Κόψιμο από τη Προεδρική Φρουρά

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
τασος

Κόψιμο από τη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από τασος »

Εγω θελω να ρωτησω κατι... Με ενδιαφερει να παω Π. Φ.(αμα με επιλεξουν φυσικα και περασω) μετα ομως αμα δεν θα τα καταφερνω αμα δεν θα εχω το κουραγιο η εχω κουραστει μπορω να παρω μεταθεση και να ολοκληρωσω την θυτεια μου σαν κανονικος στρατιωτης πεζικου καπου αλλου εκτως απο Π. Φ. Μ. Λ. Α. Τ και ολα τα σχετικα; !
Άβαταρ μέλους
gimitrop
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 21, 2016 1:43 pm
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από gimitrop »

τασος έγραψε:Εγω θελω να ρωτησω κατι... Με ενδιαφερει να παω Π. Φ.(αμα με επιλεξουν φυσικα και περασω) μετα ομως αμα δεν θα τα καταφερνω αμα δεν θα εχω το κουραγιο η εχω κουραστει μπορω να παρω μεταθεση και να ολοκληρωσω την θυτεια μου σαν κανονικος στρατιωτης πεζικου καπου αλλου εκτως απο Π. Φ. Μ. Λ. Α. Τ και ολα τα σχετικα;


Ναι, γίνεται

Στρ (ΠΖ) Τ/Φ 2016 Β´ ΕΣΣΟ 343 Καλαμάτα --> Καστελλόριζο --> Πύργος
Άβαταρ μέλους
johnny13
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 13, 2016 2:14 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Ενδιαφέροντα: Ζωγραφικη,βολτες,γυμναστικη και parkour
Επάγγελμα: Μαθητής
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από johnny13 »

Αυτο θα πει γρηγορη απαντηση Εικόνα
George Ly.
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Σεπ 02, 2019 2:47 am
Επικοινωνία:

Κόψιμο από τη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από George Ly. »

Καλησπερα πλεον οταν κοπεις απο Π. Φ πας λοχο διοικησεως κτλ. Μετα οταν σε διωχνουν για ατιμαση απο οτι ακουω σε πανε παραμεθωριο, υπαρχουν συγκεκριμενα στρατοπεδα που στε λνουν η πας εβρο ξερω γω για την υπολοιπη θητεια σου?
Παναγιωτης

Κόψιμο από τη Προεδρική Φρουρά

Δημοσίευση από Παναγιωτης »

Παιδιά ποιός είναι ο πιο εύκολος τρόπος να κοπεί κάποιος στην εκπαίδευση; Μπορώ να τους πω ότι μου πονάει η μέση ή κάτι παρόμοιο;
Bougatsas95
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Φεβ 06, 2023 4:13 pm
Επικοινωνία:

Προεδρική φρουρά

Δημοσίευση από Bougatsas95 »

Καλησπέρα σε όλους, το φύλο πορείας που μου ήρθε μετά την ορκωμοσία ήταν για την προεδρική φρουρα. Λόγω μιας εγχείρησης που έχω κάνει και είμαι ελεύθερος ασκήσεων με χαρτί γιατρού πιθανολογω πως θα με κόψουν κατευθείαν. Η ερώτηση μου ειναι μήπως ξέρετε αν θα με κρατήσουν εκεί ή θα με στείλουν πίσω στη μονάδα μ που είναι στον Πολύκαστρο. Επίσης δεν είμαι από Αθήνα οπότε ευελπιστώ να με στείλουν πίσω.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες