Άδεια κύησης, μητρότητας και μεταθέσεις

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Λοχιας

Άδεια κύησης, μητρότητας και μεταθέσεις

Δημοσίευση από Λοχιας »

Γιωτα αν δεν εχεις χοντροτατο βυσμα μεταθεση μην περιμενεις. Ειμαι μητερα 2 παιδιων και ενω ο νομος οριζει μετα την αδεια κυησης να μετατθεμεθα στον τοπο επιλογης η συμφεροντων μας η υπηρεσια με εχει γραψει κανονικοτατα. Τωρα αν εσυ εχεις χρονο και χρημα για δικηγορους / δικαστηρια κλπ τοτε με το καλο! Φιλικα μια εποπ λοχιας 4η σειρα του ΥΓ
χρυσα

Άδεια κύησης, μητρότητας και μεταθέσεις

Δημοσίευση από χρυσα »

Καλησπερα σας. Εστειλα τα δικαιολογητικα για την προκυρηξη στρατου ξηρας... Ειμαι εγκυος 8 μηνων. Πως θα εξεταστω στα αθληματα; Μπορω να παρω χαρτι απο τον γιατρο μου και να εξεταστω οταν θα γεννησω?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Άδεια κύησης, μητρότητας και μεταθέσεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

χρυσα έγραψε:Καλησπερα σας. Εστειλα τα δικαιολογητικά για την προκυρηξη στρατου ξηρας~ Ειμαι εγκυος 8 μηνων. Πως θα εξεταστω στα αθληματα; Μπορω να παρω χαρτι απο τον γιατρο μου και να εξεταστω οταν θα γεννησω?




Christin123

Re: Άδεια κύησης, μητρότητας και μεταθέσεις

Δημοσίευση από Christin123 »

Καλησπέρα, είμαι ΕΠΟΠ 9η σειρά (2021). Είμαι έγκυος στο 3ο μου παιδί και με το καλό θα γίνουμε τριτεκνη οικογένεια. Δεν έχω μονιμοποιηθεί ούτε έχω συμπληρώσει την 4ετια που είναι υποχρεωτική. Γνωρίζει κανείς να μου πει, εφόσον πλέον θα δηλώνομαι ως γονέας τριτεκνης οικογένειας, δικαιούμαι τη μετάθεση στον τόπο συμφερόντων μου;
edwww

Re: Άδεια κύησης, μητρότητας και μεταθέσεις

Δημοσίευση από edwww »

Έριξες μια ματιά στις προηγούμενες σελίδες και δεν βρήκες απάντηση στο ερώτημα σου;
Christin123

Re: Άδεια κύησης, μητρότητας και μεταθέσεις

Δημοσίευση από Christin123 »

Καλημέρα, όχι για αυτό ρώτησα μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει, αν γνωρίζει
Veni

Re: Άδεια κύησης, μητρότητας και μεταθέσεις

Δημοσίευση από Veni »

Καλησπέρα, όταν μένεις έγκυος και κατά την διάρκεια 14μηνης άδειας, αυτοί οι μήνες προσμετρούνται στα χρόνια παραμεθορίου;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες