ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Κώστας

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από Κώστας »

Παιδια μου ηρθε η μεταθεση. Ειμαι υγειονομικο... Εχω ειδικοτητα νοσοκομος τραυματιοφορεας. Παρουσιαστικα θηβα εκπεδευση 401 κ μετα πηρα ροδο στο 95τυεθ. Εγω ειμαι απο αρτα κ τελικα μου ηρθε μεταθεση 3 οκτωβρη στη στρατιωτικη σχολη ευελπιδων; Τι δουλεια εχω εκει; Ειναι καλα ξερει κανεις;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11231
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από yandr »

Μπορείς, αλλά προφανώς εννοείς να βαράς σκοπιές.

Δεν συμμετέχεις στο πρόγραμμα.

Άβαταρ μέλους
markar
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 30, 2013 3:18 am
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από markar »

Καλησπερα
θα ηθελα πληροφοριες για σχολη ευελπιδων για φανταρους. Πως ειναι τα πραγματα εκει;
ManosKip
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2016 7:00 pm
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από ManosKip »

Καλησπερα ρε παιδες. Τελειωσα και γω την βασικη στην Θηβα με την 2016 ΣΤ ΕΣΣΟ και το φυλλο πορειας μου λεει ΣΣΕ Βαρης. Η Στρατιωτικη Σχολη Ευελπιδων ειναι εκει, σωστα; Ξερει κανεις τι παιζει εκει περα; Ειναι σχετικα καλα ή τον πινουμε;
356 ΣΣΕ

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από 356 ΣΣΕ »

Καλησπερα βγηκε η μεταθεση μου (οχι απο βυσμα) λαι παω ΣΣΕ απο οτι λεει ξερω που ειναι αλλα ξερει κανεις τι παιζει εκει περα;
356 ΣΣΕ

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από 356 ΣΣΕ »

Καλησπερα σσ ολους. Σημερα εμαθα πβς παιρνω μεταθεση στην ΣΣΕ. Δεν ειναι με βυσμα για να σας προλαβω, το ερωτημα μου ειναι ξερει κανεις τι παιζει εκει περα; Απο υπηρεσιες εμπλοκη εξοδους κλπ. Ευχαριστω εκ των προτερων.
356 ΣΣΕ

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από 356 ΣΣΕ »

Κανεις να ξερει για ΣΣΕ ρε παιδια; να παρω την κρυαδα
oldsoldier
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: Τρί Μαρ 17, 2015 10:16 am
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από oldsoldier »

Αν μου πρότειναν όταν ήμουν στρατιώτης να έρθω στην Αθήνα και να πάω στη ΣΣΕ για να είμαι στον τόπο μου, θα προτιμούσα να παραμείνω στην Αλεξανδρούπολη που ήμουν και ομολογώ ότι παρά τις υπηρεσίες που είχαμε ανά δύο βδομάδες εκτός στρατοπέδου σε κάποια φυλάκια στον Έβρο, θεωρώ ότι ήταν πολύ καλύτερα από την πίεση που υπάρχει στη ΣΣΕ.
Slam

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από Slam »

31 Αυγούστου κ εγώ Στρατιωτική σχολή Ευελπίδων! Ελπίζω να είναι καλα

ΤΘ

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από ΤΘ »

2-1 πάει τώρα που έχουν μείνει σχετικά λίγοι. Θα γυρίσει σε 1-1 τώρα που θα έρθουν και αλλά στονεα
Μετάθεση

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από Μετάθεση »

Καλησπέρα σας,

Πρόκειτε να μεταφερθώ στην ΣΣΕ σαν ΕΠ ποιά μπορεί να είνα τα καθήκοντα μου αλλά και πώς είναι το κλίμα εκεί.

Επιπλέον ξέρουμε τι συμβαίνει με τα ΔΝ μιάς και η σχολή είναι πολύ μακριά απο την υπόλοιπη Αθήνα.

Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

West

ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από West »

Για θητεία εκεί πώς είναι; Επειδή ο χώρος είναι μεγάλος μάλλον εχει και πολλές υπηρεσίες. Τις κάνουν ολες οι στρατιώτες η και ευελπιδες; Αξίζει να πάει κάποιος;
ethnikos22

Re: ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από ethnikos22 »

Κώστας έγραψε: Πέμ Σεπ 15, 2011 10:11 pm Παιδια μου ηρθε η μεταθεση. Ειμαι υγειονομικο... Εχω ειδικοτητα νοσοκομος τραυματιοφορεας. Παρουσιαστικα θηβα εκπεδευση 401 κ μετα πηρα ροδο στο 95τυεθ. Εγω ειμαι απο αρτα κ τελικα μου ηρθε μεταθεση 3 οκτωβρη στη στρατιωτικη σχολη ευελπιδων; Τι δουλεια εχω εκει; Ειναι καλα ξερει κανεις;



Γεξα σου Κώστα. Εχει συμβεί το ιδιο ακριβως με εσενα και περιμενω να πάω ευελπιδων ως νοσοκομος τραυματικφορεας. Πως ηταν τοτε που ειχες παει;
ethnikos22

Re: ΣΣΕ - Σχολή Ευελπίδων (μεταθέσεις οπλιτών θητείας)

Δημοσίευση από ethnikos22 »

Μαγξες η θητεία πως ηταν εσεις πογ εχετε παει;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες