Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Μη λέτε ότι να είναι ρε παιδιά... Ψάξτε το πρώτα... Οι εκλογές θα γίνουν πριν το Πάσχα (άρα 16 Απριλίου είναι το Πάσχα) και οι επαναληπτικές θα γίνουν πριν τις πανελλαδικές... Το έχουν πει... Επομένως μέσα στο Φεβρουάριο θα βγουν.. Μη λέμε ότι να είναι. Τελευταία φορά γράφω γιατί εδώ μέσα μαζεύτηκαν πολλά άτομα που το παίζουν ξερολες ενώ στην πραγματικότητα δεν ξέρουν τπτ.
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Euaggelia123mcs έγραψε: Πέμ Ιαν 26, 2023 3:44 pm Μη λέτε ότι να είναι ρε παιδιά... Ψάξτε το πρώτα... Οι εκλογές θα γίνουν πριν το Πάσχα (άρα 16 Απριλίου είναι το Πάσχα) και οι επαναληπτικές θα γίνουν πριν τις πανελλαδικές... Το έχουν πει... Επομένως μέσα στο Φεβρουάριο θα βγουν. Μη λέμε ότι να είναι. Τελευταία φορά γράφω γιατί εδώ μέσα μαζεύτηκαν πολλά άτομα που το παίζουν ξερολες ενώ στην πραγματικότητα δεν ξέρουν τπτ.
Τέλος πάντων όπως και να χει δεν είμαστε εδώ μέσα για να το παίζει έξυπνος ο ένας στον άλλο. Όποιος ξέρει κάτι να μιλάει με στοιχεία. Ειτε βγούνε Φεβρουάριο είτε Μάρτιο δεν αλλάζει κάτι μην κολλάμε σε χαζομάρες και χάνουμε την ουσία. Τι εννοείς όμως επαναληπτικές;
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

Euaggelia123mcs έγραψε: Πέμ Ιαν 26, 2023 3:44 pm Μη λέτε ότι να είναι ρε παιδιά... Ψάξτε το πρώτα... Οι εκλογές θα γίνουν πριν το Πάσχα (άρα 16 Απριλίου είναι το Πάσχα) και οι επαναληπτικές θα γίνουν πριν τις πανελλαδικές... Το έχουν πει... Επομένως μέσα στο Φεβρουάριο θα βγουν. Μη λέμε ότι να είναι. Τελευταία φορά γράφω γιατί εδώ μέσα μαζεύτηκαν πολλά άτομα που το παίζουν ξερολες ενώ στην πραγματικότητα δεν ξέρουν τπτ.
ειπαν κάπου οτι για εποπ θα βγουν φεβρουάριο; Πιο συγκεκριμένα αρχές με 15 όπως είχες πει εσυ; Εγώ δεν εχω δει κατι τετοιο τουλάχιστον
Guest001

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Guest001 »

Euaggelia123mcs έγραψε: Πέμ Ιαν 26, 2023 3:44 pm Μη λέτε ότι να είναι ρε παιδιά... Ψάξτε το πρώτα... Οι εκλογές θα γίνουν πριν το Πάσχα (άρα 16 Απριλίου είναι το Πάσχα) και οι επαναληπτικές θα γίνουν πριν τις πανελλαδικές... Το έχουν πει... Επομένως μέσα στο Φεβρουάριο θα βγουν. Μη λέμε ότι να είναι. Τελευταία φορά γράφω γιατί εδώ μέσα μαζεύτηκαν πολλά άτομα που το παίζουν ξερολες ενώ στην πραγματικότητα δεν ξέρουν τπτ.



Μπραβο καλυτερα μην ξαναγραψεις γιατι φασκεις κι αντιφασκεις. Μπηκες στο φορουμ αρχικα για ενημερωση και ξαφνικα μας βγηκες γκουρου πληροφοριοδοτης παραπληροφοριοδοτης. Μην το κανεις αυτο γιατι πολλα παιδια εχουν αγχος και εκτιθεσε πολυ με αυτα που λες εγω το ξαναλεω δεν ειμαι υποψηφιος κι ουτε θα πω την θεση μου αλλα μην το κανεις αυτο ειλικρινα. Η προκυρηξη θα βγει τελη Μαρτιου κι οτι παραταση παρει. Αυτα απο μενα. Και κατι τελευταιο μην απαντατε σε ερωτησεις σχετικα με μορια ουτε δικα σας ουτε να ρωτατε, φιλικη συμβουλη
ας δωσει ο καθενας τον καλυτερο του εαυτο.
Vasilis777

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vasilis777 »

Καλησπέρα σε όλους! Σε προηγούμενο ποστ είχα γράψει ότι ήμουν υποψήφιος για την προκήρυξη του 22 και φέτος θα ξανά προσπαθήσω. Η καλύτερη συμβουλή που θα μπορούσε κάποιος να σας δώσει, κατά την άποψη μου πάντα, είναι ότι το καλύτερο που μπορείτε να κάνετε είναι να συγκεντρώσετε όσα περισσότερα μόρια μπορείτε για να αυξήσετε τις πιθανότητες σας και με βάση αυτά να επιλέξετε την αντίστοιχη ειδικότητα, καθώς επίσης και να κάνετε μια καλη προετοιμασία για τα αθλήματα. Αυτά από εμένα!
MrMiragelover

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από MrMiragelover »

Ελπιζω να προλάβω να πάρω το απολυτήριο λυκείου ώστε να έχω την ευκαιρία να δηλώσω... Παντως, για όσα αλανια ενδιαφέρονται, έχετε δει τις ειδικότητες; Εγω ας πούμε προσωπικά, τις έχω δει και μπορώ να πω πως πολλές με ενδιαφέρουν (τις γουστάρω που λενε). Θα αναφέρω 2. Η μία ως υπηρέτης Α/Α Κ/Β ΠΒ κι η άλλη ως υπηρετης Α/Τ όπλων ΠΒ :D
GreenDragon99

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Λίγο μετά από την εθνική εορτή θα βγει όπως έγινε πέρσι και προπερσι δεν αλλάζει κάτι.
JackDaniels

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από JackDaniels »

Ένα έχω να πω... Αν δεν κάνουν οι ψυχίατροι καλά την δουλειά τους φέτος... Την έχουμε πατήσει άσχημα... Κάτι Ευαγγελίες που γράφουν εδώ ... Όχι πείτε... Τι σας χρωστάνε οι άνθρωποι που είναι μέσα; Τους φθάνει η ταλαιπωρία που τραβάνε... Και με εσάς ένα κανάλι παραπάνω
Guest001

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Guest001 »

JackDaniels έγραψε: Σάβ Ιαν 28, 2023 2:01 pm Ένα έχω να πω... Αν δεν κάνουν οι ψυχίατροι καλά την δουλειά τους φέτος... Την έχουμε πατήσει άσχημα... Κάτι Ευαγγελίες που γράφουν εδώ ... Όχι πείτε... Τι σας χρωστάνε οι άνθρωποι που είναι μέσα; Τους φθάνει η ταλαιπωρία που τραβάνε... Και με εσάς ένα κανάλι παραπάνω



Πες τα αδερφε γιατι κατι τετοια ανιδεα περασαν και καταληξαμε να φευγουν με τα κλαματα ταχα οτι το θελαν πολυ, αφου δεν κανουν
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

Guest001 έγραψε: Σάβ Ιαν 28, 2023 4:04 pm
JackDaniels έγραψε: Σάβ Ιαν 28, 2023 2:01 pm Ένα έχω να πω... Αν δεν κάνουν οι ψυχίατροι καλά την δουλειά τους φέτος... Την έχουμε πατήσει άσχημα... Κάτι Ευαγγελίες που γράφουν εδώ ... Όχι πείτε... Τι σας χρωστάνε οι άνθρωποι που είναι μέσα; Τους φθάνει η ταλαιπωρία που τραβάνε... Και με εσάς ένα κανάλι παραπάνω



Πες τα αδερφε γιατι κατι τετοια ανιδεα περασαν και καταληξαμε να φευγουν με τα κλαματα ταχα οτι το θελαν πολυ, αφου δεν κανουν
το κακο ειναι οτι εχασαν την θεση ατομα που ηθελαν πραγματικα να μπουν μεσα
Ster5

Re: Προκήρυξη εποπ (2023)

Δημοσίευση από Ster5 »

Αυτη ακριβώς είναι και μένα η απορία μου, πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι γινεται με τις ΒΕΚ των ιεκ γιατί μπήκα διάβασα την προκήρυξη εποπ του 21 και δεν αναφέρουν πουθενά την ΒΕΚ. Στην προκήρυξη όμως την περσινή του 22 την αναφέρει κανονικά και στο ΦΕΚ του 23 που βγήκε τώρα με τις γραμματικές γνώσεις και εκεί την αναφέρει κανονικά, λέει χαρακτηριστικά: Διπλωμα επαγγελματικής ειδικότητας εκπαίδευσης και κατάρτισης επιπέδου 5 ή Βεβαίωση επαγγελματικής κατάρτισης!
GGPSAuth

Re: Προκήρυξη εποπ (2023)

Δημοσίευση από GGPSAuth »

Ster5 έγραψε: Τετ Φεβ 01, 2023 3:16 pm Αυτη ακριβώς είναι και μένα η απορία μου, πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι γινεται με τις ΒΕΚ των ιεκ γιατί μπήκα διάβασα την προκήρυξη εποπ του 21 και δεν αναφέρουν πουθενά την ΒΕΚ. Στην προκήρυξη όμως την περσινή του 22 την αναφέρει κανονικά και στο ΦΕΚ του 23 που βγήκε τώρα με τις γραμματικές γνώσεις και εκεί την αναφέρει κανονικά, λέει χαρακτηριστικά: Διπλωμα επαγγελματικής ειδικότητας εκπαίδευσης και κατάρτισης επιπέδου 5 ή Βεβαίωση επαγγελματικής κατάρτισης!
Έχουν την ίδια βαρύτητα δλδ; Αν δύο άτομα με ακριβώς ίδια μόρια σε όλα τα υπόλοιπα και ο ένας να έχει πιστοποιήση και ο άλλος βεκ θα προτιμηθεί ο πρώτος;
Hercules

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Hercules »

Καλησπερα! Δεν εχει ακουστει τιποτα για προκρηξη ακομα ;
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

Hercules έγραψε: Πέμ Φεβ 09, 2023 5:38 pm Καλησπερα! Δεν εχει ακουστει τιποτα για προκρηξη ακομα ;
Οχι, τουλάχιστον εγω δεν εχω ακούσει κάτι
GGPSAuth

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από GGPSAuth »

Euaggelia123mcs έγραψε: Τετ Ιαν 25, 2023 1:14 pm Αρχές Φεβρουαρίου μέχρι 15 Φεβρουαρίου
Αναρτώ αυτό για να σας υπενθυμίσω να φιλτράρετε και να διασταυρώνεται ότι ακούτε εδώ μέσα από τον καθένα... Είτε για μόρια που όλοι ξαφνικά έχουν 1000 είτε για το οποιοδήποτε χαρτί πρέπει αν προσκομίσετε είτε το οτιδήποτε. Ο καθένας λέει ότι του κατέβει! Κάντε την προσπάθεια σας, τις προπονήσεις σας και ότι γίνει!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες