Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ε.Π.Σ.
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 24, 2009 4:30 pm
Επικοινωνία:

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από Ε.Π.Σ. »

Α, οκ! Το χω το χω... Για στρατολογικο σωμα λεει, πν και πα. Οκ... Σορρυ νομιζα οτι και για στρατο ξηρας... Ευχαριστω πολυ βελερεφοντ.
Anonymous

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Η προκηρυξη γραφει οτι αν εχεις δηλωσει και για ΕΠΟΠ αλλου πρεπει να ακολουθησεις την πολεμικη αεροπορια αλλιως αποκλειεσαι απο ολα! Να μην καταθεσω τα χαρτια μου αφου περιμενω για ξηρα;
Anonymous

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα εχω μια απορια εχω κανει τα χαρτια μου για το στρατο ξηρας αλλα θελω να κανω και για το ναυτικο εαν τωρα με παρουν στο στρατο ξηρας αφου οι διαδικασιες προηγουνται θα πρεπει να ξεχασω το ναυτικο και να παρουσιαστω στο στρατο ξηρας; Ευχαριστω.
Anonymous

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Μαλιστα σε ευχαριστω πολυ θα το εχω υποψη μου. Ειλωτες αυτο μου λεει και αδερφος μου ο οποιος ειναι στο ναυτικο αλλα εχει αποφοιτησει απο τη ΣΜΥΝ και ειναι καπως καλυτερα.
Anonymous

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Συγνώμη για το διπλό post θέλω και μία διευκρίνιση εφόσον γνωρίζει κάποιος.
Αν υποθέσουμε ότι κάνω τα χαρτιά για στρατολογία και αεροπορία και περνάω και στα δύο σώματα, η επιλογή είναι δικιά μου για το που θα υπηρετήσω η με στέλνουν όπου είχα καλύτερη θέση;
KAMELARXIS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 4:31 pm
Επικοινωνία:

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από KAMELARXIS »

Να καταθέσω μια απορία μου; Στίς τελευταίες προκηρύξεις είχε ο καθένας το δικαίωμα να συμμετάσχει και στις 3 απο αυτές. Αν κάποιος έκανε αίτηση μόνο σε 1 απο τις προκυρήξεις προηγήται σε περίπτωση επιτυχίας και ισοβαθμίας σε σχέση με κάποιον που συμμετέχει σε παραπάνω απο 1 προκήρυξη;
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από Marina2 »

KAMELARXIS έγραψε:Να καταθέσω μια απορία μου; Στίς τελευταίες προκηρύξεις είχε ο καθένας το δικαίωμα να συμμετάσχει και στις 3 απο αυτές. Αν κάποιος έκανε αίτηση μόνο σε 1 απο τις προκυρήξεις προηγήται σε περίπτωση επιτυχίας και ισοβαθμίας σε σχέση με κάποιον που συμμετέχει σε παραπάνω απο 1 προκήρυξη;
Οχι καλέ μου δεν ισχυει κατι τέτοιο. Και παρεπιπτώντος πηρα τηλ σημερα στην στρατολογια κ είπαν να μπαινω καθε μέραν στο ιντερνετ για τις ανακοινώσεις!

Evi...
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 01, 2009 6:33 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από Evi... »

Οσοι εκαναν τα χαρτια τους για στρατολογια και αεροπορια δινουν μαζι τις εξετασεισ; Και ποιο αργα απ οτι θα δωσουν αυτοι που εκαναν τα χαρτια τους μονο για αεροπορια; Ευχαριστω!

ANNIA
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί Σεπ 01, 2009 2:52 am
Επικοινωνία:

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από ANNIA »

Παιδιά, θέλω να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου καλή επιτυχία σε όλους. Έκανα τα χαρτιά μου και Π. Ν και Π. Α. Σε πρώτη φάση βγήκα κατάλληλη και στα δύο. Άρα θα δώσω εξετάσεις και για τα δύο μαζί; Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει να ξέρω;
Anonymous

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Τις αθλητικες δοκιμασιες θα τις δωσεις και για τα μαζι
Anonymous

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Ναι απο όσο θυμάμαι που είχα διαβάσει στην προκήρυξη τα δίνουν μαζί συγκεκριμένα οι κοινοί υποψήφιοι για αεροπορία και στρατολογία δίνουν στο καβούρι...
ANNIA
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί Σεπ 01, 2009 2:52 am
Επικοινωνία:

Συμμετοχή σε πολλαπλές προκηρύξεις

Δημοσίευση από ANNIA »

Ευχαριστώ πολύ παιδιά... Θα ξανακοιτάξω τις προκηρύξεις άλλη μια φορά. Καλή επιτυχία σε όλους!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες