Συναντήσεις - 541 TE (Αφάντου)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Lavrentis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2022 11:18 am
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Lavrentis »

SaKa έγραψε:Καλησπέρα στην παρέα! Να ξέρετε πως αν δεν διενεργούνται PCR τεστ στα γενικα/στρατιωτικά νοσοκομεία των περιοχών σας, θα υπάρχει η δυνατότητα διενέργειας rapid test μπροστα στην μονάδα. Στην Ρόδο πχ δεν κάνει ούτε το στρατιωτικό ούτε το γενικό νοσοκομειο.


Καλησπέρα παίδες και καλή μας αρχή! Άρα φίλε SaKa μπορούμε να έρθουμε και χωρίς PCR τεστ; Γιατί είναι λίγο μεγάλο το έξοδο να πας σε ιδιωτικό ιατρείο να πληρώσεις.

Capo_slydddda έγραψε:Μπρο μου παρουσιάζομαι 541 ΤΔ Αφάντου και εγώ 21/09 θες να κανονίσουμε να πάμε μαζί;


Ναι εννοείται αδερφέ. Εγώ έκλεισα αεροπορικώς με την πρωινή πτήση της Aegean από Αθήνα που φεύγει στις 08:05. Το προφίλ μου στο facebook είναι αυτό:https://www.facebook.com/lavrentis.kazantzidis. Οποιος θέλει με προσθέτει εννοείται και μπορούμε να φτιάξουμε και μια ομαδική αν θέλετε για να γνωριστούμε! Εικόνα

SaKa
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2022 4:05 pm
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από SaKa »

Lavrentis έγραψε:
SaKa έγραψε:Καλησπέρα στην παρέα! Να ξέρετε πως αν δεν διενεργούνται PCR τεστ στα γενικα/στρατιωτικά νοσοκομεία των περιοχών σας, θα υπάρχει η δυνατότητα διενέργειας rapid test μπροστα στην μονάδα. Στην Ρόδο πχ δεν κάνει ούτε το στρατιωτικό ούτε το γενικό νοσοκομειο.


Καλησπέρα παίδες και καλή μας αρχή! Άρα φίλε SaKa μπορούμε να έρθουμε και χωρίς PCR τεστ; Γιατί είναι λίγο μεγάλο το έξοδο να πας σε ιδιωτικό ιατρείο να πληρώσεις.



Μάλιστα, επιβεβαιωμένο και από την Στρατολογική Υπηρεσία. Για πρακτικούς λόγους δεν είναι δυνατό, μιας και τα νοσοκομεία δεν κάνουν τεστ, οπότε θα μας κάνουν στην μονάδα.

PanosPkn

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από PanosPkn »

Καλησπέρα σε όλους! Παρουσιάζομαι στο 541 στρατόπεδο της Αφάντου στη Ρόδο στις 09-11. Είναι κανένας άλλος για εκεί;
nosma

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από nosma »

9/11 Αφάντου κι εγώ! Πετάω από Αθήνα το πρωί. Θα πάρει κανείς άλλο το αεροπλάνο από Αθήνα να συναντηθούμε;
PanosPkn

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από PanosPkn »

Αδερφέ καλησπέρα. Θες να στείλεις το προφίλ σου στο Fb γιατί φεύγω και εγώ την ίδια ημέρα;
Steka

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Steka »

Καλησπέρα παρουσιάζομαι 11-11 και θα παω μια ήμερα νωρίτερα. Πως μπορούμε να μάθουμε που και τι ωρα θα βρούμε τις καναδέζες στην πολη της Ρόδου να μας πανε στο στρατόπεδο μην περνουμε κτελ και μετα ταξί για το στρατόπεδο της αφαντου; Κάλεσα στο στρατόπεδο αλλα δεν με άκουγαν και μου το έκλεισαν.

Mixalisk

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Mixalisk »

Καλησπέρα, παρουσιάζομαι στο 541 Αφάντου στις 07-11, είναι κάνεις άλλος αυτή την ημερομηνία ;
varagia
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 02, 2022 12:06 am
Επικοινωνία:

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από varagia »

Καλησπέρα, και γω 9/11, έχει ενημερωθεί κανένας για τη μεταφορά απο αεροδρόμιο; Φτάνω 8:00 απο Ηράκλειο. Οποιος θέλει στέλνει σε μήνυμα εδώ το Fb του για εξτρα συνεννόηση.
g73f90

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από g73f90 »

Καλημέρα παιδιά! Εγώ Παρουσιαζομαι 8/11. Πετάω 7 το πρωί από Ηράκλειο.

Είναι κανείς άλλος;

Δημήτρης Λενακάκης

2022 ΣΤ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Δημήτρης Λενακάκης »

Γεια σου φίλε μου και εγώ από Ηράκλειο παρουσιάζομαι 9/11 Αφάντου στο φβ με λένε Δημήτρης Λενακάκης
TORO11
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 01, 2023 6:48 pm
Επικοινωνία:

2023 Α ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από TORO11 »

Καλησπέρα Μάγκες. Υπάρχει κανέις που παρουσιάζεται στις 17/01 από κρήτη να πάμε μαζί;
MihelakisK
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 01, 2023 3:28 am
Τοποθεσία: Χανιά
Επάγγελμα: Φαντάρος στην Ροδο
Επικοινωνία:

Re: 2023 Α ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από MihelakisK »

Καλησπέρα και καλή χρονιά, καλη θητεια σου ευχομαι. Εγω παρουσιαζομαι στο ιδιο στρατοπεδο στις 19 του Γεναρη και ειμαι απο τα Χανια.
GeorgeM97
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Φεβ 24, 2023 7:38 am
Επικοινωνία:

2023 Β ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από GeorgeM97 »

Καλησπέρα σας,

Παρουσιάζεται κανείς 15/3 στο 541 ΤΕ Αφάντου;

Ξέρει κανείς πως θα μετακινηθούμε από το λιμάνι στο στρατόπεδο;
Aris98gr

Re: 2023 Β ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Aris98gr »

Καλησπέρα 541 Αφαντου παρουσιαζομαι και εγω αλλα 16/03 γιατι είμαι απο κρητη
Απο το λιμανι της Ρόδου έρχονται και μας παίρνουν απο το στρατόπεδο απο οσο εμαθα
Andreas96

Re: 2023 Β ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Andreas96 »

Aris98gr έγραψε: Σάβ Φεβ 25, 2023 12:32 pm Καλησπέρα 541 Αφαντου παρουσιαζομαι και εγω αλλα 16/03 γιατι είμαι απο κρητη
Απο το λιμανι της Ρόδου έρχονται και μας παίρνουν απο το στρατόπεδο απο οσο εμαθα
Καλησπέρα! Και εγώ 541 Αφάντου στς 16/03 παρουσιάζομαι από Κρήτη. Να ρωτήσω πως θα ταξιδέψεις; Γιατί εγώ βρήκα μόνο αεροπορικό εισιτήριο και φτάνει στς 3 το απόγευμα. Πλοίο δεν έχω βρει για εκείνη τη μέρα.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες