Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Πραγματικά μην ασχολείσαι με τον troll ... Μην δίνεις βάση σε αυτά που λέει. Εσύ καλά κάνεις και ρωτάς. Όσοι ξέρουν να απαντούν. Άλλωστε τι αυτό το λόγο υπάρχει το φόρουμ αυτό. Τώρα για το εάν κάποιος θέλει να ψαρέψει μόρια ή θέλει να μπει κάποιο ψέμα για να δει εάν μπορεί να περάσει ή όχι και να αποτρέψει κάποιους άλλους είναι άλλο θέμα. Το εάν λέει την αλήθεια θα φανεί στη συνέχεια όταν θα βγουν τα αποτελέσματα και θα δούμε αν θα είναι μέσα ή όχι. Και επειδή ξέρω τώρα ότι θα πεταχτεί ο Troll να πει κάποια μπηχτή πάλι σχετικά με τη νοημοσύνη μας.. Απλά αγνοήστε τον και συνεχίστε το μέχρι κάποιος να απαντήσει με το σωστό και όμορφο τρόπο που αξίζει μέσα σε αυτήν και σου ζήτηση
Stratologos13

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Stratologos13 »

Ποτε θα βγει η προκυρηξη γνωρίζουμε πάνω κάτω?
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Stratologos13 έγραψε: Τετ Ιαν 25, 2023 10:05 am Ποτε θα βγει η προκυρηξη γνωρίζουμε πάνω κάτω;
Προς το παρόν έχει βγεί η προκήρυξη για στρατιωτικες σχολές μέσω πανελληνίων. Με βάση τις προηγούμενες μέσα Μάρτη
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Αρχές Φεβρουαρίου μέχρι 15 Φεβρουαρίου
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Euaggelia123mcs έγραψε: Τετ Ιαν 25, 2023 1:14 pm Αρχές Φεβρουαρίου μέχρι 15 Φεβρουαρίου
Αυτό ειπώθηκε κάπου;
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

Euaggelia123mcs έγραψε: Τετ Ιαν 25, 2023 1:14 pm Αρχές Φεβρουαρίου μέχρι 15 Φεβρουαρίου
Δεν εχω δει να έχει βγει κάποια ανακοίνωση εκτός και εαν στο έχουν πει απο κάπου
Guest001

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Guest001 »

Η πλακα ειναι εδω μεσα οτι ο καθενας λεει οτι του κατεβει το 15 φεβρουαριου το οραματιστηκες; Εδω δεν ξερουν οι αρμοδιοι ξερεις εσυ; Μην παραπληροφορειτε τον κοσμο...
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Eirini_k »

Euaggelia123mcs έγραψε: Τετ Ιαν 25, 2023 5:17 pm Για να το λέω ίσως ξέρω κάτι
ναι αλλά απο που; Γιατι δεν έχει βγει κάποια δημοσίευση ακόμα ούτε έχει βγει κάτι για αεροπορία και ναυτικό
Guest001

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Guest001 »

Euaggelia123mcs έγραψε: Τετ Ιαν 25, 2023 5:17 pm Για να το λέω ίσως ξέρω κάτι


Θα σου λεγα τι ξερεις αλλα τελος παντων αν εννοεις βυσμα δεν θα σουν εδω μεσα να κοβεις κινηση, επειδη υπαρχουν ατομα που οντως ξερουν μην παραπληροφορεις κοσμο αντε εδω μεσα ο καθενας εγινε και στρατηγος
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Άκου πρώτον δεν θα πω την πηγή μου. Αλλά σκέψου ...
Έκτακτη κρίση αυτό σημαίνει προετοιμασία των εκπαιδευτων μας
Vivian869

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vivian869 »

Euaggelia123mcs έγραψε: Τετ Ιαν 25, 2023 7:38 pm Άκου πρώτον δεν θα πω την πηγή μου. Αλλά σκέψου ...
Έκτακτη κρίση αυτό σημαίνει προετοιμασία των εκπαιδευτων μας

Οι εν λόγω προσλήψεις αναμένεται να γίνουν σταδιακά από την άνοιξη και θα έχουν ολοκληρωθεί έως το φθινόπωρο του 2023.
Αυτό το αναγράφεται σε όλα τα site που άνοιξη δεν είναι ο Φεβρουάριος σίγουρα. Εγώ πιστεύω Μάρτη όπως και οι άλλες... Λίγο το κακό!
Guest001

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Guest001 »

Προσεχε κοριτσι μου τι λες και παραπληροφορεις τα παιδια, υποψηφιος δεν ειμαι κι ουτε θα σου πω τι ειμαι μην εκτιθεσε πισω μια οθονη γραφοντας αλλα νταλα της παρασκευης το γαλα απο ραδιο αρβυλες και αγχωνεις τα παιδια που ισως ενδιαφεροντε αυτο σου λεω μονο... Οποιος εχει "πηγες" εγκυρες δεν γυρευει εδω πληροφοριες... Τελος Μαρτη υπολογιστε οσοι ενδιαφερεστε + την οποια παραταση δωσουν καλη δυναμη και μην ακουτε ραδιοαρβυλες παμε γερα
MrMiragelover

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από MrMiragelover »

Τι πιστεύετε, θα γίνουν όλες Μάρτη ή όπως είπε ένα παιδί, θα πάνε σταδιακά μέχρι το φθινόπωρο;
JackDaniels

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από JackDaniels »

Αν υπάρξουν εκλογές ίσως καθυστερήσει όπως αν θυμάμαι καλά έγινε με την προκήρυξη του 2010
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες