Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Ανταλλάξτε απόψεις και διασταυρώστε τα ξίφη σας με επιχειρήματα
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
evritis309
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τρί Φεβ 08, 2011 8:44 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από evritis309 »

Πρώτος στο παπατζιλίκι ο ΔΥΚ... Εικόνα
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11202
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Nassos »

Κορίτσια, υπάρχει σχετικό θέμα ειδικά για εσάς.Εικόνα

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Μετακίνησα εκεί τα μηνύματα σας.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11202
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από Nassos »

Ελληνίδες vs. Αλλοδαπές... Χμ, δεν θα έλεγα όχι για την Kate Upton, και ας της ρίχνω 10+ χρόνια!ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
aeronut
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 3:50 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από aeronut »

Αυτοι τριγυρω ουτε την κοιτανε! Φανταζεσαι αμα αυτο λαμβανε χωρα σε ματς παοκ-αρη; Υπαρχουν διαφορα σεναρια...

Άβαταρ μέλους
mixanikara
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 186
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 23, 2011 11:05 pm
Τοποθεσία: Σουηδία
Ενδιαφέροντα: UAV
Επάγγελμα: Μηχανικος
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από mixanikara »

Η θέση των Ελληνίδων στην Ελληνική κοινωνία είναι υποβαθμισμένος. Προσφέρουν περισσότερα απο αυτα που απολαμβάνουν. Αυτος είναι και ο λόγος που απαιτουν περισσότερα δικαιώματα απο τους άντρες τους. Εντωμεταξύ οι Ελληνίδες μεγαλώνουν με μια ηλίθια νοοτροπία του ότι πρέπει να αποκατασταθείς, να κάνεις οικογένεια.

Ειναι ταμπού στην Ελληνική κοινωνία να είσαι ανύπαντρη μετα απο κάποια ηλικία, κοινως γεροντοκόρη. Να συζείς με κάποιον απλά. Η ακομα χειρότερα να μεγαλώνεις και παιδί άλλου. Οι αλλοδαπές είναι μαθημένες αλλιώς. Αλλα και αυτες γυναίκες είναι. Το συμφέρον τους εξυπηρετούν. Γενικα οι αλλοδαπές είναι άλλη φαση γιατι δεν δίνουν και πολύ σημασία στις σχέσεις και επομένως δέν σε πρίζουν τόσο όσο οι Ελληνίδες και πάει λέγοντας. Γενικα να ξέρετε ότι ισχύει αυτο που είπε ο Νίτσε.

Ο άνδρας για την γυναίκα είναι απλως ενα μέσο για την εκλπήρωση της αποστολής της. Να κάνει παιδι. Ολα τα μυστήρια της γυναίκας έχουν μια και μονο λύση. Την εγκυμοσύνη Εικόνα Εικόνα. Προσωπικά αποφεύγω τις Ελληνίδες όπως ο διάολος το λιβάνι αλλα και εδω στη Σουηδία δέν έχω δει καμια της προκοπής. Ολες είναι κάτι κοντές, μαζεμένες που βάφουν τα μαλλιά τους αμέσως ξανθά και κοιτάνε ζηλόφθονα τις Σουηδέζες Εικόνα Εικόνα. Για μένα οι καλύτερες είναι οι γυναίκες γερμανικων κρατών. Δανία, Ολλανδία, Γερμανια, Αυστρία κτλ. Αμα βρείς το κουμπί τους είναι παράδεισος οι κοπέλες.
σωτος

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από σωτος »

Σκοπευω να παρω ρουμανα σε γαμο! Ελληνιδες δεν λενε κ πολλα απο ομορφια ! Τι ρισκο διατρεχω!
Άβαταρ μέλους
DaMon
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Δευ Φεβ 07, 2011 5:36 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από DaMon »

Ποσα χρονια διαφορα εχετε; Αν ειναι πολλα καταλαβαινεις οτι μαλλον κατι δεν παει καλα...
12θεϊστής

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

σωτος έγραψε:Σκοπευω να παρω ρουμανα σε γαμο! Ελληνιδες δεν λενε κ πολλα απο ομορφια ! Τι ρισκο διατρεχω!


Οι Ρουμάνες είναι πολύ όμορφες γυναίκες, αλλά δεν παύουν να είναι ανατολική ευρώπη πλευρά, δηλαδή ανεξάρτητες πέρα από αυτό που αντέχει ο μέσος Έλληνας και πολύ κυνικές επίσης πέρα από αυτό που αντέχει ο μέσος Έλληνας. Παρ` όλα αυτά εάν πιστεύεις ότι τα βρίσκετε μεταξύ σας γιατί όχι.

Από την άλλη, όπως λέει και ο μηχανικάρας όλες ίδιες είναι τελικά, οπότε βουρ στον πατσά!

12θεϊστής

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

Μηχανικάρα, μια απορία έχω. Στη Σουηδία οι Ελληνίδες είναι κοντές αλλά είναι και μαζεμένες; Το πρώτο το καταλαβαίνω αλλά το δεύτερο μου φαίνεται περίεργο. Γιατί στην Αγγλία και τη Γαλλία που έχω ζήσει οι Ελληνίδες ήταν οι πιο εύκολες Εικόνα. Πάντως και εγώ τις απέφευγα και συνεχίζω να τις αποφεύγω. Προσωπικά αγαπάω τις Ιταλίδες και δεν ενθουσιάζομαι με βόρειες. Εξαίρεση οι Ιρλανδές που είναι καλές περιπτώσεις (ανήκουν και στα PIIGS Εικόνα) !
σωτος

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από σωτος »

Διαφορα ηλικιας ειναι 8 χρονια! Ειναι 30 κ ειμαι 38! Φοβαμαι ομως μηπως ξυπνησει καποια μερα κ φυγει για ρουμανια κ υπαρχει κ μωρο! Απο τις δικες σας εμπειριες τι γνωμη εχετε; Θα περνατε ρουμανα για γυναικα σας; Θελω την βοηθεια σας γιατι εχω μπλοκαρει!
Άβαταρ μέλους
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Αύγ 17, 2010 2:15 am
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ »

Δεν θα επαιρνα ποτε ξενη γυναικα!

ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
σωτος

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από σωτος »

Για ποιους λογους δεν θα επερνες ξενη γυναικα!
pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από pantzos4 »

ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ έγραψε:Δεν θα επαιρνα ποτε ξενη γυναικα!



Όταν λες δεν θα έπερνα ξένη γυναικα τι εννοης; Μια βόλτα στο σπιτι σου δεν θα την έπερνες; Η για παντριες κτλ;

Μακαρι ολη η ζωη να ηταν μια εκδρομη Ολη την ζωη μου τρελαμενος παοκαρα ως το τελος
Άβαταρ μέλους
DaMon
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Δευ Φεβ 07, 2011 5:36 pm
Επικοινωνία:

Ελληνίδες vs αλλοδαπές

Δημοσίευση από DaMon »

OΙ περισσοτερες απο αυτες ερχονται απο φτωχες χωρες κτλπ και το μονο που κοιτανε ειναι να βρουνε αντρα να τις βολεψει οικονομικα... Αν ομως την ξερεις χρονια (οχι μονο μερικους μηνες) και την εμπιστευεσαι τοτε παντρεψου την.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης