Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Troll

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Troll »

Το φορουμ δεν ειναι μονο για ατομα που θελουν να μπουν αλλα και για ατομα που ειναι ηδη μεσα... Με τετοια μυαλα καλυτερα καποια ατομα μην μπουν ομως αν θες να ρωτησεις κατι προφανως ψαχνεσε σε επισημα σαιτ πληροφοριων οπως ειπα η κοπελα αν τοσο καιγεται και ψαχνοταν θα εβλεπε πως ολοι οι πινακες υπαρχουν ακομη και του 21... Μασημενο φαι ομως... Οποιος ενδιαφερεται ψαχνεται οσο για τα μορια ο καθενας που θελει να κανει την προσπαθεια του θα την κανει τωρα ολοι που εχουν 1000αρια και 900αρια και ρωτουν εδω για το αν θα μπουν ειναι κουτο μπορει να τα χουν και να κοπουν για οποιοδηποτε αλλον λογο οπως τοσοι κοπηκαν οποτε... Λογικη του καθενα... Θα ξαναπω καλα μυαλα
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Λοιπόν ... 3γω δεν έχω σκοπό ούτε να αποθαρρύνω κανέναν να μπεις στο στρατό ούτε τίποτα εγώ απλά ρώτησα εάν με τα 900 μόρια που διαθέτω υπάρχουν φέτος τουλάχιστον πιθανότητες να μπούμε γιατί πέρσι θυμάμαι ότι ο πρώτος μπήκε με 920... Φέτος μπορεί να υπάρχουν άτομα όπως για παράδειγμα εσύ ή ο καθένας εδώ μέσα ο οποίος να έχει διαλέξει την ίδια ειδικότητα με μένα και να έχει 1.200 μόρια είναι φυσικό και επόμενο να προσπαθώ να μάθω... Αλλά αν πειράχτηκες τόσο πολύ σόρρυ δεν θα ξανά απαντήσω σε αυτό το νήμα... Αλλά το εάν έχω εγώ 900 μόρια προσωπικά δεν νομίζω ότι σε αφορά και δεν έχω και λόγο να πω ψέματα αυτό μόνο σου λέω...
Troll

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Troll »

Ας υπαρχουν και ατομα με 5000 μορια δεν θα το βρεις στο φορουμ εδω πεταγεται ο καθενας και λεει οτι θελει αυτο θελω να πω. Εγω προσωπικα δεν θιχτηκα γιατι μεσα ειμαι. Απλως απο τη στιγμη που καιγεσε να μπεις ψαξου σε επισημα μεσα για πληροφοριες και ασε το φορουμ. Εφοσων ειδες οτι ο πρωτος ηταν με 920 αρα ειδες τους πινακες που πιο πανω ειπες οτι δεν εβρισκες. Λοιπον οπως ειπα υπηρξαν ατομα και με 1000 μορια που κοπηκαν σε αλλα σταδια οποιοος ψαχνεται σοβαρα δεν δινει βαση σε ενα φορουμ απο τη στιγμη που ισχυριζεσε οτι εχεις τοσα μορια και καλη προετοιμασια τοτε δεν χρειαζεσε την προσοχη μεσα σε ενα φορουμ. Ας κανει ο καθενας την προσπαθεια του κι ας εχει ο ενας 1000 κι ο αλλος 400 οποιος ειναι η τυχη του να περασει θα περασει
MrMiragelover

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από MrMiragelover »

Υπαρχει κάποιο άτομο από εδω που είναι ήδη ΕΠΟΠ;
giannaros

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από giannaros »

Καλα τα λετε ολοι... Εγω θελω να ρωτισω το πιο βασικο απ ολα... Ειστε ετοιμοι για να μπειτε στον στρατο και συζητατε τα μορια σας; Γιατι ο στρατος δεν ειναι κατι το πολυ απλο σας το λεω για το καλο σας ειδικα ατομα που θα διαλεξουν πεζικο πυροβολικο τις μαχιμες ειδικοτητες... Οποτε συμβουλη σας δινω μιας και ειμαι ηδη μεσα κοιταξτε πρωτα να αναλογιστητε με τον εαυτο σας για το αν μπορω να αντεξω μεσα στο στρατο με ολα αυτα που συνεπαγονται και μετα καντε τα χαρτια σας. Το λεω αυτο γιατι παιρνανε ατομα που με πολλα μορια και στο τελος παραιτουνται και μενουν ατομα εξω τα οποια ηθελαν πολυ να ειναι μεσα και τους πηραν την θεση!
MrMiragelover

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από MrMiragelover »

Γιανναρε καλησπέρα. ΕΠΟΠ είσαι ή κάνεις θητεία; Προσωπικα, τα έχω ζυγίσει. Γνωρίζω τα οποια θετικά και τα αρνητικά που θα είχε η επιλογή του ΕΠΟΠ... Ελπιζω απλά να μη κοπώ στα μορια
Vasilis777

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Vasilis777 »

Καλησπέρα παιδιά, ελπίζω να είστε όλοι έτοιμοι για την επόμενη προκήρυξη! Είμαστε και μεις που μας έχει μείνει το παράπονο, γιατί δε μπήκαμε για λίγο με την προκήρυξη του 22, όπως και να χει καλή τύχη σε όλους!
MrMiragelover

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από MrMiragelover »

Ποια ειδικότητα είχες δηλωσει και πόσα μορια είχες συνολο; Ετσι για να έχουμε μια εικόνα κι εμείς οι καινούργιοι :D
Troll

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Troll »

Αρχικα οι καινουριοι ξεκολληστε με το θεμα μοριων και ΨΑΧΤΕΙΤΕ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ... Δεν ειναι ολα μορια επισης δεν θα ακουσεις κι αληθειες εδω και μπορει να παρασυρθεις εσκεμενα απο καποιους που θα σου πουν ψεματα για το τι δηλωσαν απλως για να σε ψαρεψουν... Αφηστε το θεμα των μοριων ουτε τους περσινους πινακες να κοιτατε δεν εχουν κανενα νοημα και θα σας οδηγησουν σε λαθος αποτελεσμα λογω οτι οι βασεις ανεβοκατεβαινουν. Κοιταξτε αρχικα να δηλωσετε κατι που σας ταιριαζει μετα απο ερευνα φυσικα και κατι που θα την παλεψετε... Φιλικη συμβουλη μην φερεστε σαν 10χρονα
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Έτσι από περιέργεια ρε φίλε ρωτάω, χωρίς παρεξήγηση, το σάιτ γιατί φτιάχτηκε. Εάν δεν μπορούμε να ρωτάμε εδώ και να μαθαίνουμε από παλιές σειρές, για τα μόρια κλπ; Το έχω απορία. Εάν ήταν να κάτσουμε να ψάχνουμε όλα τα σάιτ και ολα τα pdf για να βρούμε πχ ποια τα καθήκοντα ή ποια η εκπαίδευση του χψω ειδικότητα.; Υποτίθεται ότι το σάιτ φτιάχτηκε για να ρωτάμε και να μαθαίνουμε κάποια πράγματα... Τώρα εάν εσύ προσωπικά δεν έχεις όρεξη να απαντάς και να κατεβάζεις σεντόνια. Άστο κάνε κάτι καλύτερο... Άσε κάποια άτομα να ψαχνωμαστε από εδώ...
Troll

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Troll »

Με δολιους τροπους και κατινιες δεν θα πατε μπροστα παντως, ψαρευοντας τι μορια εχεις ο καθενας δεν εχει καμια απολυτως σημασια μια φορα οποτε... Κοιταξτε θεματα ουσιας μορια μπορω εγω να σου πω οτι εχω 2000 και; Δεν θα δηλωσεις αν στο πω; Και τι σημασια εχουν οι προηγουμενοι πινακες εφοσων οι βασεις κι οι προτιμησεις των συμμετεχοντων αλλαζουν; Το φορουμ ειναι για ενημερωση οχι για ψαρεμα γιατι οι ιδιοι πεφτετε θυματα μετα ακουστε και καποιον που ισως γνωριζει κατι παραπανω και μην στραβωνετε γιατι ξεκαθαρα ειναι ανωριμο εκ μερους σας την στιγμη που πατε να μπειτε σε μια δουλεια που απαιτει ωριμοτητα αφηστε λοιπον τι μορια εχει ο καθενας και καντε την προσπαθεια σας αφου τα χετε ζυγισει κι ειστε οκ με τα υπολοιπα
Troll

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Troll »

Κοπελα μου ειλικρινα με αυτο το σκεπτικο ας το κατσε ασχολεισου με ανουσια πραγματα γιατι εδω μεσα κατα πασα πιθανοτητα δεν θα ακουσεις αληθεια περι μοριων ειδικα οταν πλησιαζει ο καιρος και θα μπαινουν ατομα και θα λενε ο καθενας ταχα ποσα μορια βγαζει για να αποθαρρυνει αλλα ατομα να δηλωσουν ετσι εγινε και περσυ. Τωρα αντι να ασχολειστε με πληροφοριες ουσιας καθεστε κι ασχολειστε να δειτε ποσα μορια βγαζει η σουλα ο τακης κι ο σακης και χανετε την ουσια... Αφου εχεις τοσα μορια κι εχεις τσεκαρει τους περσινους πινακες και συμφωνα με αυτους εισαι οκ δεν θα πρεπε να κανεις ετσι διοτι ετσι κανουν μονο ατομα με μη επαρκη μορια η ατομα που ζηταν προσοχη... Δωσε βαση στην προετοιμασια σου κι ασε τα αλλα προσωπικα δεν απαντω παλι απο κει και περα ειναι στην αντιληψη του καθενος πως δεχεται μια συμβουλη. Καλη συνεχεια και καλη επιτυχια στα ατομα που το θελουν κυριως κι ειναι συνειδιτοποιημενα.
Trifonassam

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Trifonassam »

Ναι ναι τρεξτε ολοι να προλαβετε μην χασετε τη θεση για εποπ να φατε καλα κι εσεις χαχαχαχαχ τρεξτεεεε... 😭😭😭😭😭😭
MrMiragelover

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από MrMiragelover »

Φιλε μου Troll, θυμιζεις μπαρμπα καφενείου, του στυλ "τα ξέρω όλα". Μιλά λες και είσαι κανας Μέγας Αλέξανδρος. Στο φόρουμ ο καθένας μας μπαίνει για λύσει απορίες, να απαντήσει απορίες και γενικά, να κάνει έναν ωραίο διάλογο με τα υπόλοιπα μέλη. Το οτι εσύ σε κάθε απάντηση σου πετάς και μια μπηχτή, δεν βοηθάει κανέναν
Troll

Re: Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ εντός του 2023;

Δημοσίευση από Troll »

Καλα εσυ και κατι αλλοι κοιταχτε να ψαρευετε μορια των αλλων λες και θα σου πει την αληθεια οποιος θελει να σου παρει την θεση προφανως και ξερω καποια παραπανω πραγματα αλλα ειναι και στην αντιληψη του καθενα πως θα τα δεχτει. Καλη συνεχεια
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες