Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Certificate
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 05, 2023 11:40 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Certificate »

Καλησπέρα, λίγο άκυρη η ερώτηση αλλά το έχω απορία. Γίνεται οι προκηρύξεις ΟΒΑ να συντρέξουν με εκείνες των ΕΠΟΠ σε περίπτωση που καθυστερήσουν μέχρι το Φθινόπωρο; Έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο στο παρελθόν ή αναγκαστικά θα πάνε για του χρόνου φαντάζεστε;
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Certificate έγραψε: Τρί Μαρ 28, 2023 7:48 pm Καλησπέρα, λίγο άκυρη η ερώτηση αλλά το έχω απορία. Γίνεται οι προκηρύξεις ΟΒΑ να συντρέξουν με εκείνες των ΕΠΟΠ σε περίπτωση που καθυστερήσουν μέχρι το Φθινόπωρο; Έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο στο παρελθόν ή αναγκαστικά θα πάνε για του χρόνου φαντάζεστε;
Παιδιά όσο αναφορά την προκήρυξη στρατου εμαθα από συνάδελφο του αδερφού μου όπου είναι συνταγματάρχης και ασχολείται με τις προκηρύξεις ότι την Παρασκευή κατανέμονταν τα άτομα ανά σώμα και ειδικότητα. Άρα προχωράει το ζήτημα. Μου είπε να τον ξαναπάρω μέσα στην εβδομάδα για να μου πει αν έχει μάθει κάτι νεότερο. Εγώ μετα από αυτό αρχίζω να έχω ελπίδες ότι ίσως να βγει άμεσα.
Certificate
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 05, 2023 11:40 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Certificate »

Vivian869 έγραψε: Τρί Μαρ 28, 2023 8:43 pm Παιδιά όσο αναφορά την προκήρυξη στρατου εμαθα από συνάδελφο του αδερφού μου όπου είναι συνταγματάρχης και ασχολείται με τις προκηρύξεις ότι την Παρασκευή κατανέμονταν τα άτομα ανά σώμα και ειδικότητα. Άρα προχωράει το ζήτημα. Μου είπε να τον ξαναπάρω μέσα στην εβδομάδα για να μου πει αν έχει μάθει κάτι νεότερο. Εγώ μετα από αυτό αρχίζω να έχω ελπίδες ότι ίσως να βγει άμεσα.
Μακάρι να ισχυεί! Σε παρακαλώ κράτα μας ενήμερους σε περίπτωση που μάθεις κάτι νεότερο.
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Certificate έγραψε: Τρί Μαρ 28, 2023 9:40 pm
Vivian869 έγραψε: Τρί Μαρ 28, 2023 8:43 pm Παιδιά όσο αναφορά την προκήρυξη στρατου εμαθα από συνάδελφο του αδερφού μου όπου είναι συνταγματάρχης και ασχολείται με τις προκηρύξεις ότι την Παρασκευή κατανέμονταν τα άτομα ανά σώμα και ειδικότητα. Άρα προχωράει το ζήτημα. Μου είπε να τον ξαναπάρω μέσα στην εβδομάδα για να μου πει αν έχει μάθει κάτι νεότερο. Εγώ μετα από αυτό αρχίζω να έχω ελπίδες ότι ίσως να βγει άμεσα.

Ναι εννοείται. Ανεβάσω ξανά αν έχω νέα.!

Μακάρι να ισχυεί! Σε παρακαλώ κράτα μας ενήμερους σε περίπτωση που μάθεις κάτι νεότερο.
Marilou96
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Σεπ 26, 2022 6:04 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Marilou96 »

Εννοείται είναι πολύ αγχωτικό για εμάς. Αλλά τουλάχιστον εφόσον είπαν ότι θα βγει το 2023 μας πιάνει οποίο μήνα και να βγει. Απλά η αναμονή είναι αυτή που ταλαιπωρεί και ότι αλλά έλεγαν αρχές του χρόνου ότι θα βγει πολύ νωρίς κτλ και άλλα τώρα... Εννοείται πως κανένας μας δεν ξέρει αν θα περάσει αλλα η προσπάθεια έχει σημασία.
Stratologos13

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Stratologos13 »

100% μετά τις εκλογές πιστεύω
Vasilis777

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vasilis777 »

Stratologos13 έγραψε: Τετ Μαρ 29, 2023 11:16 am 100% μετά τις εκλογές πιστεύω
Συμφωνώ!
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eleonora »

Αυτό, που έχω να σας επισημάνω, είναι ότι ανεξαρτήτως μορίων, και ειδικά, όσοι διαθέτουν λίγα, να δώσουν βαρύτητα στα αθλήματα. Το μίλι, "έστειλε" τους περισσότερους, επίσης η κολύμβηση, οι δε κάμψεις, είναι δύσκολες για τις γυναίκες.
Styga
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

Eleonora έγραψε: Τετ Μαρ 29, 2023 9:24 pm Αυτό, που έχω να σας επισημάνω, είναι ότι ανεξαρτήτως μορίων, και ειδικά, όσοι διαθέτουν λίγα, να δώσουν βαρύτητα στα αθλήματα. Το μίλι, "έστειλε" τους περισσότερους, επίσης η κολύμβηση, οι δε κάμψεις, είναι δύσκολες για τις γυναίκες.
εχεις δωσει αθληματα;
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eleonora »

Είναι σαν να έδωσα. Παρακολούθησα την όλη διαδικασία, από πολύ κοντά βήμα βήμα, λόγω δικού μου προσώπου.
Styga
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

Eleonora έγραψε: Τετ Μαρ 29, 2023 10:42 pm Είναι σαν να έδωσα. Παρακολούθησα την όλη διαδικασία, από πολύ κοντά βήμα βήμα, λόγω δικού μου προσώπου.
α οκ
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Eleonora έγραψε: Τετ Μαρ 29, 2023 9:24 pm Αυτό, που έχω να σας επισημάνω, είναι ότι ανεξαρτήτως μορίων, και ειδικά, όσοι διαθέτουν λίγα, να δώσουν βαρύτητα στα αθλήματα. Το μίλι, "έστειλε" τους περισσότερους, επίσης η κολύμβηση, οι δε κάμψεις, είναι δύσκολες για τις γυναίκες.
Όλα είναι αντικειμενικά. Και η σφαίρα είναι δύσκολη και οι έλξεις για κοπέλες κυρίως και τα κάνιστρα.
Stratologos13

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Stratologos13 »

Παει και αυτη η εβδομαδα αμα δεν βγει και την αλλη παμε για μετα τις εκλογες ;) ;)
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Έμαθα ότι όλα είναι έτοιμα για να ανέβει η προκήρυξη το μόνο που μένει είναι οριστούν τα άτομα ανά ειδικότητα όπου εκεί υπάρχει διαφωνία. Μου είπε μέχρι την μεγάλη εβδομάδα πιστεύει ότι θα βγεί. Περιμένουν απλά το οκ για να την ανεβάσουν.! Άντε να δούμε μπας και τελειώσει αυτή η αγωνία!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης