Απόλυση και άδεια Πάσχα (2023)

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
delvecchio435
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Δεκ 27, 2022 7:29 pm
Επικοινωνία:

Απόλυση και άδεια Πάσχα (2023)

Δημοσίευση από delvecchio435 »

Καλησπέρα σας. Απολύομαι 19/04/2023, δηλαδή Τετάρτη του Πάσχα. Γνωρίζετε αν δικαιούμαι να πάρω το 1ο γκρουπ άδειας του Πάσχα και να το κολλήσω στις άδειες που δικαιούμαι ούτως ή άλλως και θα τις έχω μέχρι το τέλος (κανονικές και ΤΑΠ) ; Άκουσα ότι μάλλον δεν το δικαιούμαι, αλλά μου φαίνεται λογικό να τη δικαιούμαι εφόσον θα είμαι ακόμα στρατιώτης και ότι λογικά προλαβαίνω το 1ο γκρουπ του Πάσχα. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
edw

Re: Απόλυση και άδεια Πάσχα (2023)

Δημοσίευση από edw »

delvecchio435 έγραψε: Τρί Δεκ 27, 2022 7:39 pm Καλησπέρα σας. Απολύομαι 19/04/2023, δηλαδή Τετάρτη του Πάσχα. Γνωρίζετε αν δικαιούμαι να πάρω το 1ο γκρουπ άδειας του Πάσχα και να το κολλήσω στις άδειες που δικαιούμαι ούτως ή άλλως και θα τις έχω μέχρι το τέλος (κανονικές και ΤΑΠ) ; Άκουσα ότι μάλλον δεν το δικαιούμαι, αλλά μου φαίνεται λογικό να τη δικαιούμαι εφόσον θα είμαι ακόμα στρατιώτης και ότι λογικά προλαβαίνω το 1ο γκρουπ του Πάσχα. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Όχι δεν μπορείς να πάρεις και γκρουπ και κανονική άδεια και ΤΑΠ, μόνο 2 από τα 3, δηλαδή γκρουπ+ κανονική ή γκρουπ + ΤΑΠ.
Nightshade

Re: Απόλυση και άδεια Πάσχα (2023)

Δημοσίευση από Nightshade »

delvecchio435 έγραψε: Τρί Δεκ 27, 2022 7:39 pm Καλησπέρα σας. Απολύομαι 19/04/2023, δηλαδή Τετάρτη του Πάσχα. Γνωρίζετε αν δικαιούμαι να πάρω το 1ο γκρουπ άδειας του Πάσχα και να το κολλήσω στις άδειες που δικαιούμαι ούτως ή άλλως και θα τις έχω μέχρι το τέλος (κανονικές και ΤΑΠ) ; Άκουσα ότι μάλλον δεν το δικαιούμαι, αλλά μου φαίνεται λογικό να τη δικαιούμαι εφόσον θα είμαι ακόμα στρατιώτης και ότι λογικά προλαβαίνω το 1ο γκρουπ του Πάσχα. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Τελικα τι έγινε φίλε πήρες γκρουπ πασχα η όχι γιατί είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση φέτος εγώ απολυομαι 4 μέρα του πασχα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης