180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Takis364

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Takis364 »

Κύμη είναι πολύ καλά. Ο λοχαγός είναι ηρέμος άνθρωπος και η ηρεμία του περνάει στα στελέχη επισής είναι πολύ συζητήσιμος στα πάντα. Αν δεν κάνεις χαζομάρες θα κάνεις μία ήσυχη χωρίς πολλές φωνές και γαβγίσματα θητεία. Από στελέχη επίσης αρκετά καλοί όλοι τους και μπορείς να πίασεις και κουβέντα εύκολα. Από εξόδους οι παλιοί λένε για από 4 έως 6 υπηρεσίες και μετά 2 συνεχόμενες εξόδοι (μπορεί και 3 ανάλογα την δύναμη) όπου βγαίνεις 10:30 και γυρνάς 12:30. Μόνο μείον ότι είναι περίπου 3 ώρες από Αθήνα. Από επιθεωρήσεις επίσης λίγα πράγματα γιατί είσαι πολύ μακριά από την μοίρα.
Στράτος

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Στράτος »

Τι παίζεις με το στρατόπεδο στο Καπανδριτη ! Πως πηγαίνουν οι υπηρεσίες και τα στελεχοι πως συμπεριφέρονται στους στρατιώτες ; Είναι τελικά καλή μετάθεση ή όχι ;
Στρατό

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Στρατό »

Και γω αναρωτιέμαι είναι να μπω τον Γενάρη και ψάχνω βύσμα μπας κι πάω κατευθείαν στο Καπανδρίτι.

Ισχύει ότι του Βαρνάβα έκλεισε;

Matzourana

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Matzourana »

Καλησπερα φιλε τελικα πηγες 180 μκβ χωκ καπανδριτι και ποσο χαρτι υγειας πηρες; πες μας την εμπειρια σου.

γιατι ειναι να μπω τωρα το μαρτιο και δεν θελω να παω καμια λερο-καλυμνο αν και ειναι για θητεια ενας φιλος εκει.

Μεμα

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Μεμα »

Εχουμε. Κανα νεο για 180 μκβ καπανδριτι παιδια τωρα πως παει παρουσιαζομαι σε λιγες μερες
Γιώργος

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Γιώργος »

Ξέρουμε για πως πηγαίνουν οι υπηρεσίες σε 180μκβ Καπανδρίτι;
Thirsty

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Thirsty »

Μάγκες ξέρετε τι παίζει 180 μκ/β χοκ; Πόσες μέσα πόσες έξω?
Σαμος ΠΒ

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Σαμος ΠΒ »

Καλησπέρα υπηρετώ στη Σάμο και θέλω να πάρω μετάθεση για ριτσωνα. Α ΕΣΣΟ. Έχω ακούσει από στρατιώτη που ήταν εκεί πρόσφατα ότι τους πάει καλά Με τις υπηρεσίες και καλά λόγια για τα στελέχη. Παρακαλώ αν κάποιος γνωρίζει πως είναι εκεί τα πράγματα από υπηρεσίες στελέχη Δ/Ν ας ενημερώσει είναι επείγον
Κίμωνας

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Κίμωνας »

Ξέρουμε πόσες μέσα και πόσες έξω 180μκ χωκ Καπανδρίτι ; Και πως είναι ;

hkzye04
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 31, 2021 12:34 pm
Επικοινωνία:

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από hkzye04 »

Παιδιά μπορεί κάποιος που υπηρετεί είτε τώρα είτε υπηρέτησε πρόσφατα να με βοηθήσει σε κάποιες απορίες;

-Όταν παρουσιαστώ εκεί μένω εκεί κιόλας ή με στέλνουν σε άλλη πυροβολαρχία και αν ναι, έχω την επιλογή να διαλέξω; Πχ να πάω Αιγάλεω;

- Παίζει ρόλο η ειδικότητα σου ή πρέπει να έχεις βύσμα; Δηλαδή αν είσαι γραφεάς ή οδηγός αυτοκινήτου;

-Στο Καπανδρίτι ξέρουμε πως πάνε οι υπηρεσίες; Πόσες μέσα πόσες έξω;

-Μπορώ να πάρω ΔΝ αν μένω κέντρο Αθήνα;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Ο μάγειρας

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Ο μάγειρας »

Καπανδρίτι τον τελευταίο καιρό τους πηγαίνει από 1-1 Μέχρι 3-1. Ανάλογα τη δύναμη. Παρουσιάζεσαι Καπανδρίτι αναμονή κτλπ χαρτιά. Μιλάς με το διοικητή και αποφασίζει σε ποια πυροβολαρχια θα σε στείλει. Όσοι θέλουν να πάνε ριτσωνα ή Κύμη τους στέλνει εκεί που θέλουν. Οι υπόλοιποι αν δεν έχουν πάει μιλημενοι (βύσμα) τους στέλνει στην τύχη. Μπορεί δλδ να στείλει Αθηναίους στην Κύμη. Καπανδρίτι Βαρνάβας Αιγάλεω δύσκολα στην πρόσβαση με συγκοινωνία. Ριτσωνα αν μένεις κοντά θέλει αμάξι. Κύμη θα μένεις μέσα και θα πέρνεις δύο ή τρεις μέρες σερί άδεια, οπότε ή φεύγεις με ΚΤΕΛ ή με αμάξι με τις σειρές σου αν έχει κάποιος.

Πυροβολαρχιες :

Καπανδρίτι - ΠΔ

Αιγάλεω - Α

Βαρνάβας - Β

Κύμη - Γ

Ριτσωνα - Δ

ΕικόναΕικόνα

Κωστας

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Κωστας »

Ξέρουμε πως τους πάει στο Αιγάλεω γενικά;
Ανονυμος

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Ανονυμος »

Μακριά απο την Β πυροβολαρχια ειναι καινουργιος ο λοχαγος και τους εχει παει πιπα κωλο εμπλοκη
χωνει αβερτα αν σας εστειλε ο ***** στη Β παρτε καλυτερα αναβολη
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Παρ Ιούλ 23, 2021 8:19 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Παναγιώτης

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Μου βγήκε η προβλεπόμενη μετάθεση για 180 μκ/β ΧΩΚ. Παρουσιάζομαι Καπανδρίτι και μετά ή μένω εκεί ή με πάνε σε κάποια άλλη πυροβολαρχία; Πως είναι τα πράγματα γενικά πλέον εκεί; Από υπηρεσίες πως πάει;

Είμαι Ι2 με ειδικότητα Γενικών Καθηκόντων χωρίς βύσμα. Είναι στανταρ το σε ποια πυροβολαρχία θα πάω ή στην τύχη;

Χρηστος

180 ΜΚ/Β ΧΩΚ - Καπανδρίτι Αττικής

Δημοσίευση από Χρηστος »

Γεια σας παιδιά Εμένα μου βγήκε η μετάθεση μου για 180 Χωκ Καπανδρίτι

Είμαι μάγειρας

Μπαίνω αυτόματα στην ΠΔ Η μπορεί να μπω και σε κάποια άλλη πυροβολαρχεια;

Από γραφεία παίζει καμία θέση;

Επίσης πως πάνε οι έξοδοι; Υπάρχουν άλλοι μάγειρες;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης