Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Kouvadakos

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Kouvadakos »

Φανή μου, γλυκιά μου κοπέλα. Ξέρω πολύ καλά τι γράφω. Αν μπείς για δουλειά εξωτερικός το 2023 να μην μου ξανά μπει
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Sicario »

Όχι δε ξέρεις τι γράφεις, αν ήξερες, δε θα έλεγες ότι σε ένα μήνα θα διοριστουν οι εσωτερικοί. Διότι 1η Μαρτίου σταματούν οι διορισμοί λόγω εκλογων.
Πονάς που δε κατάφερες να μπεις υεφκκ!
ΥΕΦΚΚ 2023
Kouvadakos

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Kouvadakos »

Τι λες ρε φίλε 1 Μαρτίου εε; Αν δεν ανακοινωθούν εκλογές προσλήψεις δεν σταματάνε. Και 1 Μαρτίου εκλογές δεν ανακοινώνονται. Θα μπω ξανά μέσα σε 1 μήνα να σας γλεντισω. Πονάω που δεν πέρασα εξωτερικός λέει, σιγά ρε φίλε την υπηρεσία που σε πήραν ένα τίποτα θα είσαι και θα το καταλάβεις όταν μπείς. Έχω πολλά περισσότερα μόρια για δημοτική αστυνομία, εκεί να σε δω τι θα κάνεις το πτυχίο σού που θα παρακαλάς να μπεις.
Garda
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2022 3:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Garda »

Παιδιά παρόμοια κουβέντα την ξανακαναναμε. Μην βγαίνουμε εκτός θέματος πάλι. Ένα κακό σε αυτό το φόρουμ είναι ότι κάνουν επισκέπτες με ότι όνομα θέλουν ίσως και με 2 -3 διαφορετικά να είναι το ίδιο ατομο. Πολύ κακή επιλογή αυτή για ένα φόρουμ έπρεπε να είχαν όλοι λογαριασμούς με mail λίγο πιο αξιόπιστο τουλάχιστον.
Ας κουβεντιάσουμε κάτι άλλο που να έχει σχέση και εάν δεν έχουμε να κουβεντιασουμε κάτι, αφήστε λίγο τα σχόλια για όταν θα έχουμε πραγματικές εξελίξεις για την εξέλιξη της διαδικασίας και τότε ξαναμιλαμε
Εξωτερικός φρουρός σειρά 2023 (9Κ/2021)
Loxias89
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2020 9:48 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Loxias89 »

Κουβαδακο τα 33 άτομα που μπήκανε τώρα στη Θήβα είναι παλιοί δημοτικοί και κάποιοι της 6κ. Άρα δεν είσαι της 9κ κακώς ασχολείσαι έδω.
ΥΕΦΚΚ 9Κ
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Sicario »

Kouvadakos έγραψε: Τρί Φεβ 07, 2023 5:05 am Τι λες ρε φίλε 1 Μαρτίου εε; Αν δεν ανακοινωθούν εκλογές προσλήψεις δεν σταματάνε. Και 1 Μαρτίου εκλογές δεν ανακοινώνονται. Θα μπω ξανά μέσα σε 1 μήνα να σας γλεντισω. Πονάω που δεν πέρασα εξωτερικός λέει, σιγά ρε φίλε την υπηρεσία που σε πήραν ένα τίποτα θα είσαι και θα το καταλάβεις όταν μπείς. Έχω πολλά περισσότερα μόρια για δημοτική αστυνομία, εκεί να σε δω τι θα κάνεις το πτυχίο σού που θα παρακαλάς να μπεις.
ΥΕΦΚΚ 2023
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Sicario »

Ποιος σου είπε ότι θέλω να μπω στη Δημοτική ρε κουβά; Να γυρνάω να κόβω κλήσεις για κάπνισμα και πάρκινγκ. Ότι να ναι.
ΥΕΦΚΚ 2023
Mak Marine
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 16, 2021 11:26 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Mak Marine »

Sicario έγραψε: Τρί Φεβ 07, 2023 11:34 am Ποιος σου είπε ότι θέλω να μπω στη Δημοτική ρε κουβά; Να γυρνάω να κόβω κλήσεις για κάπνισμα και πάρκινγκ. Ότι να ναι.
Ε παιδιά αφήστε τα οικιακά σκεύει και ασχοληθείτε σοβαρά με την 9Κ
Διοριστέος Εξωτερικός 9K/2021
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1855
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Terminator »

Να ενημέρωσω ότι μηνύματα guest με άσεμνους και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς δεν θα εγκρίνονται! Απο εκεί και πέρα όποιο μέλος ξαναβρίσει θα φύγει για διακοπές να καλμάρουν λίγο τα νεύρα του.
Joel91

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Joel91 »

Kouvadakos έγραψε: Τρί Φεβ 07, 2023 5:05 am Τι λες ρε φίλε 1 Μαρτίου εε; Αν δεν ανακοινωθούν εκλογές προσλήψεις δεν σταματάνε. Και 1 Μαρτίου εκλογές δεν ανακοινώνονται. Θα μπω ξανά μέσα σε 1 μήνα να σας γλεντισω. Πονάω που δεν πέρασα εξωτερικός λέει, σιγά ρε φίλε την υπηρεσία που σε πήραν ένα τίποτα θα είσαι και θα το καταλάβεις όταν μπείς. Έχω πολλά περισσότερα μόρια για δημοτική αστυνομία, εκεί να σε δω τι θα κάνεις το πτυχίο σού που θα παρακαλάς να μπεις.
Κουβαδάκο σίγουρα είσαι ενήλικας; Τέτοιες συζητήσεις κάναμε στο δημοτικό. Δε μπαίνει κάποιος στην υπηρεσία για να το παίξει ράμπο, ούτε να γίνει "κάποιος". Επίσης γράφεις σιγά την υπηρεσία για τους ΥΕΦΚΚ και μετά μου αναφέρεις τη δημοτική αστυνομία; Μπαίνεις σε ένα φόρουμ να το παίξεις κοκόρι που θα διοριστείς πρώτος; Απορώ πως πέρασες τα ψυχοτεχνικά. Έχουμε δουλειές και έξω εμείς μικρέ. Εσυ προφανώς δεν έχεις δουλέψει ποτέ σου και χάρηκες τώρα. Αντε πάρε τα κουβαδάκια σου κουβαδάκο και σε άλλο φόρουμ.
PrisonPolice22

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από PrisonPolice22 »

Εστειλε κανεις το φακελο την Παρασκευη με δημοσιο ΕΛΤΑ απο Αθηνα και να του εχει φτασει στο Υπουργειο;
Γιατι χθες και σημερα λογω κακοκαιριας υπολειτουργουσαν τα κουριερ!
Mak Marine
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 16, 2021 11:26 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Mak Marine »

PrisonPolice22 έγραψε: Τρί Φεβ 07, 2023 8:24 pm Εστειλε κανεις το φακελο την Παρασκευη με δημοσιο ΕΛΤΑ απο Αθηνα και να του εχει φτασει στο Υπουργειο;
Γιατι χθες και σημερα λογω κακοκαιριας υπολειτουργουσαν τα κουριερ!
εδώ με ΕΛΤΑ στις 3/2 και ειναι ακόμα στην Χίο. Δεν υπάρχει πρόβλημα η ημερομηνία κατάθεσης μετράει (μου το επιβεβαίωσαν απο το υπουργείο)
Διοριστέος Εξωτερικός 9K/2021
PrisonPolice22

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από PrisonPolice22 »

Mak Marine έγραψε: Τρί Φεβ 07, 2023 8:46 pm
PrisonPolice22 έγραψε: Τρί Φεβ 07, 2023 8:24 pm Εστειλε κανεις το φακελο την Παρασκευη με δημοσιο ΕΛΤΑ απο Αθηνα και να του εχει φτασει στο Υπουργειο;
Γιατι χθες και σημερα λογω κακοκαιριας υπολειτουργουσαν τα κουριερ!
εδώ με ΕΛΤΑ στις 3/2 και ειναι ακόμα στην Χίο. Δεν υπάρχει πρόβλημα η ημερομηνία κατάθεσης μετράει (μου το επιβεβαίωσαν απο το υπουργείο)
Ναι απλά εγώ είμαι Αθήνα και απο τη Παρασκευή δεν έχει κουνηθεί από το καταστημα ελτα που το έδωσα.
Τεσπα εφόσον η αποστολή είναι εντός 5 ημερολογιακων ημερών και έχω απόδειξη, δεν υπάρχει θέμα.
Gian_Arg
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Δευ Φεβ 21, 2022 11:31 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από Gian_Arg »

Σίγουρα δεν υπάρχει θέμα αρκεί η απόδειξη αποστολής να είναι μέσα στα χρονικά περιθώρια ! Εδώ στην 6κ βγάλανε αναμορφωμένο πίνακα επιτυχόντων μετά τις υγειονομικές εξετάσεις γιατί ένας υποψήφιος ενώ είχε στείλει τον φάκελο του εντός προθεσμίας άργησε να πάει ! Αλλά ρε παιδιά ήμαστε 7 Φεβρουαρίου άρα μένουνε 21 μέρες για να βγει ο μήνας ! Βγάλε τα σαββατοκύριακα καθαρά Δευτέρα τσικνοπέμπτη (που ενώ δεν είναι αργία δεν πιστεύω να το ρίξουν στην δουλειά) μένουν 12 μέρες και κάποια χαρτιά δεν έχουν ξεκινήσει για του υπουργείο ! Αν 1η Μαρτίου ανακοίνωση η κυβέρνηση εκλογές δεν βλέπω να προλάβετε και πολλά για να γίνει κάτι τώρα ! Γνώμη μου πάντα !
AndreasL

Re: Επιτυχόντες - Επιλαχόντες (9Κ-21)

Δημοσίευση από AndreasL »

Έχουν δημιουργηθεί δύο στρατόπεδα εδώ στο φόρουμ.
Στο πρώτο ανήκουν όλοι οι Μη σχετικοί, κομμένοι από την 9κ ή δυσαρεστημένοι ή και κάποιοι απογοητευμένοι σωφρονιστικοί που θα ήθελαν πολύ να είναι κάτι άλλο εκτός από αυτό που εργάζονται αυτή τη στιγμή. Το δεύτερο στρατόπεδο είναι όλοι οι διοριστέοι Υεφκκ. Η μία πλευρά μόνιμα κάνει μάταιες προσπάθειες μέσα από κείμενα μίζερα, αρνητισμό και τοξικότητα να μας σπάσει το ηθικό και να γράφει ότι θα καθυστερήσουν τα πάντα και να μας αποθαρρύνει γενικά, ενώ η άλλη πλευρά εκφράζετε με χαρά, αισιοδοξία και περηφάνια για την επιτυχία και την εξέλιξη αυτής της προκήρυξης. Η ίδια η ζωή επιβραβεύει τη θετική σκέψη. Ο, τι και να γίνει, κάποιοι πετύχαμε, κάτι άλλοι όμως πολύ φοβάμαι πως θα χαθείτε στα μη πραγματοποιήσιμα όνειρα. Καλή δύναμη σε όλους ΥΕΦΚΚ της 9κ ! Εύχομαι Γρήγορη αντάμωση στη σχολή για εκπαίδευση.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες