180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Vasi

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Vasi »

Μαγκες πως ειναι εκει. Πως σας παει. Δωστε καμοια πληροφορια.
gio

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από gio »

Πολυ καλα ειναι ειμαι βαρναβα και ειναι αρκετα καλυτερα να σε στειλουν στον βαρναβα παρα καπανδριτι απο εξοδους μπηκαμε μεγαλη εσσο και παει στο 3-1 αλλα πολυ εκπαιδευση λιγες οι ωρες ξεκουρασης πολυ καλα ειναι απο στελεχοι εχουν φτιαξει τα πραγματα σε σχεση με παλια που ηταν στο 18-1
katsou
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 28, 2017 4:19 pm
Επικοινωνία:

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από katsou »

Καλησπέρα παιδιά. Ήμουν τρεις εβδομάδες Κύμη για σπεν. Τα πράγματα εκεί είναι τρομαχτικά χαλαρά . Καμπάνες πέφτουν πολύ δυσκολα, οι εγκαταστάσεις ετσι και έτσι , τα στελέχη πολύ χαλαρά. Η Κύμη έχει το καλό οτι σου δίνει διπλή έξοδο. Η κατάσταση εκει πάει στο 4-2 με 5-2 , αφού η έξοδος είναι διπλη. οπως όλα τα χωκ έχει δύο στρατόπεδα. Το κάτω που είναι της διοίκησης και το site πανω. Και στα δύο γίνονται υπηρεσίες. Μετά τα σπεν ήρθα Αιγάλεω. Εδώ τα πράγματα είναι πιο προβλέπε, αλλά όχι κάτι υπερβολικο. Έχει επιθεώρηση κάθε πρωί , έχει κάποιες μικροαγγαριες. Η έξοδος παει στο 2-1 με 3-1 και ισως πιο μετά στο 1-1. Το Αιγάλεω έχει μόνο πάνω υπηρεσίες. Αυτά παιδιά.
Κωστας

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Κωστας »

Καλησπέρα παιδες! Στις 28-12-2017 μπαινω Καπανδριτι. Καμια τελευταια ενημερωση σχετικα με το τι παιζει εκει;
dimikout
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τετ Οκτ 25, 2017 5:44 pm
Επικοινωνία:

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από dimikout »

Κωστας έγραψε: Καλησπέρα παιδες! Στις 28-12-2017 μπαινω Καπανδριτι. Καμια τελευταια ενημερωση σχετικα με το τι παιζει εκει;
Καλησπέρα αδερφέ! Και εγώ μια απο τα ίδια! Σεποιο κέντρο ήσουν;
Κωνσταντινος

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Κωνσταντινος »

Θηβα 4Β' εσυ?
dimikout
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τετ Οκτ 25, 2017 5:44 pm
Επικοινωνία:

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από dimikout »

Κωνσταντινος έγραψε: Θηβα 4Β' εσυ;
ΚΕΕΔ... Αντε να δουμε τι θα δουμε! Χαχα!
peri

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από peri »

Καλησπερα παιδες μπαινω κι εγω Καπανδριτι στα χωκ στις 28/12/17. Θα ηθελα να ρωτησω ξερουμε αν μας μοιραζουν σε πυροβολαρχιες με το που παρουσιαστουμε η καθομαστε πρωτα καποιο διαστημα καπανδριτι; Επισης στο στρατοπεδο πως μπορουμε να παμε; Τελος ξερουμε πως ειναι πλεον η κατασταση στα χωκ;

Ευχαριστω εκ των προτερων

KostasHGT
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Οκτ 11, 2017 3:43 pm
Επικοινωνία:

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από KostasHGT »

Καλησπεραοι νεοσυλεκτοι μοιραζονται σε 4 πυροβολαρχιες...

η Α αιγαλεω δε δεχεται νεοσυλεκτους αλλα με μεταθεση αφου πας σε καποια αλλη μοναδα στα χωκ

η Β ειναι στο βαρναβα

η Γ ειναι η Κυμη

και η Δ η Ριτσωνα

χωριζονται αναλογως την ειδικοτητα και ειναι τυχαιο που θα παει καθε εσσο

στην ΠΔ (καπανδριτι) καθονται κυριως Ι4 γενικων καθηκοντων και λιγοι ενοπλοι

ριτσωνα που ημουν ηταν πολυ χαλαρα απο θεμα υπηρεσιων, τα στελεχη πολυ χαλαρα, τα κψμ οργανωμενα κλπ

απο εξοδους σε παει αναλογως την εποχη... Οσο εχει μεγαλη δυναμη παιζει και 1 υπηρεσια 2 εξοδους

εγω στην Α εσσο μπηκα με 2 υπηρεσιες 1 εξοδο που ειναι πολυ καλο, αλλα οσο μειωνεται η δυναμη ανεβαινει ως και 5 μεσα 1 εξω

και ο βαρναβας ειναι αντιστοιχη κατασταση αλλα πολλοι αποκαλουν το στρατοπεδο ¨νεκροταφειο" λογω της μορφολογιας του που δε βλέπεις τιποτα

η κυμη παντα ειναι σταθερα στο 5 μεσα 2 εξω

και το αιγαλεω συνηθως ειναι στο 2 μεσα 1 εξω

γενικα πολυ καλη μοναδα, δεν ειναι ουτε "προβλεπε"| απο ξυρισμα, γυαλισμα, ασκεπης κλπ κλπ

μεταθεση

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από μεταθεση »

παιδια ειμαι σειρα 354 τωρα ηρθε μεταθεση και λεει οτι παω χοκ καπανδριτι μπορει να πει κανενας πως εχουν τωρα τα πραματα; διαβαζω και διαβαζω αλλα ειναι παλια! μακαρι να μην ισχυει αυτο το χαλι που διαβαζω

Άβαταρ μέλους
Aden
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 12, 2018 5:52 pm
Τοποθεσία: Στρατιωτης
Επικοινωνία:

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Aden »

Καλημέρα φιλε Είμαι 355 και μου ηρθε μεταθεση και εμενα για Καπανδρίτι μηπως μπορεις να νου πεις τι παιζει?...
KostasHGT
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Οκτ 11, 2017 3:43 pm
Επικοινωνία:

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από KostasHGT »

Χαλλλλαρα παιδεςΟλοι καπανδριτι πανε στη μοιρα και απο εκει φευγουν στις 4 πυρχιες

Soldier

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Soldier »

Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος πως είναι αυτή τη στιγμή η κατάσταση στα Χωκ στο Αιγάλεω; Ισχύει ακόμα πως είναι μαύρο το στρατόπεδο όσον αφορά εξόδους αγγαρείες υπηρεσίες κλπ ή έχει αλλάξει η κατάσταση; Ευχαριστώ.
..

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από .. »

180 ΜΚ/Β χωκ Καπανδρίτη ξέρει κάποιος τι παίζει;
...

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από ... »

Μάγκες είμαι 356 και 19/10/18 πρέπει να είμαι 180 χωκ Καπανδρίτη ξερει κάποιος τι παίζει εκεί;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες