψηλομύτες τα τελευταία χρόνια. Ζητάνε πολύ περισσότερα από τον άντρα με τον οποίο θα κάνουν σχέση, δίνουν πολύ λιγότερα και απαιτούν να τους κάνεις όλα τα χατίρια.

Βέβαια σε αυτό φταίνε και οι άντρες που τις κακομάθανε καθώς και το μοντέλο ανάπτυξης της Ελλάδας. Μέχρι τώρα και ειδικά τα τελευταία 30 χρόνια η Ελλάδα και οι περισσότεροι Έλληνες και Ελληνίδες ζούσανε πολύ καλά με πολύ ελεύθερο χρόνο με πληθώρα καταναλωτικών αγαθών χωρίς να παράγουμε τίποτα και με εργατικό ωράριο και αποδοτικότητα της πλάκας κυρίως στο δημόσιο. Μας δάνειζαν οι Ευρωπαίοι κυρίως οι Γερμανοί και οι Γάλλοι για να αγοράζουμε τα προϊόντα τους.

Τώρα βέβαια λόγω της οικονομικής κρίσης και των σκληρών οικονομικών μέτρων έχουν αρχίσει να ρίχνουν τον πήχη και να είναι πιο προσγειωμένες. Έχουν αρχίσει να μειώνουν τις ώρες στα κομμωτήρια, τις βόλτες για «shopping therapy» και τις εξόδους. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και κοπέλες από Ελλάδα, οι οποίες και είναι όμορφες με καλό χαρακτήρα, δεν κοιτάνε μόνο το πορτοφόλι του άντρα και δεν κοιτάνε μόνο τον εαυτούλη τους, αλλά θα σταθούν δίπλα στον άντρα με τον οποίο έχουν σχέση σε κάποια δυσκολία που θα αντιμετωπίσει. Όσον αφορά τις ξένες είναι αλήθεια ότι ακόμα και όσες είναι κουκλάρες λόγω του γεγονότος ότι πολλές από αυτές προέρχονται από χώρες του πρώην ανατολικού μπλοκ και έχουν ζήσει με φτώχεια έχουν λιγότερες απαιτήσεις από τις αντίστοιχες Ελληνίδες.

Το θέμα είναι ότι βέβαια ο άντρας ο Έλληνας πρέπει να κοιτάξει με ποια γυναίκα ταιριάζει περισσότερο για να κάνει σχέση χωρίς να υπολογίζει εάν είναι Ελληνίδα ή από άλλη χώρα.

σωτος

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από σωτος »

Η αληθεια ειναι φιλοι μου οτι ειμαι σε επαρχια κ οι μονες ελευθερες ελληνιδες ειναι 4-5 οι οποιες δεν με ελκυουν! Η πρεπει να κλεισω τα ματια κ να παρω καποια απο αυτες η να παρω ρουμανα που υπαρχει στην περιοχη με ολη την κατακραυγη του κοσμου κ τον φοβο του τι θα μου βγει αργοτερα!
Άβαταρ μέλους
aeronut
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 3:50 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από aeronut »

Μα πως ειναι δυνατον να ειναι και οι 5 ασχημες; Πεγαινε αλλου στην επαρχια. Δε μπορει να εισαι παλι τοσο ατυχος.

GET TO THE CHOPPA!!! ;P
Άβαταρ μέλους
KYNIGOSDK
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2011 1:57 am
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από KYNIGOSDK »

Παπουτσι απο τον ντοπο σου και ας ειναι μπαλωμενοΕικόναΕικόνα

Pavlos K.
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Δευ Δεκ 05, 2011 8:48 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Pavlos K. »

Αδερφέ η λύση στο πρόβλημα σου είναι πολύ απλή. Πρέπει να σταματήσεις να ρωτάς αγνώστους για κάτι τόσο συμαντικό. Αν σου πω ότι όλοι οι Έλληνες είναι έξυπνοι θα είμαι ηλίθιος, το ίδιο αν σου πώ ότι όλες οι Ελληνίδες είναι πανέμορφες, όλες οι ρωσίδες είναι κακόψυχες όλες οι ιταλίδες είναι σεξυ και πάει λέγοντας.

Κάνε ότι νιώθεις. Αν θες ρισκαρε το, αν πιστευείς ότι έχει ρίσκο αλλιώς παίξε στα σίγουρα. Όπως και να έχει μη ζητάς Από ανθρώπους που δεν ξέρουν ούτε εσένα ούτε τι κοπελιά να σου δώσουν μια απάντηση.

υστ1. Συνήθως κάνουμε τέτοιου είδους ερωτήσεις περιμένοντας να ακούσουμε αυτό που θέλουμε. Σκέψου ποια απάντηση θα σε έκανε πιο χαρούμενο. Μάλλον είναι μια καλή ένδειξη για το τι πραγματικά θες.

υστ1. Έχει αρχίσει να θυμίζει Πάνια το thread :P
σωτος

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από σωτος »

Σας ευχαριστω ρε παιδια που μου ειπατε καποια πραματα κ θα τα σκεφτω πολυ σοβαρα! Να ειστε ολοι καλα κ να μην βρεθειτε στην θεση μου! Σας ευχαριστω κ παλι!
Άβαταρ μέλους
ΜΑΜΗΣΙΟΣ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 08, 2012 7:12 pm
Τοποθεσία: ΑΝΤΙ-ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ
Ενδιαφέροντα: ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από ΜΑΜΗΣΙΟΣ »

Αν ειναι κατι σοβαρο ενοειται ελληνιδες γιατι εχουμε την ιδια νοοτροπια σαν λαος + οτι ειμαστε αφασια καθως μονο σε ελληνικο στρατιωτικο site θα μπορουσες να βρεις τετοιο θεμα Εικόνα και κατα τη γνωμη μου ειναι μια απο τις πιο καυτες κατηγοριες (αλλο που μας ψηνουν το λαδι στα χειλη) , απο την αλλη αν προκειται για one night stand τι παπουτσι ντοπιο μου λετε, τι παντοφλα βραζιλιας το ιδιο κανει... Εικόνα
ΕΙΝΑΙ ΘΛΙΒΕΡΟ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΙΔΑ ΕΠΕΙΔΗ 2 "ΗΓΕΤΕΣ" ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ.
Άβαταρ μέλους
ar93
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Δευ Δεκ 20, 2010 8:30 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από ar93 »

Τώρα είδα το θέμα κι έχω πάθει σοκ!ΕικόναΑπο τη μία λέτε ότι οι Ελληνίδες είναι κομπλεξικές ψωνάρες κι από την άλλη λέτε ότι προτιμάτε τις αλλοδαπές επειδή σας κάθονται, είναι σούζα και δεν σας θέλουν μόνο για τα λεφτά! Αν αυτό ψάχνετε, δηλαδή μία που να σκύβει το κεφάλι και να κάνει ότι θέλετε τότε στο καλό! Απλά οι Ελληνίδες όπως είπε κάποιος πριν (αρκετά πριν) έχουν ξυπνήσει και σέβονται τον εαυτό τους γι αυτό δεν είναι όπως οι αλλοδαπές! Όσο για τα λεφτά, ελάχιστες ξέρω που τα κοιτάνε κι εννοείται ότι τις κατακρίνω... Μάλλον φταίνε τα γούστα σας και δεν βρίσκετε Ελληνίδα!Εικόνα

Υ. Γ Αν θέλετε τόσο πολύ, βρείτε ξένες, αλλά θα κάνουμε κι εμείς το ίδιο!Εικόνα

ΑΓΑΘΑ ΚΟΠΟΙΣ ΚΤΩΝΤΑΙ
TZIMEAS
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Μαρ 06, 2012 8:21 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από TZIMEAS »

Δεν τελιωσανε οι ελληνιδες για να κοιταμε ξενες ελεος δηλαδη τι θελετε να μας παιρνουν τις γυναικες οι ξενοι; Εκει φτασαμε;

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από D.Y.K »

TZIMEAS έγραψε:Δεν τελιωσανε οι ελληνιδες για να κοιταμε ξενες ελεος δηλαδη τι θελετε να μας παιρνουν τις γυναικες οι ξενοι; Εκει φτασαμε;



Και τις γυναίκες (τις Ελληνίδες) το ΔΝΤ θα μας τις πάρει αδερφέ. Ψιθυρίζεται επίσης το ενδεχόμενο να πληρώνουν "χαράτσι" αυτοί που είναι παντρεμένοι για τις συζύγους τους ώς ιδιοκτησία και που διατηρούν βέβαια και κρυφό δεσμό!
Άβαταρ μέλους
ar93
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Δευ Δεκ 20, 2010 8:30 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από ar93 »

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πεθαίνω!
ΑΓΑΘΑ ΚΟΠΟΙΣ ΚΤΩΝΤΑΙ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες